UA

RU

Кондиціонер - це набагато більш тонка і вимоглива побутова техніка, ніж праска або телевізор і для забезпечення його безвідмовної роботи важливо виконувати вимоги по його обслуговуванню.

Проте, нічого складного в цьому немає, для початку необхідно просто уважно ознайомитися з інструкцією по експлуатації та користуватися кондиціонером, згідно з його особливостей.

Якщо ви виконували все як годиться, але з ним все ж сталися будь-які неприємності - для і усунення необхідно сповістити фірму, яка несе гарантійні зобов'язання, або, якщо гарантійний термін скінчився - подати заявку в сервісну службу.

Основні правила експлуатації кондиціонера:

1. Дотримання всіх правил експлуатації кондиціонера, докладно описаних в інструкції по використанню.

2. Очищення фільтрів внутрішнього блоку.

Фільтри внутрішнього блоку є гнучкі панельки з дрібною сіткою, розташовані під передньою панеллю внутрішнього блоку кондиціонера. Основне завдання фільтрів - оберігати Вас і радіатор внутрішнього блоку від пилу. Їх необхідно промивати не рідше ніж один раз на 2-3 тижні, залежно від запилення приміщення, важливо, щоб вони завжди залишалися чистими. Ця процедура подібно описана в інструкції по експлуатації.

Якщо цього не робити досить довго, то можливе виникнення непорозумінь. Самим нешкідливим може бути зниження холодопродуктивності вашого кондиціонера. Потім, можливо обмерзання мідних трубопроводів через порушення роботи холодильної системи і після виключення кондиціонера з кондиціонера почне капати вода.

Надалі, при сильно забруднених фільтрах, можливе засмічення дренажної системи грудками пилу і тоді вода з кондиціонера поллється струмком. У зовсім запущених випадках на пластинах радіатора наростає такий шар бруду, що його можна видалити тільки за допомогою сильнодіючих хімічних очищувачів.

3. Проведення профілактичних робіт:

Не рідше одного разу на два роки (бажано раз на рік, навесні - перед початком сезону) викликати представників сервісної служби для проведення профілактичних робіт, таких як: перевірки тиску в системі і дозаправки фреоном, повної діагностики кондиціонера у всіх режимах роботи (для виявлення прихованих несправностей), чищення внутрішнього і зовнішнього блоків.

Поняття «діагностика» включає в себе виміри основних параметрів роботи кондиціонера, на підставі яких сервісний інженер дає оцінку працездатності обладнання.

Сервісний фахівець надає Акт первинної діагностики системи і перелік необхідних робіт по ремонту обладнання в разі виявлення несправностей.

У загальному сенсі, Ви оплачуєте істотне зниження ризику залишитися без комфортних умов в самий невідповідний момент або раніше покладеного терміну служби техніки. Ось короткий перелік стандартних профілактичних робіт сервісної служби компанії "Карно”:

  • огляд устаткування та комунікаційних ліній на предмет їх пошкодження і витоків холодоагенту;
  • перевірка надійності кріплення устаткування;
  • відновлення теплообмінних характеристик конденсатора зовнішнього блоку;
  • чистка зовнішнього блоку шляхом продувки струменем стисненого повітря;
  • відновлення теплообмінних характеристик випарника внутрішнього блоку;
  • ревізія і протяжка клемних з'єднань електронних і електричних схем;
  • випробування обладнання у всіх робочих режимах (для виявлення прихованих несправностей);
  • тестування параметрів кондиционерного обладнання, що впливають на його працездатність, ресурс і безпеку експлуатації;
  • дозаправка кондиціонера фреоном.

У разі виявлення будь-яких несправностей або відмов під час їх усунення. При виявленні несправностей устаткування замовником в період між виконанням планових робіт з технічного обслуговування, фахівці ТОВ "Карно" проводять діагностику несправності обладнання безкоштовно.

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз