UA

RU

В Україні більшість автономних систем опалення грунтується на використанні газових котлів. Ці агрегати вважаються одними з найбільш продуктивних і ефективних, особливо для обігріву габаритних об'єктів. Але можна знайти і компактні моделі для опалення невеликих будинків.

Специфічні риси настінних газових котлів для опалення будинку

Одноконтурні газові настінні котли не менш популярні, ніж двоконтурні. Такі прилади сконструйовані саме для нагріву теплоносія, який циркулює в системі. Настінні двоконтурні газові котли мають невелику потужність. Однак показників цілком достатньо для обслуговування квартир і заміських будинків.

Встановити одноконтурний настінний газовий котел доцільно в разі, коли не потрібно гаряче водопостачання. Однак при необхідності можна підключити, крім радіаторів і «теплої підлоги», непрямий бойлер. Це досить комфортно, але в цілому дорожче, що важливо враховувати.

Переваги приладів

Переваг у одноконтурних настінних газових котлів для опалення більш ніж достатньо. Багато фахівців рекомендують саме такі моделі з огляду на наступні причин:

  1. За рахунок автоматичного регулювання можна встановлювати оптимальний режим роботи і економити споживання газу. Це дуже важливий момент, з огляду на нинішні розцінки на блакитне паливо.
  2. На базі одноконтурних настінних газових котлів можна організувати будь-яку систему опалення. Найбільш затребувана схема - каскадне розташування обладнання. Такий підхід підвищує потужності показники системи і збільшує її експлуатаційний ресурс в цілому.
  3. Деякі моделі оснащені вуличними температурними датчиками. З їх допомогою можна вибрати оптимальний режим роботи і регулювати рівень нагріву теплоносія автоматично.
  4. Покращена система автоматики робить експлуатацію котла ще більш комфортною й економічною.

Основний плюс настінних газових одноконтурних котлів - простота і надійність. Уніфікація технічної складової зробила роботу опалювальних агрегатів максимально ефективної і безперебійної.

  • Додав :
  • 2019-11-14
  • Категорія: Котли
  • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*