Обслуговування Промислової Вентиляції

Вентиляція - це тип систем, який характерний практично для всіх видів приміщень. Вона встановлена як в офісах, так і на виробництвах. Її побутовим прикладом можна сміливо вважати витяжку на кухні. Вона помітно спрощує життя кожній домогосподарці. Однак не можна забувати про періодичне чищення такої системи. Особливо це актуально для систем вентиляції промислового типу. Зайве засмічення може привести не тільки до виходу з ладу дорогого устаткування, але і позначитися на здоров'ї робітників. Обслуговування промислової вентиляції в жодному разі не можна здійснювати людям, які не мають спеціальної кваліфікації. Таке втручання може стати причиною серйозних поломок і навіть травм. Довіртеся професіоналам і замовте обслуговування промислової вентиляції в ТОВ «Карно». Працюємо з системами будь-якої складності. Ціна приємно здивує кожного клієнта.

Чому важлива вентиляція в промислових приміщеннях?

Вентиляція на виробництві або в промислових будівлях необхідна для видалення застояного повітря і заміни його свіжим повітрям. Це не тільки знижує рівень вологості і робить внутрішню температуру більш комфортною, а й поповнює запаси кисню і видаляє будь-які шкідливі забруднення з повітря. Промислова вентиляція в будівлях забезпечується механічною і природною вентиляцією.

Що таке механічна вентиляція?

Система механічного охолодження повітря, або простіше кажучи, механічна вентиляція відноситься до способів вентиляції будівель за допомогою механічних пристроїв. Хоча природна вентиляція зазвичай краще механічної, природна вентиляція не завжди можлива або повністю може відповідати. Наприклад, будівлі, розташовані занадто глибоко для вентиляції по периметру або занадто близько до жвавій дорозі, не підходять для природної вентиляції, тому замість цього вона забезпечується тільки механічними засобами.

Механічна вентиляція ділиться на:

Обслуговування промислової вентиляції: наслідки безвідповідальності

До чого може привести відсутність періодичного очищення та іншого технічного обслуговування вентиляції? Потрібно розуміти, що це вкрай безвідповідально. Для розуміння всього масштабу проблеми бажано чітко знати призначення таких систем. На їх плечах лежить контроль перебігу повітряних потоків у приміщенні. Якщо все встановлено правильно, то це забезпечить надійний захист як для обладнання, так і для робочого персоналу.

Що ж буде, якщо технічне обслуговування вентиляції на промисловому підприємстві не проводиться? Це може стати причиною:

  • серйозної шкоди здоров'ю робочого персоналу;
  • виходу з ладу вузлів високоточного обладнання;
  • пожежі;
  • великого штрафу з боку вищого керівництва або інспекції.

Позбавте себе від зайвого головного болю і замовте послугу в Києві або будь-якому іншому місті України за спеціальними умовами, за привабливою ціною, в перевіреної часом і сотнями клієнтів компанії «Карно». Зробити це можна за пару хвилин. Просто зателефонуйте за номером, розміщеному на офіційному сайті karno.ua. Вигідну вартість гарантуємо.

Довірте обслуговування промислових систем вентиляції професіоналам

Самостійне втручання нерідко призводить до серйозного погіршення ситуації. Простий приклад: на підприємстві перестала «тягнути» вентиляція, керівництво направило персонал, який не має спеціальних знань, щоб вони спробували усунути проблему. Підсумок: центральний пристрій, шахта або інша деталь стали непридатними для ремонту.

Щоб не опинитися заручником такої ситуації, обслуговування систем промислової вентиляції слід замовляти у професіоналів. Краще робити це не тільки при виявленні несправності, але і в рамках профілактичних заходів. Це істотно збільшить термін служби систем і знизить витрати на їх експлуатацію.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Професійний підхід до обслуговування промислової вентиляції

Чому варто вибрати саме нас? Для цього є кілька причин:

  • великий досвід. Працюємо вже більше 12 років. За цей час ми навчилися обслуговувати навіть обладнання високого класу складності. Техобслуговування промислової вентиляції для нас не є проблемою;
  • професійний штат. Кожен співробітник компанії - висококласний фахівець своєї справи;
  • сервісна підтримка. Якщо ви придбали у нас систему промислової вентиляції, то обслуговування ви можете проходити в ТОВ «Карно» на пільгових умовах за спеціальною ціною;
  • низька вартість. У нас постійний потік замовлень. На всі послуги поширюються демократичні ціни.

Зв'яжіться з нами онлайн або по телефону. Кожен клієнт і покупець може розраховувати на безкоштовну консультацію від професіоналів.