UA

RU

23.04.2020

Опалення в будинку

Перед кожною людиною, яка вирішила жити в приватному будинку рано чи пізно стає питання про основну інженерної системі, що дозволяє створити комфорт - опаленні.

система опалення приватного будинку

Зміст

  1. Критерії вибору системи опалення для будинку
  2. Класичні системи опалення
  3. Альтернативи радіаторного опалення
  4. Економні системи опалення
  5. Види теплового котельного обладнання
  6. Види опалювальних приладів
  7. Опції управління
  8. Додаткові можливості системи опалення
  Детальніше
  14.02.2019

  Теплові насоси. Особливості різних типів.

  Теплові насоси для опалення приватного будинку

  Теплові насоси - це пристрої, призначені для підтримки комфортної температури в приміщеннях. Перебуваючи в якомусь сенсі в модному тренді, теплові насоси не містять в собі «космічних технологій», але, оскільки в Україні вони застосовуються порівняно недавно, у споживачів не вистачає інформації для усвідомленого вибору - який тепловий насос вибрати чи вибирати взагалі.

  Детальніше
  10.03.2018

  Перевірка якості пелет

  Перевірити якість пелет

  Якщо на вашому підприємстві встановлена ​​пелетних котельня, то рано чи пізно ви задумаєтеся над тим, як оцінити якість пелет, які ви купуєте.


  З точки зору економіки, саме головний критерій якості пелет - це їх калорійність. Чим вище калорійність пелети - тим більше тепла виробляє котел. Чим нижче калорійність - тим більше пелет буде витрачено для отримання потрібної кількості тепла. Тому обгрунтований вибір пелет - не за критерієм «ціна», а за критерієм «ціна / калорійність пелет», тобто, скільки гривень ви заплатите за вироблення 1Гкал теплової енергії. Підсумкова ціна опалення пелетами залежить іменного від їх калорійності.

  Навіть якщо ви маєте справу з постачальником, який надав вам лабораторний сертифікат якості на пелети, немає гарантії, що в подальшому постачальник не захоче заощадити на якомусь етапі виробництва, і якість пелети не знизиться. І зрозуміло, що якщо клієнт не має можливості визначити реальні характеристики товару, то навіщо робити краще?

  Детальніше
  13.11.2017

  Одноконтурні газові підлогові котли

  Газовий навісний двоконтурний котел - безсумнівний фаворит споживачів України. Вже протягом десятків років такі агрегати залишаються стабільно затребуваними, оскільки постійно піддаються корисним функціональним і технічним змінам. Сучасний вибір газових підлогових одноконтурних котлів опалення досить великий. Це дозволяє вибрати саме той агрегат, який підійде під індивідуальні особливості опалювальної системи користувача.

  Детальніше
  13.11.2017

  Одноконтурні газові настінні котли

  В Україні більшість автономних систем опалення грунтується на використанні газових котлів. Ці агрегати вважаються одними з найбільш продуктивних і ефективних, особливо для обігріву габаритних об'єктів. Але можна знайти і компактні моделі для опалення невеликих будинків.

  Детальніше
  13.11.2017

  Турбований газовий котел

  Турбований газовий котел - це сучасний вид опалювального обладнання, що має низку переваг в установці і експлуатації. Такі агрегати підходять для різних приміщень завдяки максимально надійною, безпечною і в той же час простий конструкції. При грамотному виборі турбований газовий котел буде ефективно справлятися зі своїм призначенням і служити якомога довше.

  Детальніше
  13.09.2017

  Одноконтурні газові котли

  Вже давно автономне газове опалення стало лідируючим серед інших видів. В Україні велика частина населення намагається встановити агрегат, який працює на природному газі. Це може бути двоконтурний або одноконтурний газовий котел. Кожен з типів має свої специфічні особливості і плюси. Але більшість споживачів традиційно віддає перевагу саме одноконтурним моделям.

  Детальніше
  13.09.2017

  Двоконтурні газові котли

  Для опалення приміщень і гарячого водопостачання найчастіше використовують різні прилади. Але сьогодні у продажу є і такі агрегати, здатні одночасно обігрівати житло і забезпечувати водою для побутових потреб. Тепер не доведеться додатково встановлювати бойлер. Досить купити надійний двоконтурний газовий котел, який гарантує ефективний обігрів будинку і забезпечить гарячою водою для побутових потреб.

  Детальніше