UA

RU

Що таке канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря? Канальний кондиціонер працює шляхом направлення повітря від центрального блоку, встановленого зовні приміщення, через серію каналів в кожну кімнату в вашому домі. Циркуляція повітря зазвичай зональна, що дозволяє контролювати витрату повітря, температуру і відключати будь-які зони.
У центральних системах кондиціонування з припливом свіжого повітря, на відміну від побутових кондиціонерів, застосовується вентиляція і використання свіжого повітря.

Канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря

Кліматичне обладнання покликане створювати комфортний мікроклімат в окремо взятому приміщенні, незважаючи на погоду за вікном. Спліт-система звичайного типу охолоджує повітря в кімнаті і очищає його. Потік з приміщення потрапляє у внутрішній блок, де за допомогою теплообмінника охолоджується. Після цієї процедури співвідношення кисню і вуглекислого газу не змінюється. Щоб забезпечити комфортну для дихання концентрацію цих компонентів, створений канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря.

Принцип роботи канального кондиціонера з припливом свіжого повітря

Канальні кондиціонери з припливом свіжого повітря складаються з двох окремих частин, внутрішньої і зовнішньої. Пристрій комплектується пультом, керуючим роботою термостата.

Внутрішня частина канального кондиціонера з підмішуванням свіжого повітря знаходиться в кімнаті, а зовнішня - на вулиці. Обидва блоки з'єднуються між собою фреоновим трубопроводом.

Свіже повітря береться з вулиці і подається в спеціальний відділ (змішувальна камера). Там він з'єднується з повітряною масою з приміщення. Після цього відбувається фільтрація та обробка суміші (напрямок задається програмою).

Канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря


Канальний кондиціонер з припливом повітря: Система управління 

Даний елемент конструкції дозволяє підтримувати заданий мікроклімат в кімнаті, незалежно від погоди за вікном. Канальний кондиціонер з припливом свіжого повітря охолоджує будинок влітку, а з настанням холодів конструкція функціонує в режимі теплового насоса. Це дозволяє швидко підігріти повітря, не використовуючи обігрівачі.

Потужність регулюється програмно на основі температури в приміщенні. Це дозволяє споживати необхідний мінімум електроенергії і економить гроші.

Безкоштовна консультація

Якщо у вас залишилися питання про продукцію або ви бажаєте розрахувати вартість робіт - замовте безкоштовну консультацію і наші фахівці зв'яжуться з вами.

Переваги канального кондиціонера з припливом свіжого повітря

Багато жителів України, вибираючи кліматичну систему, зупиняються саме на канальних кондиціонерах з припливом свіжого повітря.

Серед переваг можна виділити наступні:

  1. Доступ повітря. Це важливо в будь-який сезон. Кондиціонер з припливом повітря при необхідності знизить або підвищить температуру і підтримає правильне співвідношення кисню і вуглекислого газу. Це позбавить вас від багатьох проблем зі здоров'ям.
  2. Очищення повітря. Особливо це актуально для квартир, розташованих в центрі населеного пункту з жвавим рухом. Фільтри, якими обладнано пристрій, проводять швидке очищення повітряної маси. Вони легко чистяться і мають довгий термін експлуатації.
  3. Охоплення великої кількості приміщень. Часто подібні пристрої можуть кондиционировать кілька кімнат. Це простіше і зручніше, ніж закуповувати за звичайним кондиціонеру для кожного приміщення.
  4. Просте управління. Мікропроцесор регулює функціонування пристрою. Система самостійно вибирає потрібний режим роботи в залежності від того, які параметри задані.

Перегляньте каталог на нашому порталі і виберіть виріб, який найкраще підходить для ваших цілей. Ми гарантуємо оптимальне співвідношення «ціна та якість» і тривалий термін служби кожного товару.

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз