Монтаж Кондиціонерів

У 90% випадків причиною поломок кондиціонерів стає неправильний монтаж. А ремонт - справа дорога. І якщо не хочеться витрачати гроші на усунення неполадок або взагалі купувати нову кліматичну техніку, краще одразу довірити монтаж фахівцям. Установка кондиціонера вимагає дотримання певних особливостей і тонкощів. Особливо, якщо справа стосується побутових спліт або мульти-спліт систем.

Встановлення кондиціонерів: Як виконується робота?

Установка кондиціонера починається з визначення місця для кріплення блоків. При цьому обов'язково дотримуються деякі вимоги:

  • внутрішній блок монтується мінімум в 10 см від стелі;
  • при працюючому агрегаті виключається пряме попадання холодного повітря на людей, які перебувають у приміщенні. Тому фахівці рекомендують встановлювати блок подалі від ліжка або робочого місця;
  • зовнішня конструкція має бути встановлена з можливістю дістатися до вузлів. Це дозволить легко і без зайвих зусиль виконати ремонт або обслуговування агрегату.

Ці нюанси обов'язково беруться до уваги при виборі оптимального місця кріплення блоків. Тому постарайтеся врахувати згадані правила перед узгодженням питання з монтажниками.

Щодо безпосередньої установки кондиціонера в квартирі, роботи виконуються в кілька етапів:

  1. Монтаж трас. Тут потрібно протягнути магістраль для електрокабеля, дренажних і мідних трубок. Зазвичай виконується поверхнева проводка із застосуванням декоративного короба. Він досить просто встановлюється і знімається.
  2. Кріплення внутрішнього блоку. Попередньо до місця установки кондиціонера фіксується спеціальна пластина. Далі ставиться безпосередньо блок, причому зберігається місце для подальшого підключення комунікацій.
  3. Установка зовнішнього блоку. Конструкція фіксується на кронштейнах. Кріпильні елементи підбираються з урахуванням ваги і габаритів блоку. Кондиціонер ставиться горизонтально і зверху забезпечується захисним козирком. Хоча остання деталь не обов'язкова.
  4. Підключення комунікацій. Спочатку приєднують електричні кабелі відповідно до схеми. Далі з'єднуються мідні труби для холодоагенту. Для більшої надійності вони захищаються утеплювачем. На останній стадії виводиться на вулицю дренажний шланг. Його можна проводити по тій же трасі, що і мідні трубки.
  5. Заповнення. Після того, як комунікації приєднані, з трубок викачують повітря і заливають їх холодоагентом. При відсутності зростання тиску можна стверджувати про герметичність системи. Далі фахівці перевіряють працездатність агрегату в різних режимах і можна закривати отвори.

Це приклад стандартної установки і монтажу кондиціонерів, яка виконується більшістю фахівців України. У деяких ситуаціях доцільно провести нестандартне кріплення. Такий монтаж кондиціонера передбачає виконання робіт у два етапи. На першій стадії виконується штроблення і прокладення комунікацій, а вже потім монтується внутрішній блок. Нестандартне встановлення доцільно використовувати у тому випадку, якщо в квартирі проводиться ремонт. Так вдасться заховати всі комунікації в стіну і зробити дизайн органічним.

Скільки коштує установка кондиціонера?

Щодо вартості, ціна монтажу залежить від типу обладнання і довжини магістралі. Також на розцінки може впливати важкодоступність місця установки, тому в будь-якому випадку умови додатково обговорюються в індивідуальному порядку.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Установка кондиціонерів - один із напрямків діяльності ТОВ «Карно»

Ми пропонуємо послуги фахівців, які виконають всі роботи грамотно і якісно. Де ще можна купити кондиціонер з установкою і подальшим обслуговуванням? Ознайомтеся з інформацією в інтернет-магазині karno.ua, уточніть ціни послуг та особливості їх надання по Україні. Якщо потрібно, наш представник озвучить вартість установки кондиціонера по телефону і відповість на всі питання.

Телефонуйте, щоб замовити високоякісні послуги! Гарантуємо, тут вас чекає найлояльніша ціна установки кліматичної техніки і оптимальні терміни виконання робіт.

Звоните, чтобы заказать высококачественные услуги! Гарантируем, здесь вас ожидает самая лояльная цена установки климатической техники и оптимальные сроки выполнения работ. 

Проекти Карно