Фільтр

 • Виробник
  0
 • Потужність, кВт
  -
   2 відгуків
По запросу
Купити
   1 відгуків
По запросу
Купити
   1 відгуків
По запросу
Купити
   1 відгуків
По запросу
Купити
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)
Припливні Вентиляційні Установки

Припливні вентиляційні установки - це системи, які застосовують для подачі свіжого очищеного повітря в приміщення. Системи припливної вентиляції за допомогою спеціальних фільтрів ретельно очищають повітря від забруднень, пилу, сполук важких металів і інших, шкідливих для людини, речовин та подає в приміщення свіже повітря.

Оскільки в даний час люди в Україні і Європі проводять багато часу в приміщеннях, вони хочуть, щоб в їхніх помешканнях були комфортні умови. Будівельні матеріали, меблі та матеріали інтер'єру впливають на комфорт проживання, але чи є інші чинники? Звичайно є і це питання внутрішнього мікроклімату. За допомогою добре продуманої вентиляції інженерні системи дозволяють домогтися достатніх умов мікроклімату в приміщенні.

Хороший мікроклімат в приміщенні важливий, так як він знижує кількість захворювань, підвищує продуктивність і покращує відчуття комфорту. Діти і літні люди особливо чутливі до якості повітря в приміщенні. Комфортне внутрішнє середовище включає кілька факторів:  температурний режим, відсутність запахів і інших забруднюючих речовин, низький рівень шуму і відповідне освітлення.

Використовують такі системи в будинках, квартирах, офісах і на виробництві. Такі системи особливо необхідні в тих приміщеннях, де зосереджено багато людей, де потрібна постійна циркуляція свіжого повітря, яка забезпечить здоровий і комфортний мікроклімат для всіх присутніх у приміщенні людей.

Припливно-витяжна установка в квартирі, будинку: в Києві, Україна

Чи варто купити таку установку? Безперечно. Застояне в приміщенні повітря є одним із факторів для поширення шкідливих бактерій. Крім того, дихати в такій кімнаті дійсно важко через брак кисню. Запаморочення, головні болі, знесилення і погане самопочуття в цілому - далеко не всі наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з відсутністю якісного повітря.

Припливно витяжна установка

Системи припливної вентиляції: функції і ціна

Припливна вентиляція забезпечує:

 • можливість регулювання температури в приміщенні (налаштувати нагрів, охолодження повітря не важко);
 • ретельне очищення від пилу, вихлопних газів, алергенів і інших, найдрібніших і невидимих оку частинок;
 • контроль вологості в приміщенні (додаткові можливості вентиляційних систем дозволяють встановити потрібні налаштування, що допоможе заощадити на покупці спеціального приладу - зволожувача).

Системи припливної вентиляції

Припливна вентиляційна установка подає очищене повітря в приміщення, розподіляючи його по всій площі. Подача всередину будівлі відбувається за допомогою проведених по будівлі повітропроводів. Забруднене повітря видаляється через вентиляційні канали, розташовані в кімнатах, на кухні, у ванній або туалеті - все залежить від особливостей конструкції кожної будівлі.


Припливна вентиляція для дому та офісу - це гарантія гарного самопочуття, продуктивної роботи і здоров'я власників. Завдяки такій установці можете назавжди забути про запорошені підвіконня, забруднене повітря, постійні протяги в будинку. Особливо ці моменти важливі, якщо в сім'ї маленькі діти.

Устаткування для вентиляції приміщень

Ціна на системи припливної вентиляції індивідуальна і залежить від таких факторів як:

 1. Площа приміщення.
 2. Кількість кімнат.
 3. Конструктивні особливості будівлі.
 4. Наявність і протяжність повітропроводів.
 5. Необхідність в додатковому устаткуванні.
 6. Складність проєкту і монтажу.

Вартість на обладнання позначити простіше.

Ціна на припливні установки:

Чи можлива установка припливної системи вентиляції у звичайній квартирі? Звичайно, особливо, якщо існуюча система вентиляції відсутня або не справляється зі своїм завданням. Наші фахівці підкажуть оптимальні рішення для комфортних умов проживання.

Припливні вентиляційні установки: складові

Припливні вентиляційні установки

Припливна вентиляція (в залежності від проєкту) складається з наступних елементів:

 • фільтри;
 • повітропроводи;
 • теплообмінники для регулювання температури повітря, що поступає;
 • вентилятори;
 • шумоізолятори і т.д.

Припливна вентиляція купити в Україні на karno.ua

ТОВ «Карно» - компанія, що вже давно встигла зарекомендувати себе на ринку України. Ми не тільки пропонуємо купити вентиляційне обладнання за привабливими цінами, але і займаємося його установкою, а також обслуговуванням навіть після закінчення гарантійного терміну. В інтернет-магазині karno.ua ви знайдете різні види обладнання від компанії ВЕНТС, максимально відповідні для конкретного виду приміщень.  

Припливна вентиляція

Проєкт і монтаж системи припливної вентиляції

Установка і обслуговування здійснюється по всьому Києву, а відправка - по Україні. Щоб замовити обладнання та його монтаж, зверніться до наших менеджерів, зателефонувавши по телефону ☎ (044) 222-56-56 або скориставшись формою на сайті. Купити все необхідне - більше не проблема, адже у нас представлений широкий асортимент установок і систем для будь-якого проєкту.

Проект і монтаж системи припливної вентиляціїНайбільш Часті Питання про Припливну Вентиляцію та Припливні Установки

✅ Що Таке Припливна Вентиляція?

Припливна установка - це обладнання, яке обробляє повітря яке надходить в приміщення. Приплив - це повітря яке надходить з вулиці. При роботі установка забирає свіже повітря з вулиці, фільтрує очищаючи його від забруднень та доставляє до кінцевої точки маршруту.

✅ Які Переваги Припливної Системи Вентиляції?

І вдома і в офісі ми потребуємо свіже повітря для підтримки нашого здоров'я, працездатності і гарного самопочуття. Система припливної вентиляції стане відмінним помічником в забезпеченні вашого комфорту, але лише за умови, що вона спроектована і встановлена ​​коректно. Співробітники компанії Карно - досвідчені інженери, які виконають ваш проект на професійному рівні.

✅ Де Використовуються Припливні Установки?

Припливні установки використовуються як окремо так і в системах вентиляції, як частина системи опалення та вентиляції для промислових підприємств і приватних будинків і квартир.

✅ Чи Необхідна Мені Припливна Вентиляція?

Чи досить чисте повітря у вас вдома або в офісі? У більшості випадків вважається, що досить періодичного провітрювання, але це не зовсім так. Повітря в кімнатах має властивість застоюватися, і ми вдихаємо знову і знову несвіже повітря. Це призводить до погіршення самопочуття, падіння концентрації, астми, алергії і навіть раку легенів. Іншими словами нам необхідно більш якісне рішення.

✅ Яка Припливна Установка Буде Кращим Вибором для Мого Дому?

Припливні установки варто вибирати після консультації з фахівцем-інженером. Професійні співробітники компанії Карно підберуть оптимальне обладнання в залежності від особливостей вашої квартири, будинку або іншого приміщення, орієнтуючись на парамертри площі, кількості осіб, які будуть знаходяться в будівлі постійно й інших важливих деталей.

✅ Чи Підходить Припливна Установка для Виробничого Підприємства?

Припливні установки в складі системи вентиляції для підприємства - це вкрай важлива необхідність і енергоефективне рішення, для підтримки здоров'я співробітників, клієнтів і партнерів.

✅ Чи Ефективна Припливна Установка для Приватного Будинку?

Безумовно, у 90% випадків монтаж припливної установки в систему вентиляції для приватного будинку буде доречний. Така система забезпечить ваш будинок припливом свіжого повітря, надасть гарне самопочуття та міцне здоров'я його мешканцям!

✅ Чому Замовити Припливну Систему в Компанії Карно?

Асортимент продукції на сайті karno.ua представлений широкою лінійкою енергоефективних вентиляційних установок та інших пристроїв для кондиціонування повітря від провідних світових виробників. Так само на сайті karno.ua ви можете не тільки купити обладнання, а й замовити весь комплекс послуг. Починаючи проектними роботами закінчуючи пусконалагоджувальними роботами й обслуговуванням.


Проекти Карно