Фільтр

 • Тип
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
   3 відгуків
5 900 грн
Купити
   3 відгуків
3 000 грн
Купити
   1 відгуків
3 100 грн
Купити
   1 відгуків
3 400 грн
Купити
   0 відгуків
5 300 грн
Купити
   0 відгуків
5 000 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
7 700 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
7 400 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
7 100 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
6 800 грн
Купити
НОВИЙ
   0 відгуків
6 500 грн
Купити
   0 відгуків
6 200 грн
Купити
   0 відгуків
5 900 грн
Купити
   0 відгуків
5 600 грн
Купити
   0 відгуків
3 500 грн
Купити
Показано з 1 по 15 із 40 (3 сторінок)
Електрокотли

Електродний котел - це пристрій в якому змінний струм тече в воді між трьома та більше електродами. Електричний опір води безпосередньо генерує тепло. Таке тепло використовують для забезпечення гарячою водою систем опалення або для виробництва пари для промислових процесів.

Електродний котел - досить популярна альтернатива газовим і твердопаливним аналогам. Хоча багато хто вважає нерентабельним установку подібних агрегатів, при відсутності можливості поставити інші, такий варіант є кращим. Електрокотли підходять для опалення і житлових, і виробничих об'єктів. Порівняльна простота їх монтажу і використання дозволяє поставити агрегат практично в будь-якому приміщенні, що дуже зручно і практично.

Електричний котел - це котел, який працює на електриці, а не на паливі, такому як газові або масляні котли. Електричні котли можуть бути в різних варіантах, таких як комбіновані електричні котли, системні котли і проточні котли. Електрокотел - це пристрій, що використовується для обігріву будинку, офісу, інших приміщень.

Електродний котел: Переваги

Електродний котел

Поряд з іншими способами автономного опалення, електричний котел має свої специфічні переваги. Сюди можна віднести:

 • «чисту» експлуатацію. Ніякої золи, сажі і відходів. Навіть газові агрегати вимагають періодичної прочистки, чого не потребують електричні моделі. Завдяки такій особливості не треба буде  спеціально встановлювати димохід або систему вентиляції;
 • можливість купити електрокотел автоматизованого типу. У продажу існують модифікації, які мають автоматичну панель і датчики. Вони контролюють температуру теплоносія і, отже, мікроклімат в приміщенні;
 • легкість монтажу. Простота конструкції і малі габарити обумовлюють порівняно просту установку. Більшість моделей з легкістю можна розмістити навіть у невеликому приміщенні;
 • безпеку. Поряд з агрегатами, що працюють на легкозаймистому паливі, електричний котел опалення не виробляє відкритого вогню для нагрівання теплоносія. За рахунок цього він менш небезпечний у використанні;
 • енергоефективність. Електричні моделі мають високий ККД, який досягає 99%;
 • екологічність. Електроопалювальні котли не викидають в атмосферу шкідливих речовин.

Окремої уваги вартий великий асортимент моделей. Є можливість купити практично будь-який електричний котел: для опалення квартири, приватного будинку, виробничого приміщення або іншого об'єкта. Достатньо уважно ознайомитися з принципами вибору агрегату і визначитися з найбільш відповідними характеристиками.


Різновиди електродних котлів

Електричні котли опалення поділяються на кілька видів. Зазвичай агрегати класифікують за такими параметрами:

 1. Спосіб установки. Електричний котел можна ставити на підлогу або кріпити на стіну, в залежності від конструкції. Останні більш затребувані в Україні, оскільки дозволяють економити вільний простір в приміщенні. Підлогову модель доцільно купити для системи, через яку проходить великий обсяг теплоносія.
 2. Форма підключення. Електричні котли опалення бувають трифазними або однофазними. Агрегати малої потужності можуть мати практично будь-який тип живлення, а ось більш продуктивне обладнання зазвичай тільки 3-фазне.
 3. Спосіб нагріву. Згідно з цим параметром, розрізняються електродні, індукційні і ТЕНові котли. Найбільш популярний тип - останній. Індукційні відносяться до складних систем, тому їх ціна зазвичай вища.

Також розрізняють електрокотли в залежності від комплектації. У продажу зустрічаються різноманітні моделі. Одні відрізняються повним набором елементів, тоді як до інших доведеться купити той же циркуляційний насос, очисний фільтр і т.д.

Електрокотел: Принцип роботи та Переваги

Як працюють електричні котли? Електричні котли працюють за тим же принципом, що і традиційні газові котли, за винятком того факту, що вони використовують електрику для нагріву води, замість газу. Котли меншої потужності дешевше купувати, і їх експлуатаційні витрати, як правило, нижче, хоча вони можуть бути не такими ефективними, як більші моделі.

Сам котел дуже простий. Він може бути різних форм, але зазвичай це пристрій, через яке протікає вода і нагрівається за допомогою нагрівального елементу, як в чайнику. Іноді можна зустріти довгі тонкі блоки, які призначені для створення максимальної площі поверхні для нагріву води.

Деякі електричні котли можуть мати термін служби аналогічний традиційним газовим котлам (термін служби яких становить близько 25 років). Високоякісні котли, можуть спочатку коштувати дорожче, але в кінцевому підсумку зекономлять гроші власнику, а також забезпечать спокій та безпеку.

Електричні котли можуть бути корисні в певних ситуаціях. Це дуже прості елементи технології, тому їм не потрібно багато місця, і їх можна розмістити практично в будь-якому місці, тому що їм не потрібен димар або газова труба. В процесі нагрівання води втрачається дуже мало тепла, тому електрокотли мають майже 100% ККД.

Їх, як правило, простіше встановити, і їм, очевидно, не потрібен інженер по газобезпеки. Простота системи і процесу установки означає, що загальна вартість установки буде набагато менше, ніж у газового котла..

Купити котел в Києві, Україні на karno.ua

ТОВ «Карно» спеціалізується на продажі різних агрегатів для обігріву приміщень. У нас ви можете підібрати і купити електричний котел - в Україні ви не знайдете такого широкого асортименту і привабливої ціни. Продаємо тільки сертифіковану продукцію, що відповідає міжнародним стандартам якості. Уточніть особливості, вартість електричних котлів на сторінці або у менеджера karno.ua.

Крім продажу котлів у Києві, надаємо послуги фахівців. Ви можете замовити повноцінний монтаж котельні, обслуговування, ремонт, а також консультацію майстра. При необхідності виконаємо проект, що гарантує належну установку і експлуатацію устаткування.

Телефонуйте ☎ (044) 222-56-56 та замовляйте товари і послуги від ТОВ «Карно». Працюємо з клієнтами з Києва та інших населених пунктів України.Найбільш Часті Питання про Електродні Котли і Електрокотли

✅ Що Таке Котел?

Котел - це закритий сосуд, в якому нагрівається рідина (зазвичай вода). Рідину не обов'язково кип'ятити. Нагрівання або випаровування рідини виходить з котла для використання в різних процесах або системах опалення, включаючи водонагреваніе, центральне опалення, санітарію.

✅ Які Переваги Електричних Котлів?

Одним з головних переваг електричних котлів є їх енергоефективність, яка становить близько 99% для користувача. Оскільки вони не вимагають спалювання викопного палива, такого як газ або нафта, для виробництва тепла, немає втрат тепла через гази.

✅ Де Використовуються Електрокотли?

Електричні котли та електродні котли застосовують як устаткування для нагріву води, або як частина системи опалення.

✅ Які Переваги Встановлення Електрокотлів?

Висока ефективність - більше 99%, високий динамічний діапазон - безпечна робота навіть на 1% потужності, відсутність рухомих частин, проста установка.

✅ Який Котел Буде Кращим Вибором для Мого Дому?

Рекомендуємо вибирати котел після консультації з досвідченим фахівцем-інженером, якого ви ознайомите з вашим приміщенням. У компанії Карно працюють досвідчені співробітники, які проконсультують і підберуть ефективне обладнання для вашої квартири, будинку або іншого приміщення орієнтуючись на важливі показники.

✅ Де Замовити Проект Котельні для Дома чи Виробничого Підприємства?

Проект котельні рекомендуємо довірити досвідченим співробітниками компанії Карно, а ознайомиться з виконаними роботами у розділі "Наші Роботи"

✅ Де Купити Електрокотел або Електродний Котел?

Купити котел ви можете в інтернет магазині karno.ua. Виберіть необхідне обладнання і натисніть кнопку купити, або зв'яжіться з нами і замовте в телефонному режимі.

✅ Чому Варто Замовити Котел в Компанії Карно?

На сайті karno.ua представлений широкий асортимент енергоефективних котлів від перевірених світових виробників. І так як компанія Карно професіонали своєї справи, ви можете не тільки купити обладнання, а й замовити весь комплекс інженерних послуг від проектних до пусконалагоджувальних робіт і обслуговування.