Фільтр

 • Тип кондиціонера
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Площа, м.кв.
  -
 • Тип компресора
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
   4 відгуків
27 000 грн
Купити
   3 відгуків
28 960 грн
Купити
   2 відгуків
50 520 грн
Купити
   2 відгуків
10 770 грн
Купити
ТОП ПРОДАЖІВ
   2 відгуків
11 900 грн
Купити
   2 відгуків
43 320 грн
Купити
   2 відгуків
24 960 грн
Купити
   1 відгуків
15 510 грн
Купити
   1 відгуків
39 668 грн
Купити
   1 відгуків
29 280 грн
Купити
   1 відгуків
41 711 грн
Купити
   1 відгуків
23 960 грн
Купити
   1 відгуків
27 550 грн
Купити
   1 відгуків
11 370 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
36 590 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 614 (41 сторінок)
Настінні кондиціонери

Серед безлічі кліматичної техніки, яку можна купити в Україні, класичним різновидом є настінні кондиціонери. Дане обладнання звичне для українських користувачів способом установки, дизайном, та й ціна його «не кусається».

настінні кондиціонери

Структура настінного кондиціонера

Настінна конструкція працює за рахунок зовнішнього блоку, в якому знаходяться:

 • компресор;
 • конденсатор;
 • фільтри;
 • вентилятор і інші компоненти.

Дана частина агрегату виноситься за межі кімнати і розміщується на стіні або фасаді будівлі. У приміщенні знаходиться внутрішній блок, саме він відповідає за охолодження, і ви регулюєте його параметри. Дві складові поєднуються між собою за рахунок фреонових магістралей.

настінні кондиціонери

Настінні кондиціонери мають ряд переваг:

 • Широкий діапазон потужності - моделі від Cooper & Hunter мають показники від 2 до 9 кВт. Цього більш ніж достатньо, щоб охолодити як невелику кімнату, так і приміщення площею до 90 м²;
 • Сучасний дизайн - внутрішні блоки виглядають стильно і вписуються в інтер'єр будь-якої кімнати;
 • Знаходження зовнішнього блоку за межами приміщення - так, технічна база ховається, і настінні спліт-системи працюють безшумно;
 • Економічність - настінні моделі відрізняються гарним показником енергоефективності, так що ви зможете економити на витраті електрики;
 • Багатий функціонал - завдяки інноваційним технологіям ви можете регулювати майже будь-який аспект роботи пристрою;
 • Доступна ціна - у порівнянні з іншими варіантами, настінні кондиціонери виступають на ринку «золотою серединою».

В інтернет-магазині ТОВ «Карно» ви зможете замовити обладнання від найбільш відомих брендів: Mitsubishi, Toshiba, Zanussi, Cooper & Hunter і інших. Так, ви економите час на походах по ринках і торгових центрах.

Який кондиціонер купити? Настінні побутові кондиціонери

Сайт karno.ua пропонує широкий перелік продукції. Всі моделі представлені із зазначенням ціни. Ви можете купити настінний кондиціонер (посилання) і паралельно замовити послугу його установки. Майстри швидко проведуть комплекс робіт, і ви зможете використовувати настінну спліт-систему.

Внутрішній і зовнішній блок повинні бути правильно приєднані. Це запорука ефективної роботи обладнання. Місце монтажу пристрою залежить від двох чинників: побажань клієнта і будівельних норм.

Побутові настінні кондиціонери стабільні і показують хорошу продуктивність. Це досягається за рахунок високої якості деталей, якими оснащено обладнання. Головну роль відіграють компресори та фільтри.

Кондиціонер Зима Літо: особливості

Особливо популярні останнім часом моделі настінних кондиціонерів холод-тепло допоможуть цілий рік підтримувати комфортну температуру. Найбільш поширений режим, який шукають клієнти, це режим обігріву приміщення.

настінні кондиціонери

В інтернет магазині karno.ua представлені настінні кондиціонери з режимом обігріву для зимових місяців. Такі моделі зазвичай використовують електричний нагрів або тепловий насос для вироблення тепла.

Інверторні кондиціонери

Вибираючи кондиціонер холод-тепло варто звернути увагу на інверторні кондиціонери (посилання) - дана технологія допомагає з більшою ефективністю обігрівати приміщення при менших витратах.настінні кондиціонери

При електричному нагріванні настінний кондиціонер виробляє тепло, а вентилятор розсіює його всередині приміщення;

Тепловий насос є протилежністю кондиціонера: він передає тепло з більш холодної області, використовуючи механічну енергію. Оскільки теплові насоси переміщують тепло, а не створюють його, вони зазвичай більш ефективні, ніж електричні теплові системи.

Настінний кондиціонер без зовнішнього блоку

В інтернет магазині karno.ua представлені інверторні моноблоки Cooper & Hunter (посилання) - кондиціонери-моноблоки компресійного типу, в якому компресор і випарник знаходяться у внутрішньому корпусі.

настінні кондиціонери

Такий кондиціонер можна встановити в місцях, де немає можливості використовувати звичайну спліт-систему: в будівлях-пам'ятках архітектури та історичних спорудах. Для монтажу моноблока необхідно лише два невеликих отвори з зовнішніми гратами, тим самим зберігаючи естетику дизайнерських фасадів і старовинних будівель.

Переваги кондиціонера - моноблока:

 • Відсутність зовнішнього блоку;
 • Простий монтаж;
 • Тонкий дизайн;
 • Компресор інверторного типу;
 • Робота і на обігрів. і на охолодження;
 • Система "No Frost";
 • Стабільна робота незалежно від зовнішньої температури;
 • Дренажна труба постійно нагрівається, що виключає ризик замерзання конденсату взимку.

Додаткові режими настінних кондиціонерів

настінні кондиціонери

 • Режим зволоження повітря - оптимальна вологість повітря 50%, функція зволоження допомагає підтримувати необхідну вологість, особливо в зимовий час.
 • Режим осушення допомагає кондиціонеру видаляти зайву вологу з вашого будинку.
 • Режим «Тільки вентилятор» ідеально підходить для запобігання закладеності в кімнаті в дні, коли режим «Охолодження» не потрібен. Так само дозволяє повітрю вільно циркулювати і не застоюватися в кутах і "мертвих зонах" кімнати.
 • Режим припливу свіжого повітря - вирішує проблему застійного повітря з вуглекислим газом замінюючи його на фільтроване чисте повітря.
 • Сплячий режим - це більш тихий робочий режим, який споживає менше енергії і є відмінним варіантом для сну.
 • Функція "I Feel" - зручна в тих випадках, коли в кімнаті знаходиться одна людина або невелика група людей. В режимі "I Feel" кондиціонер направляє повітря в бік пульта управління.
 • Таймер - зручна функція для тих, хто забуває вимикати кондиціонер.


Купити кондиціонер в Україні, Києві

Купити кондиціонер настінного типу в Києві можна за лічені хвилини. У нашому інтернет-магазині karno.ua представлена ​​широка лінійка настінних кондиціонерів від таких світових торгових марок як ✓Aux ✓Cooper & Hunter ✓Daikin ✓Dekker ✓Fujitsu ✓Gree ✓Haier ✓Hitachi ✓Hoapp ✓Idea ✓Karno ✓Luberg ✓McQuay ✓Midea ✓Mitsubishi Electric ✓Mitsushito ✓Olmo ✓Osaka ✓Sensei ✓TCL ✓Toshiba ✓Tosot.

Ми пропонуємо 454 моделі настінних кондиціонерів для того, щоб Ви змогли вибрати той, що найбільш підходить для вашої квартири, будинку, офісу.

При покупці кондиціонера досвідчені фахівці компанії Карно допоможуть вам визначити оптимальну модель. Адже завжди є важливі моменти, про які варто подумати перед вибором, наприклад, важлива площа кімнати, висота стель, утеплення і призначення.

 • Настінний кондиціонер для спальні

При покупці кондиціонера в спальню, однією з бажаних характеристик може стати 24-годинний таймер для зручного програмування режимів, тиха робота внутрішнього блоку, можливість регулювання сили і напряму повітряного потоку, функції очищення повітря від неприємних запахів, кліщів, великий дисплей і пульт з підсвічуванням.

настінні кондиціонери

 • Настінний кондиціонер для дитячої

Якщо ми вибираємо кондиціонер для дитячої, то важливо не нашкодити і допомогти дитячому організму. Варто розглянути варіанти не лише з охолодженням, а й обігрівом повітря, фільтрацією та іонізацією для очищення від бактерій. Необхідно також звернути увагу на тиху роботу внутрішнього блоку, щоб дитина могла спокійно відпочивати вночі, адже, як стверджують медики, навіть якщо звикнути до монотонного шуму, то нервова система все одно буде на нього реагувати.

настінні кондиціонери

 • Настінний кондиціонер для кухні

Для кухні також важливим моментом стануть якісна фільтрація повітря, усунення частинок пилу, запахів, регулювання вологості і напряму повітряних потоків. А так як при роботі газової та духової плити температурний режим часто вищий ніж в інших кімнатах, то варто вибирати систему з більшою потужністю.

настінні кондиціонери

 • Настінний кондиціонер для вітальні

Для вітальні кондиціонер вибрати складніше ніж для інших приміщень - адже він повинен догодити всім. Однією з важливих функцій стане опція регулювання і розсіювання повітряного потоку. Функція спрямованого потоку працює таким чином, що направляє повітря в ту частину, де лежить пульт. Таким чином можна передавати пульт тому, хто любить прохолоднішу температуру.

настінні кондиціонери

Кондиціонер на дві кімнати

 В однокімнатній квартирі-студії або об'єднаній з двох кімнат квартирі - можна встановити потужний кондиціонер відповідно до площі приміщення. В такому випадку приміщення може охолоджуватися або нагріватися не рівномірно і цей варіант зовсім не підійде для двох окремих кімнат. Для таких випадків є інше рішення - спліт система або кондиціонер на дві кімнати.
 Така система має два внутрішніх блоки і один зовнішній. Внутрішні блоки розміщуються кожен у своїй кімнаті, зовнішній блок - зовні приміщення.

Переваги та недоліки кондиціонера на дві кімнати

 • К преимуществам такой системы стоит отнести - экономию места на фасаде здания и более низкую стоимость монтажа.
 • К недостаткам такой системы относят невозможность раздельного регулирования температуры в каждой комнате, а так же при неисправности внешнего блока - выходят из строя оба внутренних.

До переваг такої системи варто віднести - економію місця на фасаді будівлі і нижчу вартість монтажу.

До недоліків такої системи відносять неможливість роздільного регулювання температури в кожній кімнаті, а також при несправності зовнішнього блоку - виходять з ладу обидва внутрішніх.

При виборі системи кондиціонування для квартири або будинку варто також розглянути центральну систему кондиціонування на основі канального кондиціонера.

Інтернет магазин кліматичної техніки Київ, Україна 

Для зручного пошуку в інтернет магазині karno.ua ви можете скористатися сортуванням в правому куті сайту і фільтром ліворуч.

Ви можете сортувати моделі:

 • по імені (від А до Я) і по імені (від Я до А);
 • за ціною (найдешевші) і за ціною (найдорожчі);
 • по рейтингу (за спаданням) і по рейтингу (за зростанням);
 • за моделлю (А-Я) і за моделлю (Я-А).

Ліворуч вибрати за допомогою фільтра:

 • виробника;
 • площу;
 • тип компресора;
 • ціну.

Настінний кондиціонер: ціна в інтернет магазині karno.ua

Вартість кондиціонера залежить від його функцій, потужності, виробника, дизайну. Наприклад, в нашому магазині ви знайдете ціну:

 • від 5559 грн за Настінний кондиціонер Luberg LSR-07HD Deluxe 
 • до 91 344 грн за Інверторний настінний кондиціонер Daikin Stylish FTXA50AT / RXA50A (blackwood) 

настінні кондиціонери

Зателефонуйте нам, якщо у вас залишилися питання або не визначились з вибором оптимальної моделі: ми ✓Проектуємо ✓Монтуємо ✓Консультуємо ☎ (044) 222-56-56. Вибирайте товар в каталогах і оформляйте замовлення у зручний час. Доставка обладнання здійснюється по всій Україні.

Найбільш часті питання про настінні кондиціонери

✅ Як довго прослужить настінний кондиціонер?

В середньому від 15 до 25 років. Якісні моделі, які добре обслуговуються і регулярно настроюються можуть прослужити до 25 років.

✅ Надходить чи зовнішнє повітря в приміщення через настінні кондиціонери?

Говорячи коротко - ні. Хоча в конструкції кондиціонерів спліт-систем, теплових насосів, частина системи знаходиться за межами вашого будинку або квартири, вона не забирає зовнішнє повітря. Основна мета кондиціонера - охолодження повітря в будинку. І це досягається не за рахунок подачі холодного повітря всередину, а за рахунок виведення тепла назовні.

✅ Чи можна залишати настінний кондиціонер включеним на весь день?

Це може бути не дуже хорошою ідеєю з кількох причин, але ви можете залишити кондиціонер включеним весь день і всю ніч. Незважаючи на те, що більшість пристроїв відключають свою функцію змінного струму при досягненні бажаної температури, ви все одно змушуєте кондиціонер працювати, коли вам це не потрібно.

✅ Де купити якісний настінний кондиціонер?

На сайті karno.ua ви можете купити настінний кондиціонер для будь-якого типу приміщення. Якщо вам складно вибрати модель за вашими крітеріями - зателефонуйте нам і досвідчені продавці допоможуть вибрати оптимальну модель.