UA

RU

Вже давно автономне газове опалення стало лідируючим серед інших видів. В Україні велика частина населення намагається встановити агрегат, який працює на природному газі. Це може бути двоконтурний або одноконтурний газовий котел. Кожен з типів має свої специфічні особливості і плюси. Але більшість споживачів традиційно віддає перевагу саме одноконтурним моделям.

Головні переваги одноконтурних газових котлів

Газовий одноконтурний котел - надійний і ефективний джерело тепла. Він призначений виключно для обігріву приміщень. Агрегат спеціально сконструйований для підігріву теплоносія, який циркулює в системі автономного опалення. Одноконтурні моделі не забезпечують гарячою водою для побутових потреб. Однак при необхідності можна підключити до системи бойлер непрямого нагріву і вирішити цю проблему.

Таким чином, є велика кількість аргументів на користь одноконтурного газового котла:

 1. Всі шкідливі для людини продукти згоряння виводяться за допомогою спеціального димоходу.
 2. Агрегати ефективно розподіляють тепло по всіх кімнатах будинку і не вимагають проведення в кожне приміщення газопроводу.
 3. Підлогові і настінні моделі забезпечені вдосконаленими камерами згоряння, за рахунок чого забезпечується високий коефіцієнт корисної дії. У деяких агрегатів він досягає рекордних 100%.
 4. Такі прилади мають більш просту конструкцію в порівнянні з двоконтурними аналогами, а також вони простіше в обслуговуванні та ремонті.
 5. Велика частина підлогових одноконтурних газових котлів оснащена надійним і довговічним чавунним теплообмінником. Ця особливість дозволяє котлам прекрасно адаптуватися до старих опалювальних систем.

Важливо і те, що одноконтурні газові котли майже не мають обмежень по потужності. Це дозволить підібрати саме такий агрегат, який зможе ефективно обігрівати наявний простір.

Специфіка вибору одноконтурного газового котла

Різновидів одноконтурних газових котлів для опалення приватного будинку дуже багато. У зв'язку з цим необхідно уважно поставитися до вибору агрегату. Намагайтеся керуватися такими параметрами.:

 1. Потужність. Показники потрібно розраховувати виходячи зі співвідношення 1 кВт на 10 м2 площі будинку.
 2. Матеріал теплообмінника. У продажу представлені агрегати зі сталевими і чавунними елементами. Ціна котлів першого типу нижче. Чавунні теплообмінники мають велику вагу, але разом з тим мають відмінну теплопровідність, інерційністю і тривалим терміном експлуатації.
 3. Камера згоряння. Може бути відкритою або закритою.
 4. Використання тепла, що відводиться з димовими газами. Бувають конвекційні і конденсаційні одноконтурні газові котли.

Опалювальні агрегати можна вибрати самостійно, якщо уважно вивчити особливості різних видів приладів. Але більш раціональним рішенням стане консультування з фахівцем. Він допоможе підібрати саме такий одноконтурний газовий котел, який підійде ідеально під ті чи інші умови експлуатації.

 • Додав :
 • 2017-09-13
 • Категорія: Котли
 • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз