UA

RU

12.10.2020

Вентиляція Офісу

В офісі співробітники проводять весь робочий день, а тому, для продуктивної роботи необхідно створювати комфортне для них середовище. Зокрема, потрібно подбати про те, щоб повітря в приміщеннях завжди було свіжим, а температура підтримувалася на оптимальному рівні. Домогтися цього допоможе правильно облаштована вентиляція офісу. Якщо система повітрообміну функціонує ефективно, в офісному просторі буде приємно перебувати і співробітникам, і відвідувачам у будь-який час року.

Вентиляція Офісу

Детальніше
12.10.2020

Вентиляція Ресторану

Ресторанний бізнес - це сфера що дуже активно розвивається, але щоб заклад громадського харчування успішно запрацювався та приносив дохід, він повинен відповідати певним нормам. Зокрема, існують вимоги що до вентиляції ресторану, без виконання яких він не зможе функціонувати. Підтримка комфортного мікроклімату важлива і для співробітників, і для відвідувачів: навряд чи комусь буде приємно сидіти в духоті або постійно відволікатися на сторонні запахи. Крім того, якщо вентиляція не відповідає нормам, це стане причиною штрафу при черговій перевірці.

Вентиляція Ресторану

Детальніше
12.10.2020

Вентиляція в Закладах Громадського Харчування

Для нормальної роботи закладу громадського харчування необхідно забезпечувати в ньому обстановку, комфортну і для відвідувачів, і для співробітників. А це неможливо без ефективно працюючої вентиляційної системи. Необхідними умовами цього комфорту є свіже повітря, підтримання в приміщенні нормальної температури і вологості, видалення різких запахів. Для цього вентиляція повинна бути спроектована в відповідності з діючими санітарними нормами. При розробці проекту повинні враховуватися площа закладу, а також його особливості - в барі, їдальні, ресторані або кав'ярні завдання вентиляційної системи будуть дещо відрізнятися.

Вентиляція в Закладах Громадського Харчування

Детальніше
09.10.2020

Вентиляція Магазину

Незалежно від того, чи йде мова про невеликИЙ магазин біля будинку або про супермаркет, площа якого обчислюється сотнями метрів, складно уявити його нормальну роботу без вентиляційної системи. Від того, наскільки якісно функціонує вентиляція, безпосередньо залежить комфорт покупців: навряд чи комусь буде приємно перебувати в задушливому приміщенні, де постійно змішуються запахи різних продуктів. А чисте і свіже повітря, в якому можна розчути аромат тільки що випеченого хліба або фруктів, навпаки, підштовхне відвідувачів до покупки. Крім того, вентиляційна система допомагає підтримувати в приміщенні комфортну температуру, а значить, стає простіше забезпечити належні умови для зберігання товарів.

Вентиляція Магазину


Детальніше
08.10.2020

Вентиляція в Кафе

Незалежно від розмірів закладу громадського харчування і його місця розташування, без нормально функціонуючої системи вентиляції його діяльність просто неможлива. Щоб відкрити кафе, вентиляція в приміщенні повинна відповідати встановленим нормам, інакше постійних претензій і штрафів з боку контролюючих організацій не уникнути. Крім того, вентиляція для кафе необхідна, щоб і відвідувачі, і співробітники в будь-який час року відчували себе комфортно. Вона забезпечує підтримку потрібної температури і вологості, видалення неприємних запахів, надходження свіжого повітря в зал, кухню та інші приміщення.

Вентиляція в Кафе

Детальніше
27.07.2020

Канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря


Детальніше
18.07.2020

Сонячний водонагрівач

Детальніше
media
05.07.2020

Нова стаття - особливості різних теплових насосів

Ми вважаємо, що у споживачів не вистачає інформації для усвідомленого вибору - який тепловий насос вибрати і вибирати взагалі.

Читайте статтю про особливості теплових насосів на сайті karno.ua.

Детальніше
01.07.2020

Вентиляція квартири

У сучасних багатоповерхових будинках передбачена система гравітаційної витяжної вентиляції. Але чи можуть міські квартири похвалитися хорошим повітрообміном? На жаль, немає, через те, що гравітаційна система очищення повітря працює не завжди ефективно. На її функціональність впливає безліч факторів. Але вихід є. Поліпшити стан повітря допоможе примусова вентиляція в квартирі.

Детальніше
24.06.2020

Види систем вентиляції

Вентиляцією називається сукупність заходів і пристроїв, що використовуються при організації повітрообміну для забезпечення заданого стану повітряного середовища в приміщеннях і на робочих місцях відповідно до СНиП (будівельними нормами).

Системи вентиляції забезпечують підтримку допустимих метеорологічних параметрів в приміщеннях різного призначення.

Детальніше