Фільтр

 • Тип
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   1 відгуків
203 061 грн
Купити
   1 відгуків
220 490 грн
Купити
   0 відгуків
369 012 грн
Купити
   2 відгуків
По запросу
Купити
   2 відгуків
По запросу
Купити
   1 відгуків
По запросу
Купити
Показано з 1 по 15 із 58 (4 сторінок)
Пелетні котли

Хоча Пелетні котли прийшли з Європи в Україну порівняно недавно, вони вже встигли завоювати пильну увагу споживачів. Такі агрегати відносяться до твердопаливних, проте відрізняються кращими конструктивними і функціональними можливостями. Їх використання дозволяє усунути такі незручності, як необхідність частого завантаження палива і плавне регулювання теплової потужності. Але є також інші вагомі аргументи на користь рішення купити пелетний котел.

Котел на пелетах: Специфічні переваги

Поряд з іншими твердопаливними агрегатами, пелетні котли мають масу переваг. Саме завдяки їм вони успішно продаються в Києві та інших містах країни.

Пелетні Котли

Теплогенератори відрізняються:

 1. Економічністю і високою ефективністю функціонування. Прилади працюють на деревних гранулах, які коштують порівняно дешево. Завдяки недорогому паливу вдається істотно знижувати витрати на опалення. При цьому коефіцієнт корисної дії становить 80-95%. Ці показники схожі з ККД газових приладів.
 2. Автономністю. Пелетний котел абсолютно не залежить від централізованих поставок енергетичних носіїв і підвищення ціни на них.
 3. Тривалим терміном експлуатації. Агрегат здатний прослужити не менше 20 років, надійно виконуючи своє призначення.
 4. Повною автоматизацією. Деякі моделі котлів опалення на пелетах вимагають тільки періодичного завантаження палива.
 5. Підвищеним ступенем згоряння пелет. Сучасне паливо утворює мінімальну кількість золи. Крім того, її можна використовувати як добриво, що робить відходи максимально корисними.
 6. Екологічністю. У процесі згоряння пелет не виділяється шкідливих або токсичних речовин, як у випадку з іншими видами палива.

Поряд з усіма плюсами, є й вагомий мінус - висока ціна пелетних котлів. Але якщо врахувати дешевизну палива, витрати цілком окупляться в процесі використання агрегату.

Критерії вибору котла на пелетах

Установка пелетного котла буде ще більш виправдана, якщо купити найбільш відповідний агрегат. Важливо керуватися різними параметрами приладів. Основним критерієм вибору вважається потужність. При її дефіциті неможливо буде досягти комфортної температури повітря в приміщенні. Надлишок потужності призводить до зниження ефективності роботи котла.

Пелетні Котли

Також варто звернути увагу на обсяг бункера. Промислові твердопаливні котли є більш місткими і розраховані на 2-3 дні, а то й два тижні безперебійної автономної роботи. Зрозуміло, ціна такого агрегату буде відповідною. Для будинку можна купити більш простий котел на пелетах. Зазвичай конструкція такого приладу передбачає наявність топки зі спеціальною грілкою, транспортера і бункера для зберігання пелет.

пелетний котел

Купити пелетний котел в Києві, Україні на karno.ua

Наш інтернет-магазин пропонує замовити високоефективний і надійний опалювальний агрегат за максимально вигідною ціною. Ми продаємо тільки сертифіковані товари від таких відомих виробників як ✓Altep ✓Atmos ✓Lafat - якість яких підтверджена відповідною документацією. Якщо ви хочете купити довговічний пелетний котел, ознайомтеся з наданою інформацією на сайті karno.ua.

пелетний котел

Котли на пелетах ціна

У нашому інтернет магазині в розділі Пелетні котли вказана актуальна ціна агрегатів. Вартість варіюється в залежності від моделі та функцій, наприклад:

 • мінімальна ціна - 30 290 грн за пелетний котел Atmos D14P і
 • максимальна ціна - 542 100 грн за пелетний котел Altep Trio Pellet КТ-3Е-SH 600кВт.
 • якщо необхідно, додатково озвучить вартість друге моделей пеллетного котла по телефону ☎ (044) 222-56-56

Фахівці ТОВ «Карно» також надають послуги з монтажу опалювального обладнання в Києві та інших містах України. Звертаючись до нас, ви отримуєте повноцінну допомогу професіоналів і тільки високоякісну продукцію.