28 410 грн 30 056 грн
В наявності
Габарити ВШГ, мм: 285x776x525
Ефективність рекуперації,%: 74
Зовнішній статичний тиск, Па: 90
Перетин повітроводів, мм: 100
Потужність, кВт: 0.132
Рівень шуму, дБ (А): 28.5

Гарантія

3 роки

Доставка

безкоштовно

Вартість монтажних робіт

індивідуальний розрахунок

Опис Припливно-витяжна установка з рекуперацією Daikin VAM150FC


Рекуператор Daikin VAM-FC - це перш за все комфорт, ефективність та простота в обслуговуванні. Дана система вентиляції легко справляється з функціями подачі в приміщення досить великих обсягів свіжого повітря, який прогрівається за допомогою теплообмінника і піддається очищенню за допомогою фільтрів високої ефективності. Оснащення пристрою рекуператором дозволяє істотно знизити витрати електроенергії на опалення і кондиціонування. Це ідеальне рішення для охолодження, обігріву, регулювання вологості повітря в приміщеннях. Установку використовують в житлових будинках, квартирах, офісах, кафе і закладах громадського харчування, магазинах, ресторанах.

Якісна система вентиляції може зменшити поширення COVID-19 в приміщеннях за рахунок збільшення швидкості повітрообміну, зменшення рециркуляції повітря і збільшення використання зовнішнього повітря.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією Daikin VAM150FC

Важливою перевагою над стандартними приточно-витяжною установками є наявність вбудованого теплообмінника, виготовленого з HEP паперу високої якості. Він спроектований таким чином, щоб волога не могла в ньому накопичуватися, і тому навіть не вимагає дренажу.


Теплообмінник здійснює підігрів холодного припливного повітря або ж охолоджує гарячий за рахунок повітря, що видаляється з приміщення, що не споживаючи при цьому додаткову електроенергію. Така конструкція спрощує обслуговування і збільшує термін роботи пристрою.

Крім того, завдяки використанню нового, ефективного і компактного теплообмінника можливий монтаж агрегату в умовах досить мінімально простору, наприклад, над підвісною стелею.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією Daikin VAM150FC

  • Новий вентилятор Multi Arc Blade Fan може забезпечити тиху роботу - рівень шуму від 27 дБА, що дозволяє встановлювати рекуператор навіть в спальних приміщеннях.
  • Режим Fresh Up виключить в приміщенні відчуття неприємних запахів.
  • Опціонально можна укомплектувати протипиловими фільтрами середньої і тонкого очищення (M6, F7, F8), що дає можливість задовольнити підвищені вимоги до подаваемому повітрю.
  • Діапазон температури зовнішнього повітря від -15 до +50 ° C. При зниженні зовнішньої температури до -10 С і нижче, обладнання переходить в режим антіобмерзанія теплообмінника і вентиляторів.
  • Пристрій може працювати самостійно, а можлива також спільна робота вентиляції і кондиціонера, як комплексне рішення в системі Daikin Sky Air або VRV. Це дозволяє більш ефективно управляти кліматичною системою.
  • Можливо спільно запускати і відключати; управляти вентиляцією незалежно від кондиціонера; змінювати режим вентиляції (автоматичний, режим теплообміну або без теплообміну); змінювати швидкість повітряного потоку.
  • Передбачена функція попередньої обробки повітря перед пуском кондиціонера, а крім того, індикація забруднення фільтра.
  • Для запобігання втрат енергії через надмірну вентиляції при поліпшенні якості повітря опціонально передбачений датчик СО2, який дозволяє більш якісно управляти роботою системи.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією Daikin VAM150FC


Найбільш Часті Питання про Припливно-Витяжну Установку з Рекуперацією Daikin VAM150FC

✅ Що Таке Припливно-Витяжна Установка з Рекуперацією?

Що Таке Припливно-Витяжна Установка з Рекуперацією? Все більше і більше припливно-витяжних установок оснащуються системами рекуперації тепла з метою зниження споживання енергії в будівлях для опалення та охолодження. Система вентиляції з рекуперацією тепла видаляє вологе і несвіже повітря з приміщень, і відновлює втрачене тепло з витяжного повітря. Вона також подає чисте, відфільтроване свіже повітря, яке нагрівається за рахунок витягнутого рекуперативного тепла.

✅ Наскільки Ефективна Припливно-Витяжна Установка з Рекуперацією Daikin VAM150FC?

Система вентиляції з приточно-витяжною установкою Daikin VAM150FC може бути ефективна до 74% в залежності від коректних налаштувань управління, проекту та монтажу.

✅ Для Яких Приміщень Підійде Припливно-Витяжна Установка з Рекуперацією Daikin VAM150FC?

Дану установку монтують в невеликих приміщеннях, приватному будинку, кафе, закусочних, перукарнях, мед кабінетах, у стоматології, офісі.

✅ Які Розміри у Припливно-Витяжної Установки з Рекуперацією Daikin VAM150FC?

Ширина установки - 776 мм, глибина установки - 525 мм, висота установки - 285 мм

✅ Яка Вага Припливно-Витяжної Установки з Рекуперацією Daikin VAM150FC?

Пристрій важить 24 кг

✅ З Якого Матеріалу Складається Корпус Припливно-Витяжної Установки з Рекуперацією Daikin VAM150FC?

Корпус установки складається з плити міцної оцинкованої сталі.

✅ При Якої Температурі Працює Припливно-Витяжна Установки з Рекуперацією Daikin VAM150FC?

Робочий діапазон установки - 15С + 50С, вологість не більше 80%

✅ Де Купити Припливно-Витяжну Установку з Рекуперацією Daikin VAM150FC?

Купити припливно-витяжну установку Daikin VAM150FC ви можете в магазині karno.ua. Наші досвідчені інженери можуть проконсультувати вас, а так само скласти проект і монтаж установки або системи вентиляції для вашого будинку або підприємства.


Характеристики Припливно-витяжна установка з рекуперацією Daikin VAM150FC

Технічні характеристики
Габарити ВШГ, мм 285x776x525
Ефективність рекуперації,% 74
Зовнішній статичний тиск, Па 90
Перетин повітроводів, мм 100
Потужність, кВт 0.132
Рівень шуму, дБ (А) 28.5
Тип монтажу Під стелею
Тип рекуператора Пластинчастий
Подача повітря, м.куб/г 150

Відгуки Припливно-витяжна установка з рекуперацією Daikin VAM150FC

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

Проекты Карно