UA

RU

Газовий навісний двоконтурний котел - безсумнівний фаворит споживачів України. Вже протягом десятків років такі агрегати залишаються стабільно затребуваними, оскільки постійно піддаються корисним функціональним і технічним змінам. Сучасний вибір газових підлогових одноконтурних котлів опалення досить великий. Це дозволяє вибрати саме той агрегат, який підійде під індивідуальні особливості опалювальної системи користувача.

Особливості та переваги підлогових газових котлів

Газовий одноконтурний котел призначений тільки для опалення приміщень. Він оснащений теплообмінником, володіє простою конструкцією і оптимальними габаритами. В цілому розміри залежать від потужності приладу. Одноконтурні моделі підійдуть для обігріву будь-яких об'єктів: нежитлові приміщення, виробничі цехи, приватні будинки і т. Д.

Є безліч аргументів на користь газових одноконтурних підлогових котлів:

 1. Велика потужність. Підлогові моделі ідеально підходять для опалення габаритних будинків або промислових підприємств.
 2. Незалежність від електрики. Природна циркуляція теплоносія дозволяє ефективно обігрівати приміщення навіть при вимкненому насосі.
 3. Надійність і довговічність. Установка підлогового газового одноконтурного котла з якісним теплообмінником гарантує безперебійну роботу опалювальної системи на протязі декількох десятків років.
 4. Зручність і економічність експлуатації. На відміну від настінних приладів, в підлогових газових одноконтурних котлах автоматика і додаткове устаткування не вбудовані. Тому контролювати їх роботу набагато легше, а в разі ремонту не буде потрібно значних фінансових витрат. З іншого боку, простота конструкцій полягає в тому, що котли мають тільки один контур.

Одноконтурний підлоговий газовий котел ефективно обігріє приміщення будь-яких розмірів. Досить правильно підібрати параметри агрегату, щоб уникнути даремних витрат палива і отримати дійсно довговічне устаткування.

Робимо грамотний вибір підлогового одноконтурного котла

Є безліч моментів, на які потрібно звертати увагу при покупці агрегату. Сюди входять технічні параметри, виробник, ціна підлогового одноконтурного газового котла опалення. Однак перш за все варто звернути увагу на такі моменти:

 1. Потужність - тут відштовхуйтесь від габаритів об'єкта, який планується опалювати. Не варто купувати навісний двоконтурний газовий котел, потужність якого перевершує потреби приміщення. В такому випадку палива буде витрачатися більше, а знос самого обладнання тільки збільшиться.
 2. Матеріал теплообмінника - елемент з чавуну більш довговічний. Якщо для вас пріоритетним критерієм вибору є бюджет покупки, то віддайте перевагу недорогому теплообміннику зі сталі.
 3. Тип пальника - вибирається згідно потужності агрегату. Для котлів з невеликою продуктивністю кращим варіантом стане атмосферний пальник. В інших випадках догляньте наддувниє.

Якщо планується купувати навісний двоконтурний газовий котел для обслуговування промислового об'єкта, краще відразу звернутися за допомогою до фахівців. Такі агрегати складні в монтажі і вимагають виконання проектних робіт. У компанії Карно Вас проконсультують і допоможуть з вибором оптимального варіанта

 • Додав :
 • 2020-08-13
 • Категорія: Котли
 • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*