UA

RU

media
media
media
media

Назва проекту: Модернізація системи опалення

Адреса: Київська область, м Київ, Печерський район

Рік реалізації: 2019

Специфіка об'єкта: Автоматизація подачі палива в твердопаливний котел

Поставлені завдання: автоматизувати роботу котельної


Компанія Карно допомогла модернізувати твердопаливний котел в приміщенні Посольства Ісламської Республіки Афганістан за допомогою встановлення пеллетного пальника.

Наші фахівці закупили і доставили в посольство пелетний пальник, автоматику і шнек для подачі пелет. Все обладнання встановлено, проведені пуско-налагоджувальні роботи і тепер система опалення в дипломатичній установі готова до опалювального сезону. Важливо, що при установці пеллетного пальника немає необхідності змінювати саму опалювальну систему, що дозволяє за незначні кошти отримати відмінний результат.

Керівництво Афганського Посольства просто довірилося  досвіду фахівців компанії Карно, а для вас можемо розповісти, чому була обрана саме така опція.

Опалення будинку за допомогою твердопаливного котла - досить специфічна процедура. Здавалося б, все просто: потрібно тепло - завантажуй паливо - отримуй результат. Однак, як кожна "ручна робота", вона вимагає постійного контролю. Необхідно часто "підкидати" паливо, в ручному режимі, регулювати температуру "на око", оцінювати отриманий результат і часто очищати котел від попелу і залишків недоспаленного палива.

Для того, щоб значно спростити і здешевити цей процес, досить модернізувати сам котел за допомогою встановлення пеллетного пальника. Таке обладнання - компактне, підходить для різних типів котлів, легко встановлюється, а також дозволяє чітко налаштувати роботу теплообмінника завдяки автоматиці. При цьому саму систему опалення міняти не треба!

Давайте підсумуємо всі плюси використання пеллетного пальника в твердопаливних котлах:

  1. Пелети в топку надходять автоматично - вам не потрібно постійно докладати дрова. 
  2. За допомогою автоматики ви контролюєте задану температуру, а значить - економите паливо.
  3. Пелети прогорає чистіше, залишає менше золи - тому очищати котел доводиться набагато рідше, що істотно спрощує обслуговування котла.
  4. Час роботи на одному завантаженні палива збільшується навіть до п'яти діб.
  5. Пелети - це екологічно чисте паливо з вмістом золи не більше 3%. Виготовляються з торфу, деревних відходів, а також відходів сільського господарства - кукурудзи, соломи, лушпиння соняшнику і т.ін. А головне - при їх згоранні виділяється приблизно в півтора рази більше тепла, ніж від спалювання звичайних дров. 

Якщо ви також втомилися дорого та трудомістко опалювати будинок за допомогою твердопаливного котла - звертайтеся, і ми допоможемо підібрати пелетний пальник для більш економного і зручного його використання!

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*