Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
  0
 • Тип
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   4 відгуків
27 000 грн
Купити
   3 відгуків
28 960 грн
Купити
   2 відгуків
50 520 грн
Купити
   2 відгуків
43 320 грн
Купити
   1 відгуків
38 299 грн
Купити
   1 відгуків
29 280 грн
Купити
   1 відгуків
40 272 грн
Купити
   1 відгуків
27 550 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
36 590 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
45 400 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
23 500 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
21 340 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 114 (8 сторінок)
Тепловий Насос Повітря-Повітря

Сучасна техніка відрізняється невеликими габаритами і хорошою продуктивністю. До того ж цими пристроями легко керувати. Не є винятком і тепловий насос повітря - повітря, який ідеально підійде для кондиціонування. Влітку, з його допомогою ви забезпечите охолодження повітря, а взимку - його підігрів. ТОВ «Карно» пропонує цю продукцію за найбільш вигідною ціною в Україні. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід, і ми готові надати відмінне технологічне рішення.

Повітряний тепловий насос: Принцип роботи

Принцип роботи теплових насосів простий. У повітрі, воді, землі міститься теплова енергія, навіть у холодному повітрі взимку. Тепловий насос повітря повітря відбирає тепло у зовнішнього повітря і використовує його для обігріву або охолодження приміщення.

 

Тепловий насос повітря-повітря — Створюємо “розумну” систему

Тепловий насос повітря - повітря легко встановлюється, не вимагає особливого обслуговування і прокладання колектора зовнішнього типу. Значні переваги продукції - економічність і ціна. Теплові насоси працюють безшумно, тому зайвий звук не буде створювати дискомфорту. Це означає, що можна без проблем купити і вмонтувати агрегат у будь-якому приміщенні.

Тепловий Насос Повітря-Повітря

Установка обладнання включає в себе ряд етапів. Монтувати потрібно зовнішній блок і блок внутрішнього типу. Перший кріпиться на стіні будівлі або на даху. З внутрішніми блоками ситуація простіша. В силу того, що вони мають невеликі габарити, конструкція без проблем поміститься у приміщенні. Це суттєвий момент, оскільки так ви не порушите гармонію інтер'єру.

⚡ Читайте також про впровадження актуальних енергозберігаючих технологій для дому та підприємства в розділах Сонячні Електростанції, Сонячні Електростанції під зелений тариф, Сонячні Електростанції для Підприємства, Сонячні панелі.

Тепловий насос повітря-повітря для опалення: Переваги і різновиди  

Тепловий Насос Повітря-Повітря

  Теплові насоси повітря - повітря розподіляють тепле повітря у декількох напрямках. До інших переваг продукції можна віднести:
 • вигідну ціну;
 • просту експлуатацію;
 • відсутність шуму при роботі;
 • хорошу продуктивність;
 • довговічність.

Встановивши кілька таких насосів, ви створите ефективну систему опалення.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.


Повітряний тепловий насос купити в Україні

Ціни та виробники теплових насосів

Що стосується класифікації обладнання, як правило, пристрої цього типу поділяються на побутові та промислові. Перші в основному потрібно купити для опалення житла. Вони працюють безпосередньо від джерела повітря, і це чудово підійде для заміських будинків і звичайних квартир. Промислові моделі потужніші, адже вони охоплюють більшу площу. У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати тепловий насос повітря - повітря за невисокою ціною. Доставка товару здійснюється протягом 1-3 днів.

Яка потужність теплового насоса мені потрібна?

Як правило, чим більше будинок, тим більше тепловий насос.

 • Залежно від тепловтрат, віку власності і типів кімнат, для будинку площею 100 кв. м. може знадобитися тепловий насос потужністю 4 кВт або насос потужністю 5 кВт.
 • Можете подвоїти показники до 8 кВт або 10 кВт відповідно для будинків площею 200 кв. м.

Якщо ви сумніваєтеся у виборі - зателефонуйте нам і ми підкажемо!

Тепловий Насос Повітря-Повітря

Найпопулярніші моделі представлені такими відомими виробниками як:

 • ✓Cooper&Hunter
 • ✓Daikin
 • ✓Haier
 • ✓Hitachi
 • ✓Tosot

Тепловий насос повітря повітря Daikin

Тепловий Насос Повітря-Повітря

Лінійка теплових насосів компанії Daikin представлена наступними моделями: 

 • Daikin FTXL25JV/RXL25M3, FTXL35JV/RXL35M3 - Спліт система для площі 25 м2 и 35 м2
 • Daikin Comfora FTXTP25K/RXTP25N, FTXTP35K/RXTP35N - Спліт система для площі 25 м2 и 35 м2
 • Daikin Perfera FTXLS25K3/RXLS25M, FTXLS35K3/RXLS35M - Спліт система для площі 25 м2 и 35 м2
 • Daikin FVXS25F/RXL25M3, FVXS35F/RXL35M3 - Блоки  підлогового типу 25 м2 и 35 м2
 • Daikin Emura (FTXG25LS/RXLG25M,FTXG25LS/RXLG25M-FVXG35K/RXLG35M ) - для площі 25 м2 и 35 м2


Тепловий насос повітря повітря Cooper&Hunter

Теплові насоси Cooper&Hunter представлені серіями:

 • ARCTIC INVERTER NG (FTXLA-NG (WI-FI))DAYTONA R32 (FTXD) и DAYTONA GOLD R32 (FTXDG)
 • ARCTIC DESIGN (FTXS-M, FTXS-W)
 • ICY NEW (FTXTB-W)
 • INVERTER CONSOL (FVX WI-FI)
 • ICY II (FTXTB2S-W WI-FI)
 • NORDIC PLUS (FTXN), NORDIC EVO INVERTER (FTXN-E), NORDIC EVO NG (FTXN-NG)

Тепловий насос повітря повітря канальний

Якщо Вас цікавлять теплові насоси канального типуна нашому сайті представлені компаніями Daikin, Mitsushito, Dekker у розділі Канальні кондиціонери..

Тепловий Насос Повітря-Повітря

В Україні агрегат отримав популярність за рахунок економних витрат енергії. Ну і зі своїм головним завданням - опаленням приміщення - пристрій справляється просто чудово. Вирішивши купити тепловий насос повітря - повітря для опалення будинку, ви не програєте, адже обладнання виконано з якісного матеріалу і надійних деталей, і за умови правильної експлуатації прослужить багато років.

На сайті karno.ua ви зможете вивчити асортимент товару та оформити замовлення і проконсультуватися по телефону: (044) 222-56-56.

Найчастіші Запитання про Теплові Насоси Повітря-Повітря

🌀 Який принцип роботи теплового насоса Повітря-Повітря?

Теплові насоси - це системи, які беруть тепло з навколишнього середовища, підвищують температуру і переміщують в приміщення. Теплові насоси працюють шляхом циркуляції хладагенту між двома теплообмінниками з компресорним насосом.

✅ Чи працюють Теплові Насоси коли на вулиці дуже холодно?

Так. Доказом цього є той факт, що 20% будинків в Швеції опалюються тепловими насосами! Теплові насоси можуть отримувати тепло з будь-якого джерела, незалежно від того, наскільки він холодний, але звичайно ж більш тепле джерело забезпечує більш високу ефективність.

✳️ Яка ціна на теплові насоси Повітря Повітря в Україні?

В Інтернет магазині karno.ua ви можете знайти лінійку теплових насосів повітря-повітря вартістю від 13 610 грн до 73 606 грн.

✅ Чи підходить тепловий насос Повітря Повітря для опалення?

Тепловий насос повітря-повітря може забезпечити ефективне опалення будинку в холодну пору року і охолодження в жарку погоду. При правильній установці тепловий насос з повітряним джерелом може подавати в будинок в півтора-три рази більше теплової енергії, ніж споживана їм електрична енергія.

🌀 Тепловий насос Повітря Повітря для квартири. На що звернути увагу?

Вентилятори та компресори шумлять. Розташуйте зовнішній блок подалі від вікон і сусідніх будівель і виберіть тепловий насос з рівнем шуму 7,6 децибел або нижче. Ви також можете зменшити шум, встановивши пристрій на шумопоглинальну основу. Розташування зовнішнього блоку може вплинути на ефективність роботи теплового насоса. Зовнішні блоки повинні бути захищені від сильного вітру, який може викликати проблеми з розморожуванням. Якщо є можливість, розмістіть зовнішній блок з менш вітряного боку, щоб захистити пристрій від сильного вітру взимку.

🌀 Тепловий насос Повітря Повітря для будинку?

Якщо ваш будинок не відповідає всім критеріям для того, щоб тепловий насос працював з оптимальною ефективністю, встановіть гібридний тепловий насос, в якому тепловий насос і звичайний газовий або твердопаливний котел працюють в тандемі.

🌀 Чи мають Теплові насоси Повітря-Повітря класифікацію поновлюваних джерел енергії?

Так, і ЄС, і Міжнародне енергетичне агентство класифікують теплові насоси як джерела відновлюваної енергії.

✅ Де Можна Купити тепловий насос Повітря Повітря в Україні?

Купити тепловий насос повітря-повітря можна на сайті karno.ua попередньо отримавши консультацію фахівця-інженера по телефону (044) 222 56 56. Просто зв'яжіться з менеджером зручним для вас способом або залиште заявку на зворотний дзвінок.