UA

RU

06.03.2020

Ресторан «Bier Platz» в Києві

 Система вентиляції та кондиціонування Ресторану

Ресторан «Bier Platz», Майдан Незалежності, вул.Хрещатик, 7

Компанія «Карно®» повідомляє про успішне завершення авторського проекту систем вентиляції та кондиціонування ресторану «Bier Platz».

Детальніше
28.01.2020

Рекуперація в системах вентиляції і кондиціонування

При проектуванні вентиляції і кондиціонування для економії тепла і холоду доцільно використовувати теплові вторинні енергетичні ресурси, такі як:

  • тепло повітря, що видаляється системами загальнообмінної вентиляції кондиціонування повітря і місцевих відсмоктувачів, коли рециркуляція повітря неприпустима;
  • тепло і холод технологічних установок, придатні для вентиляції і кондиціонування.

Для використання тепла видаляється з приміщень повітря застосовуються теплоутилізатори, які поділяються на три типи:

  • перекрестноточние (рекуперативні) теплообмінники;
  • обертові (регенеративні) теплообмінники;
  • система з проміжним теплоносієм, що складається з двох теплообмінників.

Тип теплоутилизатора визначає і тип відповідної секції центрального кондиціонера.

Детальніше
05.12.2019

Системи опалення та кондиціонування супермаркету Епіцентр

Журнал «М+Т» №5, 2005г.х

Наприкінці березня 2005 року відбулося відкриття одного з найкрупніших у Європі супермаркету непродовольчих товарів «Епіцентр-2» на Кільцевій дорозі у Києві. Загалом, це досить серйозна подія в торговельному житті Києва.
Не вдаючись до подробиць проведення цього урочистого заходу, хотілося б навести стислий опис тієї частини, яка не видна погляду покупця.

Детальніше
25.02.2019

Вплив відносної вологості на якість повітря

Відчуття комфорту виникає в людей у межах значень відносної вологості повітря φ = 40…60% (у сполученні з іншими умовами). Одночасно з цим створю­ються оптимальні умови для здоров’я люди­ни. Стандартна картина (мал. 1) впливу во­логості повітря на ріст вірусів і бактерій, різних грибів і кліщів, створення умов ви­никнення респіраторних та інших захворю­вань людини, наочно ілюструє необхідність підтримки зазначеного діапазону ф. Також добре відомо, що тривале перебування людини в умовах з низькою відносною во­логістю повітря (φ < 20%) призводить до негативного впливу на слизові оболонки, зниження імунітету тощо.

Детальніше
28.12.2017

Повітряні теплові завіси

Повітряні завіси призначені для розділення зон з різною температурою по різні боки відкритих прорізів робочих вікон, вхідних дверей та воріт. За рахунок подачі високошвидкісного повітряного потоку утворюється «невидима завіса», яка не дає теплому повітрю виходити назовні і не впускає холодне повітря в приміщення. Таким чином поліпшується внутрішній температурний комфорт, зникають протяги, значно знижуються тепловтрати, а отже, і витрати на обігрів.

Для поліпшення внутрішнього клімату та додаткового обігріву приміщень є вибір моделей як з електричними елементами, так і з теплообмінниками з підведенням гарячої води для підігріву виходить з завіс повітря. При закритих дверях повітряна завіса може працювати як тепловентилятор. Влітку і в районах з теплим кліматом повітряна завіса в рівній мірі є енергозберігаючим обладнанням, яке забезпечує значне зниження витрат на кондиціонування приміщень і підтримання низької температури в холодильних камерах.

Детальніше
13.03.2017

Енергоефективні проекти для багатоквартирних будинків

На теперішній час наша компанія може запропонувати співвласникам багатоквартирних будинків декілька ефективних проектів у напрямі енергозбереження. Насамперед це пов’язане із тим, що тарифи на теплову енергію для житлових багатоквартирних останнім часом значно зросли. Однак будь-які проекти, що впроваджуються у багатоквартирних будинках потребують спільного узгодження щодо їх фінснсування.

Детальніше
05.12.2008

Кондиціонування готелю «Золотий пляж» — м. Бердянськ

Журнал «М+Т» 6/2005

Кондиціювання Готелів Здебільшого мало хто замислюється про те, що холодильні машини систем кондиціонування є джерелом тепла. Як правило, усім цікавий тільки холод, вироблений машиною. Фахівці ж зацікавилися ідеєю розробки холодильної машини, яка зберігає, збирає і повертає раніше втрачуване тепло назад до «господаря». А використовувати заощаджену енергію — це задача інженера, тому що зекономленим теплом можна нагрівати воду, опалювати приміщення, басейни тощо. Це особливо актуально у спорудах типу готелів, будинків відпочинку, курортно-оздоровчих комплексах, де є штатна потреба одержувати і тепло і холод одночасно. Так, у пансіонаті високого рівня повинне забезпечуватися кондиціонування в кожному номері, ресторан із кухнею та басейн із лазнею, пральня та перукарня, цілодобове гаряче водопостачання в кожному номері. Забезпечити все це можна не тільки за допомогою котла, а і зібравши тепло, що виділяється холодильною машиною. Інакше кажучи, холодильник можна «змусити» пра цювати як котел. Вирішити цю непросту задачу вдалося спільними зусиллями двох підприємств, які замість суперництва в гонитві за перемогу в тендері зуміли змінити класичні конкурентні відносини, вступили в альянс і з конкурентів перетворилися на партнерів. Це ТОВ «ОнЛайн Азов» (м. Бердянськ) і ТОВ «КАРНО®» (м. Київ).

Експертиза цього проекту була успішно проведена в Москві. Нині проект перебуває на стадії завершення.

Детальніше