Показано з 1 по 15 із 43 (3 сторінок)
Системи вентиляції та кондиціонування

Системи вентиляції і кондиціонування повітря: призначення

Системи вентиляції і кондиціонування повітря - обов'язкова складова будь-яких типів житлових і виробничих будівель. Без них просто неможливе забезпечення комфортних умов для перебування в приміщенні. Природна вентиляція через відкриті вікна і двері не завжди ефективна з багатьох причин. По-перше, так проникають сторонні шуми, які відволікають співробітників і дуже турбують мешканців будинків, які бажають відпочити після робочого дня. По-друге, пил, вихлопні гази автомобілів - все це потрапляє в приміщення. Вентиляційні системи мають функцію очищення повітря, що надходить з вулиці. Працівники офісу і мешканці квартир будуть відчувати себе комфортно в такому середовищі.

Вентиляційні Системи

Види вентиляції за способом організації

Системи складаються із сукупності пристроїв різного характеру.

Системи вентиляції бувають наступних типів:

 • за призначенням - витяжними і припливними;
 • за типом функціонування - природними і штучними;
 • по зоні обслуговування - місцевими і загальними;
 • по конструкції - безканальними і канальними.

Щоб вибрати відповідний варіант, треба ретельно вивчити особливості кожного з них.

Природні і штучні системи вентиляції

Вентиляційні Системи

Система вентиляції першого типу - природна вентиляція - найпростіший вид. Її функціонування грунтується на законах фізики, згідно з якими через різні показники тиску і температури забруднене повітря виходить на вулицю, а свіже надходить звідти. В цьому випадку не потрібно купувати спеціальне обладнання. Повітропроводи закладаються при будівництві кожної будівлі, і є в будь-якому сучасному будинку. Величезним недоліком природної системи вентиляції є ​​повна залежність від умов зовнішнього середовища.

Штучна система вентиляції - комплекс пристроїв, що забезпечує видалення використаних потоків і заміну їх на очищені. Однією з головних переваг системи цього типу є обробка потоків - очищення, зволоження, іонізація, обігрів. Створюються оптимальні і комфортні умови в приміщенні.

Припливні і витяжні системи вентиляції

Основним завданням першої є подача повітря із зовнішнього середовища в приміщення. Вихід використаного забрудненого відбувається через системи природного типу.

Припливні і витяжні системи вентиляції

Припливні системи вентиляції повітря складаються з наступних елементів:

 • шумоглушників - з метою зниження рівня звуків обладнання в приміщенні;
 • фільтрів - для очищення повітря від шкідливих домішок, пилу і так далі;
 • нагрівачів - особливо актуально в зимову пору року з метою збереження тепла і економії на обігріві приміщень;
 • вентиляторів приточного типу - забезпечують приплив свіжого повітря;
 • клапанів і так далі.

Робота витяжної системи грунтується на заборі відпрацьованого повітря і видалення його з приміщення.

Припливно-витяжна вентиляція для будинку, квартири

Цей тип є найбільш ефективним, зручним у використанні. Устаткування може бути встановлено як у приватних будинках і квартирах, так і в приміщеннях офісного та виробничого типів. Збалансована робота всіх елементів дає чудовий результат.


При проектуванні враховується також циркуляція повітряних мас в суміжних приміщеннях для повного контролю процесу роботи системи. Обмін повітря створюється завдяки витісненню прохолодними свіжими потоками відпрацьованих, які піднімаються і видаляються через спеціальні канали.

Вентиляційні Системи

Ціни на вентиляційні системи мають широкий діапазон в залежності від площі приміщення, що обслуговується, потужності обладнання, його типу, наявності додаткових пристроїв і так далі.

Рекупераційні системи вентиляції

Незамінною складовою кожної будівлі або приміщення є вентиляція. Вентиляція з рекуперацією тепла дозволяє підтримувати в приміщенні чисте свіже повітря, видаляти забруднене, регулювати температуру і вологість. Розглянемо складові рекуператора.

Рекупераційні системи вентиляції

Найважливішим компонентом блоку рекуператора є теплообмінник. На даний час існує безліч типів рекупераційних блоків з різною структурою, напрямком повітряного потоку, ступенем відновлення і застосуванням: рекуператори оснащені теплообмінником з перехресним потоком, поперечним потоком, з противотоком, роторного типу.

Варто звернути увагу на те, чи теплообмінники виготовлені з матеріалу з антибактеріальним покриттям, який вбиває різні види бактерій і запобігає поширенню різних грибків у теплообміннику.

До того ж антибактеріальне покриття стійке до стирання і є бактерицидним, включаючи такі штами: E coli 8099, Staphylococcus aureus ATCC6538, Klebsiella pneumoniae ATCC4352, Candida albicans ATCC10231.

Вентилятори в системах з рекуперацією

Рекуператори оснащені припливно-витяжними вентиляторами. Кожен вентилятор оснащений двигуном змінного струму. Конструкція вентиляторів забезпечує довговічність, низький рівень шуму навіть при високих швидкостях обертання і відносно низьке енергоспоживання.

Фільтри рекупераційного блоку

Повітряні фільтри, які використовуються в рекуператорах покращують якість повітря, що подається. Система фільтрації оснащена фільтрами класу EU3. Фільтруючий елемент складається з пластикового корпусу і фільтруючого шару. Поверхня фільтра ретельно підібрана, щоб максимально знизити втрати тиску для номінальної продуктивності.

Контролер рекуператора

Рекуператори оснащені інтелектуальною системою управління, що дозволяє задавати робочі параметри для кожного блоку в певні години і дні тижня. Це означає, що оператору потрібно встановити температуру для кожного дня і години лише один раз, і більше не треба налаштовувати пристрій. Контролер, крім простих стандартних функцій, таких як налаштування і перегляд параметрів для певних режимів роботи, також дозволяє програмувати щотижневі години. Це дозволяє оператору вказувати точний час і дату увімкнення або вимкнення рекуператора.

Наприклад, якщо кімната буде вільна протягом тривалого періоду, немає необхідності підтримувати роботу рекуператора. Це означає, наприклад, що рекуператор може бути налаштований на відключення о 8 годині ранку з понеділка по п'ятницю і увімкнення о 3 годині дня. Це дозволяє забезпечити свіже повітря в кімнаті, коли ми повернемося додому з роботи.

Все для вентиляції - купити в Києві, Україна: Ціна і Устаткування

Де найкраще купити систему вентиляції для будинку або офісу? Таке важливе завдання, як проектування і установка, варто довірити тільки фахівцям з багатим досвідом. Хто хоче переробляти роботу, та ще й переплачувати?

Вентиляційні Системи

Звернувшись у ТОВ «Карно», ви отримаєте не тільки докладну консультацію і всю цікаву для вас інформацію. Наші фахівці займаються проектуванням встановлення систем примусової вентиляції як під час будівництва будинку, так і по його закінченні. Продумана схема дозволить подавати потрібну кількість повітря в кожне приміщення.

В інтернет-магазині Karno представлене обладнання для систем вентиляції для дому та квартири в широкому ціновому діапазоні. Лінійка обладнання для систем вентиляції представлена ​​такими світовими брендами як:

 • ✓Cooper&Hunter
 • ✓Daikin
 • ✓Mycond
 • ✓Vents

Ціна обладнання для вентиляційних систем варіюється:

Також у нас ви можете купити всі необхідні супутні товари. В каталозі знайдете повітроводи, кріплення для них, перехідники та багато іншого.

Щоб замовити товар або розрахувати ціну послуг монтажу, зверніться до менеджерів. Установка здійснюється досвідченими фахівцями по Києву. Відправляємо товар у будь-якої точки України.