UA

RU

27.07.2020

Канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря


Детальніше
30.04.2020

Режими роботи кондиціонера

Різні моделі кондиціонерів обов'язково мають наступні основні режими:

  1. Охолодження.
  2. Обігрів.
  3. Осушення (зниження вологості в приміщенні).
  4. Вентиляція.
Детальніше
30.08.2019

Класифікація і характеристики кондиціонерів спліт-систем

Для кондиціонування повітря в житлових і громадських (офісних) приміщеннях найбільшого поширення набули кондиціонери спліт-систем.

Кондиціонери спліт-систем складаються із зовнішнього блоку (компресорно-конденсаторного агрегату) і внутрішнього блоку (випарного).

У зовнішньому блоці знаходяться компресор, конденсатор і вентилятор.

Детальніше
02.07.2019

Системи кондиціонування

Кондиціювання повітря - це створення і автоматична підтримка (регулювання) в закритих приміщеннях всіх або окремих його параметрів (температури, вологості, чистоти, швидкості руху повітря) на певному рівні з метою забезпечення оптимальних метеорологічних умов, найбільш сприятливих для самопочуття людей або ведення технологічного процесу. Кондиціонування повітря здійснюється КОМПЕКС технічних засобів, званим системою кондиціонування повітря.

Детальніше
26.04.2019

Техніка для вентиляції та кондиціонування

Техніка для вентиляції та кондиціону­вання за останні 25 років зазнала більш значних змін, ніж це можна було уявити, як з технічної, так і з економічної точ­ки зору. Це сталося під впливом різно­манітних факторів, які до того ж взаємодіють між собою. Наприклад, скорочення обсягів будівництва призвело до закриття фірм, а ціновий тиск став причиною пошуку технічних рішень, які можна було б реалізува­ти з меншою кількістю персоналу.

Детальніше
24.01.2019

Монтаж кондиціонерів - основні вимоги

Зовнішні блоки кондиціонерів спліт-систем мають осьові вентилятори, і до них застосовні всі вимоги по монтажу для відповідних компресорно-конденсаторних блоків.

Монтаж зовнішнього блоку повинен здійснюватися на досить міцною стіні в місці, зручному для подальшого сервісного обслуговування. Блоки рекомендується встановлювати на готовому монтажному кронштейні, розрахованому на установку блоків вагою до 80 кг. У комплект кронштейна входять всі елементи для його кріплення до зовнішнього блоку і до стіни.


Детальніше
17.01.2019

Прецизійні кондиціонери

Прецизійні кондиціонери являють собою різновид шафових кондиціонерів. Вони обладнані різними типами систем мікропроцесорного управління і здатні підтримувати в приміщенні не тільки точні параметри по температурі, але і по вологості.

Такі кондиціонери застосовуються в приміщеннях, де, поряд з кондиціонуванням повітря, необхідно регулювати вологість:

  • в музеях;
  • комп'ютерних залах;
  • на телефонних станціях;
  • в фармацевтичних лабораторіях;
  • в виробничих і складських приміщеннях.
Детальніше
04.01.2019

Догляд за кондиціонером

Кондиціонер - це набагато більш тонка і вимоглива побутова техніка, ніж праска або телевізор і для забезпечення його безвідмовної роботи важливо виконувати вимоги по його обслуговуванню.

Проте, нічого складного в цьому немає, для початку необхідно просто уважно ознайомитися з інструкцією по експлуатації та користуватися кондиціонером, згідно з його особливостей.

Якщо ви виконували все як годиться, але з ним все ж сталися будь-які неприємності - для і усунення необхідно сповістити фірму, яка несе гарантійні зобов'язання, або, якщо гарантійний термін скінчився - подати заявку в сервісну службу.

Детальніше
25.09.2018

Основні відмінності інвертора від звичайного кондиціонера

Вибираючи техніку для охолодження повітря, варто зрозуміти, що краще: кондиціонер інверторний або звичайний? Розглянувши принцип пристрою і функціонування кожного типу обладнання, легше розібратися, який з них підійде саме вам.

Детальніше
01.06.2018

Новинка 2018 року: кондиціонери Daikin серії Stylish!

На нашому сайті розміщені нові моделі:

Абсолютно нові кондиціонери, новий дизайн, нові унікальні функції, такі як Grid Eye (тепловізор).

Кондиціонери Daikin Stylish


Детальніше