UA

RU

Більшість квартир і заміських будинків отримують електроенергію від централізованої мережі. Витрати на електропостачання можуть виявитися досить значними, особливо якщо в будинку використовуються електроплита, обігрівачі та інші пристрої, що потребують високої потужністі. Альтернативні джерела електроенергії дозволяють знизити витрати на оплату електрики і навіть отримати часткову незалежність від централізованої мережі, забезпечивши своє житло резервним джерелом живлення.

Сонячна Електростанція для Приватного Будинку

Сонячна електростанція для дома з off-grid інвертором

Сонячні батареї для дому випускаються в декількох виконаннях. Один з найпоширеніших варіантів - сонячна електростанція для будинку з автономним інвертором типу off-grid. У цьому випадку енергія, яку виробляють батареї, подмешивается до надходить від централізованої електромережі. Надлишок енергії спрямовується на акумулятор, який задіюється, якщо основне електропостачання з якоїсь причини переривається, а також в темний час доби. Така система не може забезпечити постійне автономне електропостачання, але дозволяє зменшити платежі за електрику. У разі відключення електрики вона може протягом якогось часу використовуватися як резервне джерело. Тому таке рішення добре підходить для заміських будинків. Часто в її конструкції використовуються аморфні сонячні батареї, які мають високий ККД і зберігають ефективність навіть в похмуру погоду.

Сонячна електростанція для дома з on-grid інвертором

Ще один варіант - система з інвертором типу on-grid. Як і в попередньому випадку, вона додає енергію, що виробляється сонячною електростанцією для будинку, до надходить від міської мережі. Однак надлишки енергії в цьому випадку не запасаються в акумуляторах, а віддаються в загальну мережу. Продаж надлишкової електроенергії, виробленої СЕС, здійснюється за встановленим державою «зеленим тарифом». Таким чином, ви не тільки знижуєте витрати на електропостачання, а й отримуєте додаткове джерело доходу. До недоліків цього типу сонячних батарей для дому відноситься неможливість використовувати їх в якості резервного джерела електрики - вони можуть функціонувати, тільки якщо працює централізована мережа.

Використовувати систему з інвертором типу on-grid особливо вигідно, якщо власне енергоспоживання вашого будинку або квартири невелика. Потужність СЕС цього типу варіюється в межах 10 - 30 кВт, а їх вартість починається від 7800 доларів. Компенсація за кожен згенерований кіловат за «зеленим тарифом» становить 0,16 євро. Таким чином, купивши сонячну електростанцію для будинку зараз, ви повністю відшкодуєте собі її вартість протягом п'яти років, а до 2029 року заробите ще стільки ж, скільки було витрачено на її придбання. Таким чином, домашня СЕС з мережевим інвертором - це не тільки спосіб скоротити витрати на електроенергію, а й довгострокове вкладення, що дозволяє отримувати постійний дохід.

Нарешті, існує і проміжний варіант - гібридні сонячні електростанції. Вони поєднують в собі функції двох описаних вище типів. Такі рішення коштують дорожче, а їх потужність зазвичай обмежується 10 кВт. Тому їх купують лише в окремих випадках, коли СЕС повинна відповідати якимось специфічним вимогам. У більшості ситуацій краще віддати перевагу одному з двох інших варіантів: якщо СЕС цікавить вас, перш за все, як резервне джерело енергії, підійде автономна сонячна електростанція, а якщо ви розглядаєте її як засобів отримання доходу, радимо придбати on-grid систему.

Де купити електростанцію для будинку

У нашому асортименті представлені домашні сонячні електростанції різних типів.

Звернувшись до нас в компанію Карно, ви зможете підібрати оптимальне рішення для вашого житла, а також отримати консультацію по установці сонячних батарей і їх подальшої експлуатації. Зв'яжіться з нами по телефону і (044) 465-85-63 або замовте зворотний дзвінок на сайті.

Проекти Карно

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*