UA

RU

Гібридна сонячна електростанція - це електростанція, яка виконує одночасно дві функції. Як і автономна СЕС, вона виробляє енергію, яку споживають безпосередньо підключені до неї електроприлади, і дозволяє запасати надлишок в акумуляторах. Однак, на відміну від автономної, вона може віддавати надлишок енергії в загальну мережу. Як правило, гібридна електростанція функціонує за наступною схемою.

Вдень, при сонячному освітленні, вона заряджає акумулятори та живить споживачів. Після того, як акумулятори повністю заряджені, надлишок електрики буде продаватися в міську мережу за «зеленим тарифом». У темний час доби в якості основного джерела електроенергії використовується заряд акумуляторів. Тільки при нестачі потужності, або якщо акумулятори розрядяться, система почне використовувати енергію міської мережі.

Таким чином, система з гібридною сонячною електростанцією забезпечує найбільш вигідний для користувача режим при різних сценаріях використання. Платити за користування енергією централізованої електромережі доведеться тільки в тому випадку, якщо не вистачить заряду акумулятора, наприклад, при активному використанні якихось електроприладів в темний час доби. Надлишок енергії, який може виникнути в сонячну погоду або в період, коли потреби в ній невеликі, теж не пропадає дарма: продаючи надлишки в загальну електромережу, ви отримуєте додатковий прибуток.

Гібридна Сонячна Електростанція

Переваги гібридної електростанції

Вибираючи сонячну електростанцію для заміського будинку, нерідко доводиться робити вибір на користь одного з сценаріїв використання. Якщо підключення до централізованої електромережі досить стабільно, можна віддати перевагу мережевий електростанції, яка дозволить економити на енергоспоживанні і віддавати надлишки в мережу. Однак в таких системах не використовуються акумулятори, а значить, запасати енергію неможливо. Автономні СЕС, навпаки, використовуються в ситуаціях, коли підключення до електромережі немає або воно часто пропадає. Вони запасають електроенергію в акумуляторах, однак можливості віддавати надлишки в них не передбачено.

Гібридні електростанції мають більш складну конструкцію і комбінують описані функції. Оптимальний режим роботи буде вибиратися автоматично, в залежності від того, яка навантаження на мережу, який запас енергії в акумуляторах, чи є підключення до загальної мережі.

Гібридна Сонячна Електростанція

Коли використовуються гібридні електростанції

Використання гібридних СЕС - хороший варіант, якщо електропостачання в вашому заміському будинку є, але воно нестабільне. Встановивши таку систему, ви застрахуєте себе від раптових відключень і стрибків напруги, які можуть вивести з ладу електроприлади. При цьому вона буде вигідніше, ніж дизельний або бензиновий генератор, що вимагає постійного поповнення запасів палива. Також СЕС може виступати в якості допоміжного джерела - в цьому випадку надходить від неї енергія подмешивается до основного джерела електропостачання (наприклад, від централізованої електромережі), дозволяючи знизити витрати.

Гібридні СЕС можуть мати різну потужність. Як правило, для заміських будинків використовують гібридні сонячні електростанції на 5 кВт або 10 кВт. Цього достатньо для забезпечення харчуванням більшості побутових приладів. Щоб визначити, яка потужність знадобиться для вашої електромережі, необхідно розрахувати сумарне енергоспоживання з урахуванням того, як воно може змінюватися протягом доби. Зверніться до нас, щоб отримати консультацію щодо вибору відповідної моделі гібридної електростанції.

Гібридні сонячні електростанції для будинку коштують дорожче, ніж СЕС, допускають тільки один сценарій використання. Однак їх висока вартість цілком виправдана, оскільки вони поєднують в собі переваги інших типів сонячних електростанцій. Вони забезпечують стабільне електроживлення як при наявності підключення до загальної електромережі, так і при перебоях з електропостачанням, а також можуть ставати джерелом додаткового доходу.

Проекти Карно

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*