UA

RU

media
media
media
media
media
media
media
media
02.04.2021

Установка сонячної електростанції с. Лютіж

Назва проекту: Монтаж сонячної електростанції 10 кВт

Адреса: с. Лютіж, Вишгородський район

Рік реалізації: 2020

Специфіка об'єкта: висотні роботи, повний комплекс "під ключ"

Завдання: продаж електроенергії за "зеленим тарифом"

Детальніше
21.03.2021

Сонячний Колектор для Басейну

Підтримка оптимальної температури води в басейні, незалежно від того, чи розташований він на відкритому повітрі або в приміщенні, вимагає постійних витрат енергії. В якості альтернативи можна використовувати енергоефективне і екологічне рішення - прогрів води з використанням сонячних колекторів для басейну. Це економічно вигідний варіант, оскільки для вирішення цього завдання буде використовуватися поновлюване джерело енергії.

Сонячний Колектор для Басейну

Детальніше
21.03.2021

Гібридна Сонячна Електростанція

Гібридна сонячна електростанція - це електростанція, яка виконує одночасно дві функції. Як і автономна СЕС, вона виробляє енергію, яку споживають безпосередньо підключені до неї електроприлади, і дозволяє запасати надлишок в акумуляторах. Однак, на відміну від автономної, вона може віддавати надлишок енергії в загальну мережу. Як правило, гібридна електростанція функціонує за наступною схемою.

Гібридна Сонячна Електростанція


Детальніше
21.03.2021

Аморфні Сонячні Панелі

Продуктивність сонячної електростанції залежить від того, які панелі в ній використовуються. Однією з їх головних характеристик є коефіцієнт корисної дії, тобто те, наскільки ефективно вони перетворять падаюче на них світло в електрику. Мають значення і інші параметри: наприклад, від того, наскільки добре панелі вловлюють розсіяне світло, залежить, який обсяг енергії вони будуть давати в похмуру погоду, коли сонце приховано за хмарами.

Аморфні Сонячні Панелі

Детальніше
16.03.2021

Технологічна і Загальнообмінна Вентиляція

Головне завдання вентиляційної системи - підтримка повітряного середовища в приміщенні в межах необхідних норм. У разі технологічної вентиляції мова йде про створення умов, необхідних для виконання певного технологічного процесу. Тому її характеристики будуть тісно пов'язані з конкретними завданнями, для яких використовується приміщення.

Технологічна і Загальнообмінна Вентиляція

Детальніше
14.03.2021

Вентиляція Виноробні

Виробництво вина має давні традиції. У невеликих масштабах, для власного побутового застосування, воно не вимагає спеціальних умов - більшість операцій з обробки винограду можуть виконуватися на вулиці, а для зберігання і витримки вина досить звичайного підвалу. Зовсім інша ситуація виникає, коли мова йде про промислових масштабах. У цьому випадку виділяються окремі технологічні етапи, кожен з яких пов'язаний зі специфічними вимогами до вентиляції виноробні.

Вентиляція Виноробні

Детальніше
28.02.2021

Сонячні Батареї для Будинку

За останні десятиліття сонячні батареї отримали достатнє поширення. Вони зарекомендували себе як надійне джерело енергії і знаходять застосування в багатьох пристроях, яким потрібно забезпечити регулярну підзарядки і стабільну автономну роботу. 

Сонячні Батареї для Будинку

Детальніше
24.02.2021

Автономна Сонячна Електростанція

Використання відновлюваних джерел стало в останні роки одним з актуальних напрямків розвитку енергетики. Сонячні електростанції - це не тільки величезні комплекси, розташовані в південних районах і постачають енергією цілі населені пункти. Завдяки розвитку технологій ефективні і компактні сонячні батареї нині доступні і для побутового застосування.

Автономна Сонячна Електростанція

Детальніше
21.02.2021

Вентиляція Складу

Складські приміщення можуть використовуватися для зберігання найрізноманітніших вантажів. Вони обладнуються при торгових, транспортних, промислових підприємствах. Умови в них повинні не тільки залишатися комфортними для працівників, але і відповідати вимогам до зберігання продукції, інакше її псування буде не уникнути. 

Вентиляція Складу

Детальніше
15.02.2021

Вентиляція Гаража

Гараж - це приміщення при приватному будинку, яке використовується для зберігання автомобіля та іншої техніки. Як правило, власники не проводять в ньому багато часу, але організувати правильну вентиляцію гаража з підвалом, тим не менш, дуже важливо.

Вентиляція в Підвалі Гаража

Детальніше