UA

RU

Для опалення приміщень і гарячого водопостачання найчастіше використовують різні прилади. Але сьогодні у продажу є і такі агрегати, здатні одночасно обігрівати житло і забезпечувати водою для побутових потреб. Тепер не доведеться додатково встановлювати бойлер. Досить купити надійний двоконтурний газовий котел, який гарантує ефективний обігрів будинку і забезпечить гарячою водою для побутових потреб.

Основні різновиди та специфіка двоконтурних газових котлів

Газові двоконтурні котли для будинку мають настінний спосіб установки. Вони являють собою компактний прилад, який можна з легкістю розмістити в невеликому приміщенні. Такі двоконтурні газові котли є енергозалежними, оскільки в комплектації присутня циркуляційний насос і вентилятор для примусової тяги. Для роботи цих деталей обов'язково потрібно електрику. Також установка настінного агрегату вимагає споруди вентиляційної системи, що важливо враховувати при покупці.

Вартість настінних двоконтурних газових котлів зазвичай невисока через простої конструкції. Однак розцінки залежать багато в чому і від технічних характеристик в цілому.

Переваги газових двоконтурних котлів

Але незважаючи на деякі відмінності настінних і підлогових двоконтурних газових котлів для приватного будинку, варто відзначити загальні гідності агрегатів:

  1. Універсальність. Газові котли одночасно опалюють приміщення і нагрівають воду.
  2. Економія. Використання двоконтурних моделей дозволяє скоротити витрати на комунальні платежі. Це пояснюється тим, що гаряча вода обходиться дорожче холодної.
  3. Надійність. Котли забезпечені автоматизованою системою, що дозволяє стежити за обслуговуванням і налаштуванням.
  4. Невисока вартість. Ціна двоконтурних газових котлів для опалення будинку більш вигідна, ніж у випадку з більшістю аналогічних агрегатів інших типів.

Щоб прилад належним чином виконував своє призначення, вибирайте підходящу за технічними параметрами модель. При покупці обов'язково беріть до уваги потужність, можливості регулювання, якість системи автоматики, тип розпалювання, матеріал теплообмінника, витрата газу і т. Д. Тільки при скрупульозному підході вийде купити оптимальний двоконтурний газовий котел.

  • Додав :
  • 2017-09-13
  • Категорія: Котли
  • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз