UA

RU

media
media
media
media
media
media

Назва проекта: Вентиляція басейна 

Адрес:  м.Буча, Києво-Святошинський район

Рік реалізації: 2019

Специфіка об'єкта: нове будівництво

Завдання: спроектувати та змонтувати систему вентиляції та повітряного опалення

Різноманітні осушувачі повітря та системи опалення не впоряються зі своїми завданнями без правильно запроектованої, професійно встановленої та грамотно експлуатованої системи вентиляції басейну. У нас в "КАРНО" можна отримати комплексні послуги з підбору, встановлення та обслуговування систем вентиляції. Ось приклад такого проекту, вже на стадії монтажу. Використано приточно-витяжну вентиляцію з рекуперацією тепла.

На цей об'єкт зайшли влітку 2019р, зашли летом 2019г, коли ще навість покрівлі не було, тому для простоти монтажу прокладали повітроводи та встановлювали обладнання у стропильній системі, до закриття покрівлі.

Басейн невеличкий, площа дзеркала 8 м.кв., використовується при лазні, але не як купіль, а як басейн для плавання (у комплекті насос для противотечії), який накривається кришкою, коли не використовується. Використання басейну епізодичне, тому була встановлена проста припливно-витяжна установка на 400м.куб/год із попереднім нагріванням холодного повітря. У якості опалювального агрегата був застосований тепловий насос "повітря-повітря" настінного типу.

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*