UA

RU

Використання відновлюваних джерел стало в останні роки одним з актуальних напрямків розвитку енергетики. Сонячні електростанції - це не тільки величезні комплекси, розташовані в південних районах і постачають енергією цілі населені пункти. Завдяки розвитку технологій ефективні і компактні сонячні батареї нині доступні і для побутового застосування.

Часто їх використовують в системах, які повинні протягом тривалого часу працювати автономно - наприклад, для живлення фасадного освітлення, електричних пристроїв на яхтах або зарядних пристроїв для використання в похідних умовах. Автономні сонячні електростанції для приватного будинку працюють за схожим принципом: перетворюючи світло в електроенергію, вони запасають її в акумуляторах, а потім віддають для живлення електричних пристроїв.

Автономна Сонячна Електростанція

Типи сонячних електростанцій

Домашні сонячні електростанції, які використовуються в даний час, можна розділити на дві основні різновиди в залежності від того, як вони взаємодіють з централізованою електромережею. Моделі з on-grid інвертором постійно підключені до неї і можуть віддавати в загальну мережу надлишки в періоди, коли навантаження невелике. Власник такої електростанції буде отримувати невеликий постійний дохід, продаючи електрику за «зеленим тарифом». Однак використовувати її в якості резервного джерела живлення на випадок повного відключення не вийде.

Моделі з off-grid інвертором функціонують автономно. Така автономна сонячна станція оснащується акумуляторами або модульними системами зберігання енергії, які накопичують заряд і можуть віддавати її за необхідностю. Таким чином, автономна сонячна електростанція зможе протягом якогось часу забезпечити незалежне постачання житлового будинку, якщо основне електропостачання відключиться. В якості єдиного джерела енергії такі СЕС використовують в будівлях, у яких добове споживання електроенергії невелике.

Переваги автономної СЕС

Використання автономних сонячних електростанцій для резервного електропостачання приватного будинку має ряд переваг у порівнянні з іншими джерелами енергії:

  • Вони працюють абсолютно безшумно, на відміну від дизель-генераторів або вітряків.
  • Сонячні батареї не потребують спеціально обслуговуванні - достатньо регулярно протирати їх від пилу і забруднень.
  • Простота підключення і модульність системи дозволяють наростити потужність, якщо в цьому з'явиться необхідність.
  • Використовується поновлювані джерело енергії, а значить, вам не доводиться турбуватися про закупівлі палива.
  • Фотоелементи стійкі до зовнішніх впливів і при правильній установці зберігають ККД більше двадцяти років.

Не слід думати, що сонячні батареї підходять тільки для будинків, розташованих в сонячному кліматі. Сучасні фотоелементи можуть виробляти електрику і в хмарну погоду, нехай і в меншому обсязі, а значить, акумулятор буде в будь-якому випадку підзаряджатися протягом дня. При установці сонячних батарей знадобиться врахувати їх орієнтацію по сторонах світу і місцеві особливості клімату, щоб система була максимально ефективною.

Вартість автономної СЕС залежить від її потужності. Наприклад, ціна автономної сонячної електростанції на 10 кВт буде помітно вище, ніж в більш скромній моделі. Як правило, потужність автономної сонячної електростанції для побутового використання становить не більше 5 кВт. Цього достатньо для енергопостачання міської квартири або приватного будинку з невисоким енергоспоживанням. Оскільки електроенергія може накопичуватися в акумуляторних батареях або в модульній системі, СЕС буде задіяні в будь-який час доби, в той момент, коли в ній виникне необхідність. Це робить оптимальним її використання в якості резервного джерела живлення. У цьому випадку може виявитися досить і менш потужної моделі, наприклад, автономної сонячної електростанції на 3 кВт.

Зверніться до нас в компанію Карно за телефоном (044) 465-85-63 або замовте зворотний дзвінок на сайті, щоб отримати консультацію по підбору обладнання для автономної сонячної електростанції, яке найкраще підійде для вашого будинку. У нашому асортименті Представлені сучасні моделі з високим ККД, розраховані на тривалий термін служби.

Проекти Карно

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*