Обслуговування Теплових Насосів

В даний час все більше жителів України вдається до використання теплових насосів у побуті, в умовах виробництва або офісу. Даний тип опалення приміщень відрізняється підвищеною економією і надійністю. Звичайно, цього не можна гарантувати, якщо не проводити періодичне профілактичне обслуговування теплових насосів. Система відрізняється досить складною конструкцією, тому довірити процес можна тільки професіоналам. Хочете отримати 100% гарантію якісно виконаної роботи? Тоді телефонуйте в ТОВ «Карно».

Принцип роботи теплових насосів

Обслуговування теплових насосів не можна проводити без чіткого розуміння, як діє таке обладнання. Інакше можна серйозно погіршити ситуацію. Тепловий насос включає в себе три основні комплектуючі:

  • теплообмінник передачі тепла землі внутрішньому контуру;
  • компресор;
  • пристрій теплообміну, що зв'язує систему опалення і внутрішній контур.

Все досить просто. У приміщенні встановлюється центральний блок, від якого частина труб іде на вулицю, а інші з'єднують конструкцію з системою опалення. Тепловий насос може виступати влітку в якості кондиціонера, а взимку виконувати функції нагрівача. Здійснюється це за технологією забору і віддачі тепла контурами, укопаними із зовнішнього боку в землю.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Нюанси обслуговування теплових насосів

Крім вищевказаних головних компонентів, конструкція теплового насоса включає в себе двигуни, фільтри, дроселі, прилади нагріву масла і т.д. Кожній деталі треба приділити увагу. Технічне обслуговування теплових насосів зводиться до заміни розхідників, прочищення вузлів, налаштування високоточної електроніки і механіки, тестового запуску всіх систем і багато чого іншого.

Замовити обслуговування теплового насоса в Києві і по Україні

Замовити якісне обслуговування теплового насоса від професіоналів можна на сайті інтернет-магазину karno.ua. Працюємо в даній сфері вже багато років. Пропонуємо свої послуги в Києві та інших містах України за доступною ціною. Крім того, у нас можна вигідно купити кондиціонери, вентиляцію та інші подібні товари - на все поширюються привабливі ціни!