UA

RU

Турбований газовий котел - це сучасний вид опалювального обладнання, що має низку переваг в установці і експлуатації. Такі агрегати підходять для різних приміщень завдяки максимально надійною, безпечною і в той же час простий конструкції. При грамотному виборі турбований газовий котел буде ефективно справлятися зі своїм призначенням і служити якомога довше.

Газовий турбо котел для опалення будинку: Принципові відмінності і переваги

Турбовані котли відрізняються від атмосферних принципом роботи. Вони функціонують за рахунок тяги вентилятора. Вона забезпечує подачу повітря і усунення залишків продуктів згоряння. При цьому тяга з'являється примусово, а не через різницю температури повітря. За весь цей відповідає автоматика, яка контролює функціонування пальника і вентилятора.

Турбований газовий котел - відмінне рішення для власників будинку або квартири.

Турбовані газові котли мають більшу кількість плюсів:

  1. Забір повітря з кімнати не здійснюється, тому виключає ризик отруєння чадним газом.
  2. Монтаж не передбачає спорудження повноцінного димоходу. Будь-яка модель газового турбированного котла зможе функціонувати з простою коаксіальної трубкою.
  3. Котли мають високий коефіцієнт корисної дії. Всі функції автоматизовані, тому чіткість і результативність роботи гарантована.
  4. Прилади абсолютно безпечні. Для установки турбированного газового котла не знадобиться виділяти окреме приміщення. Його цілком можна поставити на кухні або в іншій кімнаті.

За ціною газовий турбо котел перевершує атмосферний. Але це повністю виправдано, якщо врахувати всі перераховані плюси агрегату. Доцільніше придбати турбований прилад і компенсувати витрати економним споживанням газу.

  • Додав :
  • 2019-09-18
  • Категорія: Котли
  • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*