Вибір Кондиціонера

Вибираючи спліт-систему, слід враховувати особливості приміщення, де вона буде встановлена. Проаналізувати важливі технічні параметри, не володіючи спеціальними знаннями, досить непросто, тому краще довірити цей процес фахівцям ТОВ «Карно». Підбір кондиціонера здійснюється з урахуванням площі будівлі, висоти стель, потоку людей, розташування вікон і сумарного навантаження всіх електричних пристроїв. Накопичений значний досвід робіт в Україні дозволяє нам проектувати і виконувати кращі технологічні рішення, не забуваючи при цьому про безпеку.

Як обрати кондиціонер?

Фахівці інтернет-магазину допоможуть визначити потрібну потужність кондиціонера, підібрати його тип, сформувати план монтажу.

Крім цього, при підборі кондиціонера додатково можливий розрахунок тепловтрат і повітрообміну. У Києві пік покупки спліт-систем спостерігається з приходом тепла. Найчастіше їх встановлюють в офісі для створення оптимального температурного режиму в приміщенні

Знайомимося з асортиментом

Ми можемо запропонувати кондиціонери для:

  • спальні - малошумні агрегати встановлюються на стіну і коригують температуру в автоматичному режимі;
  • квартири - пристрої з підвищеною продуктивністю і економною витратою електроенергії;
  • приватного будинку - касетні, стельові та інші моделі відмінно охолоджують і нагрівають приміщення, не втрачаючи ККД.

Найчастіше підбір кондиціонера за площею приміщення потрібен для охолодження.

Розрахунок потужності кондиціонера

Як правильно вибрати устаткування? Якщо розглядати середньостатистичну висоту стель в сучасних будинках і квартирах Києва, в середньому агрегат потужністю 1 кВт ефективно охолоджує зону площею близько 10 квадратних метрів. Тому підбір кондиціонера за параметрами здійснюється згідно маркування, яке виробник наносить на виріб:

  • Потужність охолодження дорівнює 2 кВт (до 20 м2).
  • Показники: 2,5-2,6 кВт (до 26 м2).
  • Розрахунок на 3,5 кВт (до 35 м2) і т.д.

Серед широкого асортименту обладнання на сайті karno.ua ви можете замовити кращі моделі в Україні. Якщо ви зацікавлені, щоб покупка виправдала себе, а в кімнаті було комфортно, тоді підібрати кондиціонер краще за допомогою фахівців. Щоб не завантажувати голову зайвими знаннями, рекомендуємо довірити всі розрахункові операції професіоналам. За невисокою ціною досвідчені майстри зможуть обчислити, яка спліт-система оптимально впишеться в умови приміщення.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Скільки кВт споживає кондиціонер

Якщо потужність кондиціонера обчислена невірно (наприклад, менше необхідної), то у найспекотнішу погоду, в момент, коли обладнання якраз найбільш потрібне, воно просто не буде справлятися з поставленим завданням. Агрегат у таких умовах працює на знос, тому істотно скорочується термін його експлуатації, досягаючи позначки в 2-3 сезони.

Якщо обладнання вибрано з надлишковою потужністю, то є ризик, що пристрій буде часто включатися і вимикатися, оскільки приміщення занадто швидко охолоджується. Подібне явище супроводжується піковими кидками струму, а це негативно позначається на роботі компресора.

З огляду на дані положення, стає ясно, чому підбір системи вентиляції за параметрами і площею - важлива процедура. Гроші, які витрачаються на покупку спліт-систем, мають бути виправдані. Але перед тим як замовити обладнання, доцільно звернутися до фахівців за допомогою з розрахунками. З огляду на особливості приміщення та побажання клієнта, наші майстри допоможуть здійснити правильний підбір спліт-системи!