UA

RU

За останні десятиліття сонячні батареї отримали достатнє поширення. Вони зарекомендували себе як надійне джерело енергії і знаходять застосування в багатьох пристроях, яким потрібно забезпечити регулярну підзарядки і стабільну автономну роботу. Наприклад, підключивши до сонячних батарей фасадне освітлення, можна отримати систему, яка функціонує, та не потребує особого обслуговування. Подібним чином фотоелектричні елементи застосовуються і в інших автономних системах - від побутових зарядних пристроїв до яхт і супутників.

Завдяки розвитку технологій, отримання електрики за рахунок використання сонячної енергії стало доступним не тільки для великих підприємств, але і для приватних осіб. Встановивши сонячні батареї для дому, ви знизите витрати на електроенергію і навіть зможете заробити, віддаючи надлишки електрики в мережу. В даний час існують кілька типів сонячних електростанцій, придатних для приватних споживачів. Вибирати одну з них слід з урахуванням кліматичних умов і можливих сценаріїв використання (наприклад, чи планується застосовувати СЕС в якості резервного джерела живлення).

Сонячні Батареї для Будинку

Як влаштована сонячна електростанція

Сонячна електростанція складається з декількох компонентів, від кожного з яких залежить її продуктивність і надійність. Щоб сонячні панелі для будинку ефективно функціонували, до складу комплекту повинні входити такі елементи:

  • Самі модулі батарей, що переробляють світло в електрику. При їх виготовленні можуть використовуватися різні технології. Наприклад, панелі з монокристалічного кремнію частіше використовуються в південних, сонячних регіонах, оскільки вони забезпечують високу продуктивність. А панелі з полікристалічного кремнію мають менший ККД, але зате зберігають його і в хмарну погоду. Тому вони краще підходять для помірного клімату.
  • Інвертор - пристрій, який перетворює струм, що надходить від сонячних батарей, в придатний для живлення електроприладів. Він необхідний, оскільки сонячна батарея для дому виробляє постійний струм, а в побутовій електромережі використовується змінний. Крім того, інвертор визначає, як саме буде функціонувати сонячна електростанція для будинку - автономно або в якості додаткового джерела живлення.
  • Допоміжні елементи, що забезпечують безпечне функціонування електростанції. При монтажі сонячних батарей для дому знадобиться правильно прокласти кабелі, що забезпечують її підключення до загальної мережі, а також розмістити щити постійного і змінного струму.

Вартість сонячних батарей для приватного будинку залежить від перерахованих вище параметрів. Однак варто враховувати, що при використанні on-grid інвертора СЕС не тільки допомагає економити електроенергію, а й сама стає джерелом додаткового доходу.

Вигода використання сонячних батарей для будинку

Якщо ви хочете купити сонячні батареї для дому, які будуть приносити додаткову вигоду, варто віддати перевагу системі з on-grid інвертором. В цьому випадку вона буде функціонувати паралельно з підключенням до централізованої електромережі. Енергія, яка виробляється за допомогою сонячних батарей, буде використовуватися для живлення електроприладів, а її надлишки ви зможете віддавати в загальну мережу. Для споживачів, які використовують СЕС цього типу, держава встановлює «зелений тариф», що дозволяє отримувати виплати за надлишкові кіловати.

Слід враховувати, що така система не накопичує енергію в акумуляторах. Тому в темний час доби ваші електроприлади будуть отримувати живлення від звичайної електромережі. Оскільки вночі тарифи на електрику нижче, ви в будь-якому випадку економите: виходить, що в період високих навантажень, коли діє денний тариф, а електроприлади активно використовується, ви маєте їх від відновлюваної сонячної енергії, а на темний час доби доводиться лише невелика частина витрат.

Щоб сонячні батареї для дому працювали ефективно, важливо правильно змонтувати і підключити їх. Необхідна потужність розраховується з урахуванням особливостей будови і кількості електроприладів в ній. Наприклад, ви можете підібрати сонячні батареї для дому 100 м2 або для іншої площі.

Замовте обладнання для СЕС у нас, і ви отримаєте детальну консультацію щодо вибору та встановлення всіх необхідних компонентів. В наявності моделі різної потужності, які підійдуть для приватного будинку. Зв'яжіться з нами по телефону і (044) 465-85-63 або замовте зворотний дзвінок на сайті.

Проекти Карно

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*