Обслуговування Геліосистем

Геліосистеми - це сучасне і надійне обладнання, яке дозволяє значно економити на опаленні будь-якого приміщення. Що вони собою являють? По суті, це нагрівальні елементи, що передають теплоносію енергію, отриману від сонця. Вони активно використовуються жителями багатьох розвинених країн. Конструкція апарату схожа з сонячною батареєю, але доповнена спеціальним контуром, в якому і нагрівається рідина. Простий принцип роботи, відмінна ремонтопридатність і можливість в рази менше платити за електроенергію, газ, вугілля ставлять геліосистеми у виграшне становище. Звичайно ж, не можна забувати про догляд за ними. Періодичне обслуговування геліосистем необхідне для підтримки їх високої ефективності і нормального робочого стану. Замовити дану послугу в Україні за вигідною ціною можна на сайті великого інтернет-магазину karno.ua.

Обслуговування Геліосистем. Що буде зроблено?

Обслуговування геліосистем не рекомендується проводити людям, що не володіють спеціальними знаннями у даній області. Є ризик, що будуть пошкоджені важливі вузли, проведене некоректне налаштування. Слід звертатися до фахівців, які знаються на цих тонкощах і проведуть обслуговування якісно, швидко і недорого.

Співробітники ТОВ «Карно» виїжджають на місце відразу ж після узгодження заявки.

Основний акцент буде зроблений на:

  • діагностику. Дозволяє сформувати загальну картину про поточний стан геліосистеми і її окремих вузлів;
  • прочищення. Особливо це актуально для нагрівального контуру, який експлуатується постійно;
  • заміну. Основною проблемою сучасних конструкцій є зношуваність. Від неї неможливо позбутися. Звертайтеся в нашу компанію, фахівці підберуть потрібну деталь, проведуть швидку і акуратну заміну;
  • настройку. Не можна недооцінювати етап перевірки параметрів роботи пристрою. Саме від них залежить безліч ключових моментів.

Технічне обслуговування геліосистем у вашому випадку може включати в себе і інші етапи. Все залежить від конкретної ситуації. Ви завжди можете розраховувати на консультацію від кваліфікованого співробітника за телефоном, вказаним на сайті. Ми чекаємо вашого дзвінка!

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Сервіс геліосистем в Києві і в інших областях України

На відміну від інших компаній, «Карно» готова надати допомогу своїм клієнтам не тільки в Києві, але й у багатьох інших містах України. Широка географія послуг обумовлена наявністю декількох офісів і великим штатом співробітників. Перевірити наявність послуги «Карно» у вашому місті, а також уточнити ціну можна зателефонувавши нам.