Монтаж Котельні

Монтаж котельні складно назвати простою справою, тому роботу слід довіряти висококваліфікованим виконавцям. ТОВ «Карно» здійснює проектування та встановлення опалювальних систем у приватних будинках, на підприємствах. На відміну від конкурентів ми можемо похвалитися багатим досвідом, значним списком позитивних відгуків та рекомендацій. Фахівці, які виконують роботу, мають всі необхідні допуски і дозвільну документацію на монтаж котельних установок.

Ціна послуг розраховується індивідуально для кожного клієнта, при цьому мінімальна вартість вказана на сайті. Власникам приватних будинків, не підключених до центрального опалення, взимку доводиться шукати альтернативні способи обігріву з огляду на кліматичні особливості країни.

Монтаж котельні — краще рішення проблеми

Одним із затребуваних методів є установка газових або твердопаливних котлів з додатковим обладнанням. При облаштуванні важливо дотримуватися всіх норм і вимог, основним моментом є те, що при монтажі котелень потрібно виділити окреме приміщення для обігріву заміського будинку.

В даному випадку тепла атмосфера забезпечена, а процес обслуговування обладнання значно спроститься. Звертаючись до нас, клієнти отримують той варіант, який підходить саме їм. Основну увагу слід приділити якості обладнання, а не його ціні.

Запорукою комфортної зими є грамотний підбір і проектування котелень відповідно до будівельних норм і правил. Ми знаходимо і пропонуємо технічні новинки, здійснюємо сервісне і гарантійне обслуговування. Яка буде вартість монтажу котельні в одному приватному будинку, залежить від наступних факторів:

  • розмір житла;
  • побажання господаря;
  • цілі, поставлені перед опалювальним устаткуванням.

Як правило, облаштовують спеціальне приміщення, з негорючих матеріалів, у якому встановлюють котел, бойлер, насоси та інші додаткові елементи. Чи буде ця кімната розміщуватися всередині будинку, в окремій будівлі або прибудові, визначається потужністю і розмірами опалювального обладнання.

Звертаючись до нас, ви отримаєте краще рішення не тільки в Києві, а й в інших містах країни, адже наша компанія працює з 2004 року і має колосальний досвід. При монтажі обладнання менеджери підберуть котельні установки, які підходять по потужності для обігріву конкретної площі.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Ціни на монтаж твердопаливних котлів

В інтернет-магазині можна замовити перевірені і безпечні в експлуатації опалювальні системи. Ми надаємо фірмову гарантію на монтаж котелень у Києві, а також на все обладнання від заводів-виробників. Ціна повністю виправдана довгим терміном служби пристроїв.

Наші фахівці проходять навчання і відвідують курси підвищення кваліфікації, тому установка будь-якої системи опалення виконується якісно! Ціни на монтаж котельного обладнання вказані в таблиці. Остаточний варіант можна дізнатися після оформлення замовлення на karno.ua.