UA

RU

21.03.2021

Гібридна Сонячна Електростанція

Гібридна сонячна електростанція - це електростанція, яка виконує одночасно дві функції. Як і автономна СЕС, вона виробляє енергію, яку споживають безпосередньо підключені до неї електроприлади, і дозволяє запасати надлишок в акумуляторах. Однак, на відміну від автономної, вона може віддавати надлишок енергії в загальну мережу. Як правило, гібридна електростанція функціонує за наступною схемою.

Гібридна Сонячна Електростанція


Детальніше
21.03.2021

Аморфні Сонячні Панелі

Продуктивність сонячної електростанції залежить від того, які панелі в ній використовуються. Однією з їх головних характеристик є коефіцієнт корисної дії, тобто те, наскільки ефективно вони перетворять падаюче на них світло в електрику. Мають значення і інші параметри: наприклад, від того, наскільки добре панелі вловлюють розсіяне світло, залежить, який обсяг енергії вони будуть давати в похмуру погоду, коли сонце приховано за хмарами.

Аморфні Сонячні Панелі

Детальніше
28.02.2021

Сонячні Батареї для Будинку

За останні десятиліття сонячні батареї отримали достатнє поширення. Вони зарекомендували себе як надійне джерело енергії і знаходять застосування в багатьох пристроях, яким потрібно забезпечити регулярну підзарядки і стабільну автономну роботу. 

Сонячні Батареї для Будинку

Детальніше
24.02.2021

Автономна Сонячна Електростанція

Використання відновлюваних джерел стало в останні роки одним з актуальних напрямків розвитку енергетики. Сонячні електростанції - це не тільки величезні комплекси, розташовані в південних районах і постачають енергією цілі населені пункти. Завдяки розвитку технологій ефективні і компактні сонячні батареї нині доступні і для побутового застосування.

Автономна Сонячна Електростанція

Детальніше
07.02.2021

Сонячна Електростанція для Приватного Будинку

Більшість квартир та заміських будинків отримують електроенергію від централізованої мережі. Витрати на електропостачання можуть виявитися досить значними, особливо якщо в будинку використовуються електроплита, обігрівачі та інші пристрої, що потребують високої потужністі. Альтернативні джерела електроенергії дозволяють знизити витрати на оплату електрики і навіть отримати часткову незалежність від централізованої мережі, забезпечивши своє житло резервним джерелом живлення.

Сонячна Електростанція для Приватного Будинку

Детальніше