Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Номінальна потужність, Вт
  -
 • Тип інвертора
  0
  0
 • Кількість MPPT контролерів
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 70 (5 сторінок)
Інвертори для сонячної електростанції

Сонячна електростанція може стати вигідним джерелом енергії для будинку або квартири. Але щоб електрика, що виробляється нею, застосовувалася для живлення побутових приладів, необхідно перетворити її, щоб отримати потрібні характеристики. Це завдання вирішує інвертор для сонячних батарей. Він перетворює постійний електрострум, що надходить від геліосистеми, в змінний з необхідними параметрами – напругою, частотою і силою струму. Зазвичай схема виглядає наступним чином.

Інвертори для сонячних батарей

Інвертор є найважливішою частиною системи сонячного електропостачання поряд з акумуляторами і контролерами.

По тому, як інвертори взаємодіють з централізованою системою електропостачання, їх підрозділяють на три різновиди:
 • автономні;
 • мережеві;
 • гібридні.
Автономні призначені для схем електропостачання, повністю незалежних від зовнішніх мереж. Електрика накопичується в акумуляторах, а потім, пройшовши через інвертор, подається на підключену техніку. Мережеві, які також ще називають синхронними, працюють одночасно з централізованим електроживленням. При цьому накопичення заряду в акумуляторах не відбувається – струм відразу віддається споживачам, а надлишки відправляються в зовнішню мережу.
Гібридні об'єднують в собі переваги обох типів. Вони можуть функціонувати в різних режимах і мають велику кількість налаштувань, що дозволяє найбільш вигідно витрачати енергію в кожному випадку.


Інвертор для сонячних батарей 30 кВт

Вибираючи, яку модель краще купити, потрібно звернути увагу на ряд технічних характеристик. Наведемо список із зазначенням того, на які особливості експлуатації вони впливатимуть:
 • Потужність задає сумарне навантаження, яке ви зможете підключити. Розрахувати його можна, підсумувавши дані для всіх електроприладів, які ви плануєте включати одночасно. Якщо будуть підключатися механізми, оснащені електродвигуном, слід враховувати, що він дає різке підвищення енергоспоживання при запуску.
 • Вид синусоїди – показник того, наскільки електрострум на виході відповідає оптимальним параметрам. Квазісинусоїдальні інвертори коштують дешевше, але не підходять для підключення газових котлів, насосів та деяких інших пристроїв, чутливих до якості електропостачання. Тому для заміського будинку краще купувати дорожчі синусоїдальні.
 • Вхідна напруга визначає, з якими типами батарей сумісний інвертор.
 • Вихідна напруга – струм, який в результаті подається споживачам (зазвичай це 220 або 380 В).
При виборі інвертора враховуються його додаткові можливості – наявність захисту від перевантаження і короткого замикання, зручність дисплеїв і індикаторів, можливість налаштування.
Найважливішою з перерахованих характеристик є потужність. Саме вона визначає, для яких завдань будуть застосовуватися сонячні батареї. Якщо планується використовувати сонце для постачання заміського будинку, розумно вибрати версію з більш потужним інвертором, наприклад, 30 кВт, оскільки тоді він буде забезпечувати функціонування опалення та водопостачання, а котли та насоси споживають чимало.

Інвертор для сонячних батарей 30 кВт

Інвертор для сонячних батарей 5 кВт

Потужності в 5 кВт буде досить для підключення техніки – холодильника, зарядного пристрою, комп'ютера. З'ясувати, скільки буде оптимальним в конкретному випадку, допоможе таблиця енергоспоживання різноманітних електроприладів. Зверніть увагу, що в ній наводяться усереднені дані, а точну інформацію можна подивитися в технічному паспорті приладу.

Таблиця енергоспоживання електроприладів

Найменування Споживання кВт

Найменування
Споживання кВт
1Лампочка накалювання 0,06 – 0,25
11Посудомийна машина 1,0 – 2,0
2Електрочайник 1,0 – 2,0
12Пральна машина1,2 – 2,0
3Електроплита 1,0 – 6,0
13Сушильна машина2,0 – 3,0
4Мікрохвильова піч 1,5 – 2,2
14Праска 1,2 – 2,0
5Електром'ясорубка 1,5 – 2,2
15Пилосос 0,8 – 2,0
6Тостер0,5 – 1,5
16Обігрівач 0,5 – 3,0
7Гриль1,2 – 2,0
17Фен для волосся 0,5 – 1,5
8Холодильник 1,5 – 2,5
18Кондиціонер 1,0 – 3,0
9Кофеварка 0,5 – 1,5
19Стаціонарний комп’ютер 0,3 – 0,8
10Електродуховка 1,0 – 2,0
20Електроінструмент: дрель, лобзик 0,5 – 2,5

Інвертор для сонячних батарей 3 кВт

Інвертор невеликої потужності підійде, якщо система буде використовуватися в якості допоміжної. Він підходить для квартир, обладнаних централізованим електропостачанням. Тоді від нього будуть отримувати живлення лише окремі побутові пристрої. В такому випадку 3 кВт буде цілком достатньо.

Купити інвертор для сонячних батарей в Києві, Україна

У нас ви можете придбати інвертори для сонячних батарей різних видів.

Підібрати найкращий різновид допоможуть прості правила:

 1. Визначте сумарну потужність.
 2. Виберіть інвертор для сонячних батарей, чия потужність перевищує розрахункову на 25-30%.
 3. Визначте потрібний різновид з наведених вище.
 4. Підбирайте моделі з високим ККД, щоб уникнути втрат енергії.
При необхідності звертайтеся до наших консультантів по телефону ☎ (044) 222-56-56 або замовте зворотний дзвінок на сайті, і вони докладно розкажуть про те, як зробити вибір. Ми пропонуємо сонячні електростанції та комплектуючі для них, а також розробляємо проєкти для квартир і будинків, здійснюємо монтаж і ремонт обладнання. Зверніться до фахівців, щоб закупити сонячні батареї, що забезпечують стабільне електропостачання для вашого житла. Працюючи на цьому ринку з 2004 року, ми спроєктуємо і втілимо в життя як типові, так і нестандартні рішення, а також забезпечимо гарантійне і післягарантійне обслуговування обладнання.

Найбільш поширені запитання про сонячні інвертори

☀️ Що таке інвертор для сонячних батарей (панелей)?

Стандартний інвертор для сонячних батарей виконує функцію по трансформації струму, що надходить від сонячних панелей. Робиться це тому, що без сонячного інвертора генерований струм не відповідає характеристикам, які висуваються для побутової електроенергії. Інвертор для сонячних панелей перетворює постійний струм у змінний, з оптимальними показниками частоти, сили і напруги. При цьому втрати самої енергії мінімальні, це практично не позначається на ефективності системи. Перетворювач для сонячних батарей входить в готові рішення з електрифікації будинку, квартири або бізнесу. Техніка працює в автоматичному режимі з можливістю установки бажаних параметрів. Наприклад, при необхідності користувач може обмежити подачу електроенергії до місць роздачі, якщо розетками якийсь час не користуватимуться.

⚡ Які існують типи інверторів для сонячних панелей?

Сонячні інвертори бувають трьох типів: автономні, мережні й гібридні. Сонячний інвертор автономного типу розрахований на повністю ізольовані електросистеми, які не пов'язані із зовнішньою мережею. Батареї генерують енергію, вона накопичується в акумуляторі, після чого передається інвертором на домашню мережу. Але також існують мережеві інвертори сонячних панелей, здатні працювати в обидві сторони - як на передачу енергії від батарей, так і на збір «звичайної» електрики із зовнішньої мережі. Система позбавлена ​​акумуляторів, і енергія від сонячних батарей надходить тільки в режимі реального часу, а всі надлишки продаються міській мережі по «зеленому» тарифу. Гібридний інвертор сонячних батарей здатний працювати в будь-яких режимах, включаючи автономний і двосторонній, з підключенням до центральної мережі.

✳️ Як підібрати сонячний інвертор для СЕС?

Щоб правильно вибрати сонячний інвертор, вам буде потрібно знати кілька важливих параметрів майбутньої системи. Перша величина для розрахунків - це загальна потужність СЕС. Кожен інвертор для сонячної батареї розрахований на певну потужність, яка вказана в його технічних характеристиках. При цьому ми рекомендуємо брати сонячний інвертор з невеликим запасом потужності - близько 25-30%. Це буде гарантувати безпеку використання і тривалий термін служби. Також вам буде потрібно визначити тип інвертора: автономний, мережевий або гібридний. Ще одним важливим фактором при виборі можна назвати ККД - чим вище ефективність пристрою, тим менше буде втрат енергії, що генерується.

✅ Де купити інвертор для сонячних батарей (панелей)?

На нашому сайті ви можете недорого купити інвертор для сонячних батарей для СЕС будь-якої конфігурації. Доступні пристрої для невеликих автономних систем і моделі високої потужності. Компанія Карно надає кращі умови для тих, хто хоче купити інвертор для сонячних панелей з гарантією від виробника та професійною установкою. Щоб купити інвертор для сонячної електростанції, ознайомтеся з каталогом доступних моделей і зробіть вибір.

Проекти Карно