Монтаж Систем Опалення

Монтаж системи опалення являє собою досить складний процес. Від якості і правильності виконання робіт буде повністю залежати ефективність і безпека функціонування обладнання. Тому монтаж системи автономного опалення, як і центрального, необхідно довіряти тільки кваліфікованим майстрам. Фахівці проведуть максимально точні розрахунки, допоможуть у виборі відповідного обладнання і будуть чітко дотримуватись розробленого проекту.

Монтаж систем опалення: особливості роботи

Монтаж системи опалення починається з розрахунків на папері. Фахівці оцінюють параметри приміщень, підбирають оптимальне обладнання по потужності, виду палива та іншим параметрам. Далі розробляється схема розведення труб і розміщення радіаторів. Вже після цього виконується комплектація приладами та матеріалами, і починається безпосередня установка. Також на етапі розробки проекту визначається попередня ціна монтажу.

Якщо розглядати приклад організації опалення в приватному будинку, то алгоритм робіт наступний:

  1. Монтаж котла. Для приватного будинку підходять різні типи агрегатів: газові, твердопаливні, електричні і т.д.
  2. Установка радіаторів. Вони можуть бути біметалічними, алюмінієвими і чавунними. В автономній системі найкраще використовувати радіатори з алюмінію.
  3. Заміна пластикових, поліпропіленових і мідних труб. Від їх міцності і якості багато в чому залежить ефективність роботи обладнання.
  4. Проведення пуско-налагоджувальних заходів. На цьому етапі фахівці перевіряють систему і запускають її. Це дозволяє перевірити правильність монтажу системи опалення.

Після підписання акту здачі-приймання надається гарантія на виконані роботи. Монтаж системи опалення «під ключ» - це грамотний вибір. Так ви будете впевнені у правильності виконання всіх заходів і зможете використовувати обладнання гарантовано безпечно.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

ТОВ «Карно»: від проекту до його реалізації

Інтернет-магазин karno.ua має у своєму розпорядженні великий вибір обладнання для опалення, вентиляції та кондиціонування. Тут ви можете придбати будь-який бажаний товар з установкою. Наші фахівці виконують монтаж систем опалення в Києві, а також деяких інших містах України. Ви маєте можливість замовити професійні послуги з найбільш привабливою ціною. Ми працюємо відповідно до прийнятих нормативних вимог, а також обов'язково беремо до уваги кожне побажання замовника. Будьте впевнені, фахівці ТОВ «Карно» підберуть оптимальне рішення для реалізації ваших цілей. При цьому ми супроводжуємо клієнтів від замовлення і до післягарантійного обслуговування. Це дозволить оперативно і якісно вирішувати можливі проблеми.

Ми не обіцяємо найнижчі ціни монтажу системи опалення в Києві. Але при цьому гарантуємо, що всі заходи будуть виконані грамотно, якісно і в обумовлені терміни. Не варто економити на власній безпеці. Довірившись професіоналам, ви отримаєте дійсно якісний результат, який виправдає інвестиції.