Фільтр

 • Тип
  0
 • Виробник
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   1 відгуків
5 400 грн
Купити
   1 відгуків
2 700 грн
Купити
   1 відгуків
3 300 грн
Купити
   0 відгуків
4 800 грн
Купити
   0 відгуків
4 500 грн
Купити
   0 відгуків
7 200 грн
Купити
   0 відгуків
6 900 грн
Купити
   0 відгуків
6 600 грн
Купити
   0 відгуків
6 300 грн
Купити
   0 відгуків
6 000 грн
Купити
   0 відгуків
5 700 грн
Купити
   0 відгуків
5 100 грн
Купити
   0 відгуків
3 700 грн
Купити
   0 відгуків
3 500 грн
Купити
   0 відгуків
3 100 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)
Електрокотли

Електродний котел - досить популярна альтернатива газовим і твердопаливним аналогам. Хоча багато хто вважає нерентабельним установку подібних агрегатів, при відсутності можливості поставити інші, такий варіант є кращим. Електрокотли підходять для опалення і житлових, і виробничих об'єктів. Порівняльна простота їх монтажу і використання дозволяє поставити агрегат практично в будь-якому приміщенні, що дуже зручно і практично.

Електродний котел: Переваги

Електродний котел

Поряд з іншими способами автономного опалення, електричний котел має свої специфічні переваги. Сюди можна віднести:

 • «чисту» експлуатацію. Ніякої золи, сажі і відходів. Навіть газові агрегати вимагають періодичної прочистки, чого не потребують електричні моделі. Завдяки такій особливості не треба буде  спеціально встановлювати димохід або систему вентиляції;
 • можливість купити електрокотел автоматизованого типу. У продажу існують модифікації, які мають автоматичну панель і датчики. Вони контролюють температуру теплоносія і, отже, мікроклімат в приміщенні;
 • легкість монтажу. Простота конструкції і малі габарити обумовлюють порівняно просту установку. Більшість моделей з легкістю можна розмістити навіть у невеликому приміщенні;
 • безпеку. Поряд з агрегатами, що працюють на легкозаймистому паливі, електричний котел опалення не виробляє відкритого вогню для нагрівання теплоносія. За рахунок цього він менш небезпечний у використанні;
 • енергоефективність. Електричні моделі мають високий ККД, який досягає 99%;
 • екологічність. Електроопалювальні котли не викидають в атмосферу шкідливих речовин.

Окремої уваги вартий великий асортимент моделей. Є можливість купити практично будь-який електричний котел: для опалення квартири, приватного будинку, виробничого приміщення або іншого об'єкта. Достатньо уважно ознайомитися з принципами вибору агрегату і визначитися з найбільш відповідними характеристиками.


Різновиди електродних котлів

Електричні котли опалення поділяються на кілька видів. Зазвичай агрегати класифікують за такими параметрами:

 1. Спосіб установки. Електричний котел можна ставити на підлогу або кріпити на стіну, в залежності від конструкції. Останні більш затребувані в Україні, оскільки дозволяють економити вільний простір в приміщенні. Підлогову модель доцільно купити для системи, через яку проходить великий обсяг теплоносія.
 2. Форма підключення. Електричні котли опалення бувають трифазними або однофазними. Агрегати малої потужності можуть мати практично будь-який тип живлення, а ось більш продуктивне обладнання зазвичай тільки 3-фазне.
 3. Спосіб нагріву. Згідно з цим параметром, розрізняються електродні, індукційні і ТЕНові котли. Найбільш популярний тип - останній. Індукційні відносяться до складних систем, тому їх ціна зазвичай вища.

Також розрізняють електрокотли в залежності від комплектації. У продажу зустрічаються різноманітні моделі. Одні відрізняються повним набором елементів, тоді як до інших доведеться купити той же циркуляційний насос, очисний фільтр і т.д.

Купити котел в Києві, Україні на karno.ua

ТОВ «Карно» спеціалізується на продажі різних агрегатів для обігріву приміщень. У нас ви можете підібрати і купити електричний котел - в Україні ви не знайдете такого широкого асортименту і привабливої ціни. Продаємо тільки сертифіковану продукцію, що відповідає міжнародним стандартам якості. Уточніть особливості, вартість електричних котлів на сторінці або у менеджера karno.ua.


Крім продажу котлів у Києві, надаємо послуги фахівців. Ви можете замовити повноцінний монтаж котельні, обслуговування, ремонт, а також консультацію майстра. При необхідності виконаємо проект, що гарантує належну установку і експлуатацію устаткування.

Телефонуйте ☎ (044) 222-56-56 та замовляйте товари і послуги від ТОВ «Карно». Працюємо з клієнтами з Києва та інших населених пунктів України.