Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
  0
 • Ціна
  грн   -   грн
   2 відгуків
30 078 грн
Купити
   1 відгуків
38 124 грн
Купити
   0 відгуків
43 196 грн
Купити
   2 відгуків
11 295 грн
   2 відгуків
30 416 грн
   2 відгуків
33 384 грн
ВИБІР КАРНО
Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)
Вакуумний сонячний колектор

Сонячний колектор - це основа будь-якого сонячного водонагрівача.

Сонячні вакуумні трубки завжди були найбільш ефективними системами виробництва сонячної енергії, ось тільки були значно дорожче плоских панелей.

З часом попит на сонячну енергію і сучасні технології виробництва призвели до зниження вартості, так що технологія вакуумних трубок забезпечує найбільшу віддачу від інвестицій в порівнянні з будь-якою іншою системою сонячних колекторів.

Вакуумний сонячний колектор в Україні

Водопостачання та опалення будинку, квартири або офісу в Києві - справа витратна. Щоб заощадити, приватні домогосподарства та підприємці розглядають альтернативні джерела енергії. Один з таких - всесезонний вакуумний сонячний колектор.

Вакуумний сонячний колектор в Києві, Україні

Сьогодні це найефективніша технологія теплопередачі для сонячної системи на ринку України. Якщо ви шукали сонячні водонагрівальні системи, то тепер можете бути вражені кількістю доступних варіантів. Багато людей все ще не вірять, що сонячне водонагрівання може ефективно працювати в Києві. Сонячні колектори з вакуумною трубкою для сонячного нагріву води в цілому ідеально підходять для Київського клімату. Це пов'язано з тим, що вакуумна труба по суті схожа на подвійне засклення у вашому будинку. Таке засклення допомагає вашому будинку підтримувати кімнатну температуру, зберігаючи тепло у вашому домі. Так само працюють і сонячні колектори з вакуумними трубками.

Компанія Карно пропонує ознайомитися з асортиментом всесезонних вакуумних колекторів Altek, які представлені на нашому сайті, а професійні співробітники допоможуть вам розібратися з деталями і вибрати оптимальну модель.

Для виготовлення вакуумних сонячних колекторів Altek використовуються тільки високоякісні матеріали, наприклад перевірені та випробувані мідні труби. Спеціальний метод твердої пайки гарантує абсолютно надійні з'єднання. Таким чином, відома якість Altek і тривалий термін служби гарантовані.

Вакуумний сонячний колектор: принцип роботи

Вакуумна геліосистема відрізняється від звичайної методом захвату енергії Сонця. Геліосистема призначена для прийому сонячного випромінювання та передачі тепла воді. Вакуумна складається зі скляних труб, з яких викачали повітря. З'єднуються вони спеціальними стикувальними елементами.

Вакуумний сонячний колектор

Принцип сонячних вакуумних трубок простий. Така трубка за дизайном схожа на термос. Він складається з двох шарів скла з вакуумом між шарами. Зовнішній шар сонячної трубки - це боросилікатне скло, в якому дуже мало заліза і через нього проходить 98% енергії світла. На 2-й внутрішній шар нанесено спеціальне покриття.

Вакуумний сонячний колектор

Замість води, що протікає в центрі вакуумних трубок, по всій довжині трубки вставлена порожня мідна трубка. Ця спеціальна трубка містить невелику кількість спеціальної рідини, яка діє як теплоносій. Порожня камера виконана в умовах вакууму, в результаті чого рідина випаровується при більш низьких температурах при низькому тиску. Пара підіймається в колбу конденсатора (розсіювач тепла), де він знову охолоджується до рідини. Використовуються мідні теплові трубки, тому що вони можуть дуже ефективно поглинати і передавати тепло практично без втрат енергії.

Всесезонний сонячний колектор для нагрівання води

Всесезонний сонячний колектор

Змонтувавши вакуумний сонячний колектор на даху приватного будинку, можна цілий рік отримувати необхідну для обігріву приміщення кількість тепла і забезпечити подачу теплої води.


Обладнання дозволяє пристойно заощадити на оплаті комунальних послуг, тому що майже 95% енергії Сонця зберігається. Причому такий колектор не залежить від пори року, хмарності, опадів, вітру і т.д.

Типи і будова вакуумних систем 

Типи вакуумних колекторів
✔ трубчасті колектори, що не засклені
✔ модульні колектори, з конверсією скороченої типу
✔ плоскі класичні колектори
✔ колектори з прозорою теплоізоляцією
✔ повітряні колектори


Складається пристрій з:

 • зовнішньої вакуумної труби;
 • патрубка для нагріву теплоносія;
 • пари циркуляційних розподільників;
 • трубок.

Обладнання зовні нагадує термос з посиленим теплоізоляційним шаром. Це дозволяє корпусу максимально швидко нагріватися і зберігати тепло, циклічно перетворюючи його в енергію.

Вакуумний сонячний колектор: Переваги і недоліки

Вакуумний сонячний колектор

Колектори з відкачаним повітрям вигідно відрізняються наступними факторами:

 1. Оптимальне співвідношення ціна/ефективність в містах з холодними погодними умовами.
 2. Мінімальні теплові втрати під час експлуатації, якщо порівнювати з іншими обігрівальними системами.
 3. Результативна робота при мінусових температурах на вулиці.
 4. Можливість подавати теплу воду в темний час доби або при хмарності.
 5. Простота конструкції, легкість її установки, налагодження та запуску.
 6. Надійність і безвідмовність щодо використання сучасних складових елементів.

З мінусів вакуумних систем можна виділити:

 1. Ціна. Купити обладнання високої якості непросто - доведеться добре витратитися. Вкладення швидко окупляться.
 2. Розташування. Пристрій монтується строго стосовно до сонця і поверхні землі.
Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Цілорічний сонячний колектор 

Вакуумні колектори можуть використовуватися в найрізноманітніших областях виробництва і життєдіяльності:

 • виробничі та торговельні комплекси;
 • складські та сільськогосподарські фірми;
 • оздоровчі центри та медичні установи, курорти і санаторії;
 • спортивні комплекси та готелі;
 • навчальні заклади;
 • столові, кафе і ресторани;
 • приватний сектор;
 • офісні приміщення і т.д.

Вакуумний сонячний колектор

⚡Читайте також про впровадження енергоефективних технологій в розділах: Сонячні електростанції, Сонячні електростанції під зелений тариф, Сонячні панелі.

Які завдання вирішують вакуумні колектори 

Завдяки вакуумним сонячним колекторам можна досягти:

 1. Подання теплої води для вирішення технологічних задач.
 2. Створення опалювальної системи для приміщення будь-якої площі.
 3. Нагрівання і підтримку температури води в басейні будь-якого розміру.
 4. Збереження заданого мікроклімату в теплицях.

Вакуумні сонячні колектори взимку 

Чи працюють вакуумні водонагрівачі взимку в Україні?

Сонячні водонагрівачі взимку не виробляють достатньо гарячої води. Один з найбільш поширених і важливих питань, яким задаються покупці всесезонних систем полягає в наступному: наскільки добре така система буде працювати в середині зими, коли на вулиці нижче нуля, а сонячне світло досить слабке?

Вакуумний сонячний колектор взимку

Перше, що потрібно пам'ятати, це те, що сонячні водонагрівачі не призначені для повної заміни вашого водонагрівача. Типовий сонячний водонагрівач може нагрівати 60-80% води протягом року. З квітня по вересень майже вся ваша гаряча вода буде нагріватися на сонячній енергії. Взимку відсоток гарячої води, нагрітої сонцем, падає до 10-20%, як можна очікувати в короткі дні при слабкому грудневому сонці. Ось чому практично кожна цілорічна система для нагріву води, встановлена в Україні, підключається до резервного водонагрівача.

Що стосується ризику замерзання, будь-яка всесезонна сонячна система нагріву води повинна бути спроєктована таким чином, щоб не замерзати взимку. У холодному кліматі є спосіб запобігти замерзанню: в сонячних водонагрівачах циркулює нетоксична антифризна рідина, яка через колектор і опосередковано нагріває воду в резервуарі (через теплообмінник).

Сонячний колектор для опалення будинку

Можна організувати повністю автономну подачу теплої води як цілий рік, так і на певний сезон. Як правило, сонячна система нагріву води може виробляти від 40 до 70% гарячої води, необхідної сім'ї з 4 осіб на рік. Важко оцінити, скільки саме гарячої води ви отримаєте, оскільки існує ряд факторів, які необхідно враховувати:

 • У сонячні місяці в Україні з квітня по вересень ваші колектори будуть поглинати більше сонячного тепла і, отже, генерувати більше гарячої води.
 • У похмурі дні система не буде виробляти стільки гарячої води. У зимовий час ефективність системи значно знижується до 20%. 
 • Скільки гарячої води використовує ваша сім'я? Очевидно, що чим більше витрата гарячої води, тим більше навантаження буде пред'являтися до системи. Для ефективної роботи системи опалення та нагріву води разом з сонячними панелями варто використовувати додаткове теплове джерело (котел або ТЕН).
 • Обсяг баку з гарячою водою буде впливати на кількість гарячої води, яку ви можете зберігати. Важливо переконатися, що протягом всього часу трубопровід надійно ізольований для запобігання втрати тепла.

Варто врахувати, що в літній час вам може не знадобитися система для нагріву води до максимально можливої температури. У теплий сезон можна зменшити потребу в додатковому нагріванні води і знизити максимальну температуру.

Найбільш поширені запитання про вакуумні сонячні колектори

☀️ Що таке вакуумний сонячний колектор?

Як і будь-яка геліосистема, всесезонний вакуумний сонячний колектор для нагрівання води діє за принципом поглинання, накопичення і передачі енергії сонця. На відміну від СЕС, колектор бере від променів теплову енергію, а не електричну. Завдяки налагодженому механізму геліосистема безперервно поглинає тепло і передає його теплоносію - воді або іншій технічній рідині, що використовується в системі опалення. Всесезонний сонячний колектор монтується на покрівлі або будь-якому іншому зручному місці з південної або південно-східного боку. Система успішно постачає об'єкт теплом для опалення в холодну пору року, а також нагріває воду для миття посуду і прийому душу. Головною перевагою такого типу колекторів є можливість використання при мінусових температурах.

🔆 Які існують типи вакуумних сонячних колекторів?

Вакуумний сонячний колектор буває декількох типів. Данна технологія реалізована у вигляді плоских і трубчастих колекторів. Перші зовні схожі на сонячні батареї і є продовженням класичних плоских колекторів з мідною трубкою всередині пустотілого заскленого корпусу. Друга велика група - це всесезонні сонячні колектори, в основі яких лежить принцип подвійних трубок. Скляні трубки можуть бути коаксіальними або пір'яними, внутрішні теплові канали - «Heat pipe» або прямоструминними. Найбільш затребуваним типом вакуумних сонячних колекторів по праву вважається конструкція «Heat pipe». У цьому випадку все зводиться до нагрівання і випаровування рідини всередині металевих трубок (алюміній або мідь), що, в умовах вакууму, відбувається при значно менших температурах. Як підсумок, тепло переноситься в конденсатор набагато швидше і колектор може успішно працювати навіть при низьких температурах.

✳️ Яка ціна на вакуумний сонячний колектор?

Ціна вакуумного сонячного колектора становить від 9-10 тис. грн. Ця сума включає комплект скляних трубок з тепловими каналами, конденсатор, який акумулює тепло, а також раму і кріпильні елементи для установки на дах або інше зручне місце. Вартість вакуумного сонячного колектора залежить від кількості трубок, обсягу конденсатора і опціонального обладнання, наприклад термостата і електронного контролера.

✅ Де купити вакуумний сонячний колектор?

Купити вакуумний сонячний колектор за низькою ціною і з гарантією від виробника можна на нашому сайті. Компанія Карно пропонує вигідно купити в Україні вакуумний сонячний колектор для використання вдома в якості цілорічного джерела гарячої води. Ви зможете купити в Україні всесезонний сонячний колектор з доставкою в ваш регіон для професійної установки і настройки.

Залишилися питання? Звертайтеся до наших фахівців за телефонами ☎ (044) 222-56-56, ☎ (067) 465-86-63, ☎ (063) 123-56-56 або замовте зворотний дзвінок.