Монтаж Теплових Насосів

Постійно зростаюча ціна енергоносіїв змушує все більшу кількість людей в Україні застосовувати альтернативні джерела для забезпечення теплом і гарячою водою. Один із найбільш популярних і перспективних варіантів - встановлення теплових насосів. Вироблення тепла в спеціальних установках відбувається за рахунок різниці температур різних середовищ: повітря, води або грунту, що визначає різні конструкції цього типу обладнання. У цих пристроях електроенергія витрачається тільки на роботу компресора і автоматики.

Пропонуємо замовити монтаж теплового насоса в ТОВ «Карно». Ми маємо великий досвід виконання цього виду робіт і готові взятися за реалізацію проекту будь-якої складності за обгрунтованою ціною. Наш офіс знаходиться в Києві, але ми приймаємо замовлення з будь-якого регіону країни.

Монтаж теплового насоса: особливості

Ціна установки теплових насосів у Києві, як і в будь-якому іншому місці, залежить в основному від типу обладнання і обсягу необхідних робіт. Розрізняють такі основні варіанти реалізації насосної технології генерації тепла:

  • інверторного кондиціонування ( «повітря-повітря»). Являє собою кондиціонер, що працює навпаки: охолоджує зовні, а гріє всередині приміщення;
  • повітряний («повітря-вода»). Тепло, закумульоване з повітря, передається системі опалення;
  • геотермальний («грунт-вода» або «вода-вода»). 

Використовується різниця температур у грунті на глибині або у водоймі на глибині.

Найдешевшим є монтаж теплового насоса «повітря-повітря», який практично не відрізняється від установки кондиціонера. Сучасне обладнання допускає застосування цього типу пристроїв без обмежень по температурі, тому у всіх регіонах нашої країни раціонально можливе цілорічне використання повітря в якості джерела тепла.

Монтаж теплового насоса «повітря-вода» коштує недорого, але ефективність застосування таких пристроїв як обігрівачів безпосередньо залежить від змін зовнішньої температури. Застосування виправдано тільки для низькотемпературних систем опалення.

Монтаж теплового насоса «вода-вода» або «грунт-вода» найдорожчий через великий обсяг робіт. Саме ці варіанти виконання мають найкращий коефіцієнт ефективності, який залишається практично незмінним протягом року.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Встановлення теплових насосів: Вибір економних господарів

Київ уже оцінив вигоди установки теплонасосної технології. Як показує досвід, в залежності від способу теплообміну це обладнання здатне окупити витрати буквально за кілька років експлуатації. Шукаєте, хто професійно виконує монтаж теплових насосів? Підтвердженням якості нашого сервісу є гарантія на всі роботи, виконані нашою компанією. Замовити наші послуги найпростіше в інтернет-магазині karno.ua