Фільтр

 • Тип
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип компресора
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   4 відгуків
149 624 грн
Купити
   3 відгуків
222 390 грн
Купити
   2 відгуків
120 779 грн
Купити
   2 відгуків
269 249 грн
Купити
   2 відгуків
308 368 грн
Купити
   2 відгуків
351 729 грн
Купити
   2 відгуків
171 956 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 52 (4 сторінок)
Тепловий насос повітря вода

Інноваційні технології поступово стають вірними помічниками людей. Коли надходить час купити устаткування для опалення з економною витратою електроенергії і хорошою продуктивністю, зверніть увагу на теплові насоси повітря вода. В Україні знайти їх недорого можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Ціна на сайті karno.ua актуальна, а якщо у вас виникли питання, задавайте їх по телефону: (044) 222-56-56.

Тепловий насос повітря вода для опалення будинку, котеджуТепловий Насос Повітря-Вода

У порівняльній таблиці вище ви можете побачити різницю вартості опалення за весь опалювальний сезон за 1м2. У таблиці враховано таке обладнання як: електричний котел (стандартний тариф), тепломережа, газовий котел, електрокотел (тариф "електроопалення"), тепловий котел на дровах, тепловий котел на пеллетах, тепловий насос (стандартний тариф), тепловий насос (тариф "електроопалення")

Як заощадити гроші на опаленні приватного будинку використовуючи тепловий насос типу “повітря-вода”? 

Чи знаєте ви, що застосування насоса повітря-вода дає можливість економити 40-60%? Тепловий насос «повітря-вода» є одним з найефективніших у ніші теплових насосів з повітряним джерелом. З цієї причини саме насоси повітря вода часто рекомендують для систем опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання приватного будинку, котеджу.  

Тепловий Насос Повітря-Вода

Тепловий насос повітря-вода відбирає тепло у зовнішнього повітря і передає системі на водній основі. Потім це тепло ефективно використовуєються для теплої підлоги і радіаторів, для гарячої води та кондиціонування. Застосування поновлюваних джерел енергії зменшує негативний вплив на навколишнє середовище і водночас дозволяє економити гроші. Правильно встановлена ​​система теплового насоса повітря-вода, відповідно до розмірів вашого котеджу, будинку, офісу дає можливість знизити витрати на опалення від 40 до 60%. Наприклад, електричний нагрівач перетворює 1 кВт електроенергії в 1 кВт теплової. У свою чергу тепловий насос повітря-вода перетворює 1 кВт електроенергії в 3,5 кВт теплової енергії і дозволяє значно економити кошти.

Часто нашим фахівцям задають питання на розрахунок економії: «Скільки я буду платити за електрику після установки теплового насоса повітря-вода?» Відповісти на таке питання можна частково. Адже кожен будинок, котедж побудований і утеплений по-різному. Чим якісніше виконано утеплення будинку, тим рідше буде необхідність в додатковому обігріві за допомогою теплового насоса, і тим економніше будуть використовуватися ресурси.

Крім цих факторів, є й інші бонуси від установки теплового насоса повітря-вода:

 • Це екологічний вибір, який має можливість виробляти близько половини тепла, необхідного вашому будинку, виключно за рахунок обробки повітря. Такий вибір забезпечить відновлюваною енергією, не виділяючи парникових газів.
 • Вимагає відносно низьких початкових витрат, що стимулює використання поновлюваних джерел тепла.
 • Встановити систему теплового насоса повітря вода, у порівнянні з насосами вода-вода і грунт-вода, не складно.
 • Так само тепловий насос повітря-вода встановлюють там, де грунт має не кращу якість, де немає можливості використовувати тепловий насос із заземленням. Все ж важливо враховувати, що проектом повинен займатися досвідчений інженер, а установкою практикуючий в цій сфері монтажник.
 • Завдяки невеликим розмірам, система теплового насоса повітря-вода встановлюється без необхідності ремонту у вашому домі.

Тепловий насос Повітря Вода. Застосування

Як тільки теплові насоси повітря - вода з'явилися на ринку, в світі обігрівальних пристроїв відбулися серйозні зміни. Унікальні «розумні» системи довели, що тепло можна отримувати буквально з повітря.

Тепловий Насос Повітря-Вода Споживаючи тепловий ресурс з навколишнього середовища, обладнання переміщує його всередину приміщення, адаптуючи під:

 • обігрів простору;
 • гаряче водопостачання;
 • кондиціонування.


Агрегат за своєю природою універсальний.

Що стосується механізму роботи обладнання, тут мова піде не про інновації. Тепловий насос повітря - вода - це певний аналог побутового холодильника або кондиціонера, головна відмінність якого — той факт, що, замість випарника, функцію передачі калорій виконує конденсатор, тобто, холодоагент не знижує температуру ресурсу, а підвищує її.

Давайте розглянемо структуру обладнання. Головними механічними вузлами теплового насоса повітря - вода є компресор, конденсатор і потужний вентилятор.

Принцип роботи теплового насоса повітря-вода

Тепловий насос типу «повітря-вода» буває моноблочного типу або спліт системи, яка складається з двох частин: внутрішнього модуля і зовнішнього блоку.

Тепловий Насос Повітря-Вода

Найбільш затребуваний варіант - це спліт система.

1. Процес нагріву починається у зовнішньому блоці теплового насоса - блок втягує зовнішнє повітря в тепловий насос.

2. Холодоагент, що міститься в замкнутій системі теплового насоса, грає ключову роль. Всі машини, які переносять тепло від холодних до теплих зон, такі як холодильники і кондиціонери, містять холодоагент. В цьому випадку холодоагент складається з безбарвного газу з температурою кипіння набагато нижче нуля.

3. Холодоагент піддається впливу різних тисків і температур у замкнутій системі. Це спосіб використовувати і розширити межі законів термодинаміки. Енергія не може бути ні створена, ні зруйнована - вона може тільки змінити форму.

4. Коли холодоагент піддається впливу тиску, створюваного компресором теплового насоса, температура значно зростає, і за допомогою конденсатора утворюється гарячий газ, який можна використовувати для нагріву води.

5. Нагріта вода подається у внутрішній модуль і використовується в душових кабінах, кранах, радіаторах і / або підлогах з підігрівом. У той же час, холодоагент у тепловому насосі повертається в рідку форму і може бути повторно використаний в процесі.


Простіше кажучи, тепловий насос збирає теплову енергію з повітря і потім використовує її для опалення вашого будинку і постачання гарячої води.

⚡ Читайте також про впровадження актуальних енергозберігаючих технологій для дому та підприємства в розділах Сонячні Електростанції, Сонячні Електростанції під зелений тариф, Сонячні Електростанції для Підприємства, Сонячні панелі.

Тепловий насос повітря вода. Сфера застосування 

Теплові насоси можна ефективно застосовувати: в готелях і міні-готелях, пансіонатах і лікарнях, в квартирах і багатоквартирних будинках, у котеджах, заміських будинках, на дачі, в офісі, медичних установах, стоматологічних кабінетах, офісах і тд.Тепловий Насос Повітря-Вода

Якщо у вас виникла необхідність індивідуального рішення для гарячого водопостачання, опалення та кондиціонування вашого приватного будинку, котеджу, підприємства, зв'яжіться з нами заповнивши форму нижче або зателефонувавши за телефоном ☎ (044) 222-56-56. Ми підберемо відповідних постачальників теплових насосів типу «повітря-вода», які оптимально відповідатимуть вашим потребам.


Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Тепловий насос повітря вода купити в Києві, Україні

Купити тепловий насос повітря - вода для опалення вельми вигідно, оскільки він завжди має доступ до робочого ресурсу — повітря — і саме тому так затребуваний серед споживачів у Києві і не тільки. Очевидною і важливою перевагою продукції є також її екологічність.

Який тепловий насос повітря-вода найкращий?

Кращим буде той насос, який оптимальний для вашого приміщення. Всі представлені на нашому сайті моделі і виробники заслуговують на увагу.

Ви так само можете помітити, що теплові насоси Daikin отримують відмінні рекомендації. Компанія Daikin володіє більш ніж 90-річним досвідом виробництва рішень для кондиціонування повітря і управління мікрокліматом, завоювавши всесвітню репутацію завдяки якості та технологіям. Тепловий насос Daikin Altherma ERLQ011 / EHVX16 - це тепловий насос типу повітря-вода, який може допомогти знизити рахунки за електроенергію і викиди CO2 в вашому домі.

Тепловий Насос Повітря-Вода

З нинішніми тарифами кожен намагається скоротити витрати енергії, щоб заощадити. Тому рекомендуємо придбати тепловий насос повітря - вода за вигідною ціною в Україні в нашому інтернет-магазині. Простий алгоритм роботи, зручне управління і малошумність - це дійсно «розумна» система.

Тепловий насос повітря-вода: ціна. Виправдана вартість

 Ціна моделі агрегату залежить від ряду факторів. Як правило, це:кількість функцій;

 • кількість функцій;
 • потужність;
 • виробник.

За допомогою інтернету купити товар тепер набагато зручніше. У нашому магазині karno.ua лінійка теплових насосів повітря-вода представлена ​​такими відомими торговими марками як:

 • ✓ Celeste
 • ✓ Daikin
 • ✓ Mycond
 • ✓ Teplomir

ТОВ «Карно» пропонує продукцію високої якості і недорого.

Ми з 2004 року на ринку і добре вивчили особливості опалювальної техніки. При бажанні ви можете замовити у наших фахівців розробку індивідуального технологічного рішення.

Тепловий Насос Повітря-Вода Україна

Встановлення всієї конструкції не викличе труднощів, і обладнання без проблем впишеться в екстер'єр і внутрішнє оформлення будинку.На даний час також є можливість компенсувати до 35% вартості теплового насоса і робіт по установці завдяки програмі iq energy.

За допомогою теплового насоса типу «повітря-вода» від karno.ua ви можете скоротити витрати на опалення до 60%. Сума, яку ви заощадите, залежить від розміру вашого будинку, області, в якій ви проживаєте, і того, який тепловий насос ви оберете.

Зателефонуйте нам сьогодні ☎ (044) 222-56-56 і досвідчені фахівці проконсультують і допоможуть вибрати оптимальне обладнання.

Найчастіші Питання про Тепловий насос Повітря Вода

☀️ Як працює Тепловий Насос Повітря Вода?

Насос збирає теплову енергію з повітря і потім використовує її для опалення будинку та постачання гарячої води. Хладагент в зовнішньому блоці забирає тепло з повітря зовні і стискається компресором до більш високої температури. Потім гарячий хладагент спрямовується у внутрішній блок. Після цього хладагент віддає тепло в систему для подальшого розподілу.

🔅 Де застосовується Тепловий Насос Повітря-Вода?

Тепловий насос типу «повітря-вода» може забезпечити ефективне опалення та охолодження будинку, офісу, підприємства, особливо продуктивний в помірно холодному кліматі.

✳️ Які переваги Теплового Насос Повітря-Вода?

Тепловий насос може знизити витрати на опалення та охолодження приблизно на 25-60 відсотків. Початкові витрати можуть бути високі, але і система продовжує поліпшуватися, тому економія енергії більш ніж компенсує початкові витрати.

✅ Де можна купити Тепловий Насос Повітря-Вода в Україні?

Придбати тепловий насос повітря-вода для будинку, підприємства, офісу або інших приміщень можна на сайті karno.ua попередньо отримавши консультацію фахівця-інженера. Просто зв'яжіться з менеджером по телефону (044) 222 56 56 або зручним для вас способом.