Встановлення Вентиляції


Якісний повітрообмін є важливою умовою створення комфортного мікроклімату в житловому приміщенні. Але ефективне функціонування обладнання неможливе без вентиляції. Ця система забезпечує підтримку певного рівня вологості, що позитивно впливає на самопочуття домочадців. Проте тільки правильний монтаж вентиляції здатний гарантувати належне функціонування системи. Тому такі роботи краще не виконувати самостійно, а вдатися до послуг фахівців.

Встановлення вентиляції: Як виконується робота?

Враховуючи складність системи перед її установкою  обов'язково здійснюються підготовчі заходи. На цій стадії розраховується потрібний обсяг повітрообміну, оптимальний діаметр повітропроводів. Також необхідно вибрати відповідну конфігурацію труб і фітингів. Фахівці приділяють увагу і ступеню забрудненості повітря в місці розташування об'єкта. Якщо воно чисте, підійде природна система. В іншому випадку рекомендується установка обладнання примусового типу.

Безпосередній монтаж систем вентиляції проводиться з обов'язковим дотриманням ряду вимог. Будь-які відхилення і порушення можуть призвести до штрафів і неправильної роботи самого обладнання.

В цілому фахівці працюють за таким алгоритмом:

  1. Виконуються вхідні і вихідні отвори, якщо такі не були передбачені ще на етапі будівництва будинку.
  2. Впускні отвори закладаються гратами для запобігання попадання в будинок птахів і гризунів.
  3. Якщо виконується монтаж вентиляції припливно-витяжного типу, то уважно розраховується місце розташування вентиляційної установки. Зазвичай її ставлять на горищі приватного будинку.
  4. Прокладаються повітропроводи. Це необхідно здійснювати до обшивки стін. Завдяки цьому можна органічно заховати комунікації і зберегти привабливий зовнішній вигляд житла.

Важливим є те, що установка вентиляції в приватному будинку виконується за заздалегідь розробленим проектом. Тут вказуються всі розрахунки щодо розмірів кімнат, описуються особливості і характеристики обладнання, які будуть оптимальними для вирішення поставлених завдань. При цьому ніяких відхилень від плану. Це дозволяє гарантувати, що установка вентиляції буде виконана правильно і надійно.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Кошторис на вентиляцію

Інтернет-магазин karno.ua зібрав на своїх сторінках кращу продукцію для створення систем вентиляції, кондиціонування, опалення і т.д. Ви можете замовити будь-яке потрібне обладнання від популярних у Києві брендів. Крім широкого вибору продукції, пропонуємо професійні послуги з встановлення, обслуговування та ремонту приладів.

Потрібен монтаж вентиляції в приватному будинку? Виконуємо установку систем різних типів:

  • локальних витяжних;
  • загальнообмінних припливно-витяжних з рекуперацією;
  • комбінованих на основі канальних спліт-систем.

Ознайомтеся з інформацією про послуги на сторінці, уточніть ціни і зверніться за допомогою до фахівців ТОВ «Карно». Виконуємо установку систем вентиляції відповідно до нормативних вимог і стандартів, а також ваших особистих побажань.

Вартість установки вентиляції озвучується після ознайомлення з проектом або проведення консультації. Ціни уточнюємо по телефону. Послуги надаються клієнтам з усього Києва, а також інших міст України.

Проекти Карно