Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 19 (2 сторінок)
Комплектуючі для сонячних батарей і станцій

Використання енергії Сонця - доступний різновид альтернативної енергетики. Вона підходить для забезпечення енергією заміських будинків і міських квартир. Однак, щоб обладнати геліосистему, недостатньо придбати самі панелі. Вам знадобиться також купити запчастини для сонячних батарей, потрібні для їх нормальної роботи. Вони будуть необхідні за потреби покращити наявну систему, наприклад, щоб підвищити її потужність.

Різновиди комплектуючих сонячних батарей

Одна з головних проблем, яку необхідно вирішити, підбираючи комплектуючі для сонячних батарей, це нестабільність струму, що виробляється під впливом сонячних променів. Залежно від погоди і пори року він може бути більш або менш потужним, а ввечері і вночі панелі не працюють. Проте саме ввечері потреба в електриці зростає. Отже, необхідно придбати деталі для вирішення наступних завдань:

 • накопичувати електроенергію, коли вона виробляється інтенсивно, і віддавати, коли в ній виникне потреба;
 • коригувати характеристики струму, щоб він відповідав стандартам електромережі;
 • розподіляти електрострум, що подається в систему, зберігаючи оптимальний режим роботи всієї системи.

Першу з зазначених функцій виконують акумулятори, другу — інвертори, а третю — контролери. При цьому слід підбирати такі комплектуючі для сонячної електростанції, щоб їх особливості відповідали специфіці використання. Часто проєкт передбачає гелеві або AGM акумулятори, оскільки вони стійкі до механічних пошкоджень, мають тривалий термін служби і безпечні при використанні в закритих приміщеннях.

Комплектуючі для Сонячних Батарей і Станцій

Комплектуючі для сонячних електростанцій купити в Києві, Україні

Щоб купити комплектуючі для сонячних батарей, виконують певні розрахунки.

На вибір обладнання впливають такі фактори:

 • максимальна потужність, яка може споживатися одночасно;
 • приблизна кількість кіловат-годин на добу;
 • географічна широта, оскільки від неї залежить клімат, кут падіння променів і тривалість світлового дня в різні періоди року;
 • в яку пору року ви будете користуватися системою;
 • чи плануєте ви продавати надлишки електроенергії.

Для розрахунку споживаної потужності скористайтеся таблицею, в якій вказані приблизні відомості для поширених побутових приладів, або ж візьміть точні дані з їхньої технічної документації. Зверніть увагу, що пристрої, оснащені електромотором (наприклад, насоси) під час запуску дають сплеск пускового струму, що перевищує споживання в решту часу.

Таблиця енергоспоживання електроприладів

НайменуванняСпоживання кВт
1Лампочка розжарювання0,06 – 0,25
2Електрочайник1,0 – 2,0
3Електроплита1,0 – 6,0
4Мікрохвильова піч1,5 – 2,2
5Електром'ясорубка1,5 – 2,2
6Тостер0,5 – 1,5
7Гриль1,2 – 2,0
8Холодильник1,5 – 2,5
9Кавоварка0,5 – 1,5
10Електродуховка1,0 – 2,0
11Посудомийна машина1,0 – 2,0
12Пральна машина1,2 – 2,0
13Сушильна машина2,0 – 3,0
14Праска1,2 – 2,0
15Порохотяг0,8 – 2,0
16Обігрівач0,5 – 3,0
17Фен для волосся0,5 – 1,5
18Кондиціонер1,0 – 3,0
19Стаціонарний комп'ютер0,3 – 0,8
20Електроінструмент: дриль, лобзик0,5 – 2,5


Виходячи із зазначених даних обчислюють площу панелей і вибирають місце їх встановлення. У заміському будинку вони найчастіше знаходяться на даху, а в квартирі - на балконі або, якщо це плівкові батареї, на вікні. Потім підбирають комплектуючі для сонячних електростанцій відповідно до обраної схеми. Монтаж можна виконати самостійно або доручити його фахівцям.

У нас ви придбаєте комплектуючі для сонячних батарей як окремо, так і у вигляді готових комплектів. Такі набори, в які виходить сумісне обладнання, дозволяють максимально швидко підготувати сонячну електростанцію до роботи і почати користуватися нею.


Найбільш поширені запитання про комплектуючі для сонячних батарей і станцій

✅ Що таке комплектуючі для сонячних батарей і для чого вони потрібні?

Сонячні панелі є найбільш важливим елементом сонячної системи, тому ви, ймовірно, краще за все з ними знайомі. Але самостійно вони працювати не можуть. Для повноцінної роботи сонячної електростанції необхідні і інші комплектуючі.

✅ Які компоненти і комплектуючі необхідні для сонячної станції?

Для роботи будь-якої, навіть найпростішої сонячної станції необхідно 4 компоненти: Сонячна панель, інвертор, контролер заряду, акумулятор.

✅ Що таке система кріплень для сонячних панелей?

Монтажна система кріплень - це несуча конструкція, яка утримує сонячні панелі або масиви сонячних панелей. Коли ви бачите сонячні панелі на дахах або на землі, ви бачите їх встановленими на металевих конструкціях.

✅ Які ще компоненти можуть використовуватися в сонячних станціях?

Залежно від моделі та призначення ви можете побачити в комплектуючих таку продукцію як: монтажний профіль, пристрій моніторингу для інверторів, коробку для інверторів, коннектор для інверторів, кабельний з'єднувач, кабельний розгалужувач і тп.

Проекти Карно