UA

RU

media
media
media

Назва проекта: Модернізація системи вентиляції та кондиціонування офісу компанії "Лайф" у м.Харків

Адреса: м.Харьків, вул. Кооперативна 6/9 

Рік реалізації: 2020

Специфіка об'єкта: робота із існуючою системою, режимний об'єкт

Задачі, що були поставлені: встановити канальній кондиціонер та охолоджувач припливного повітря


Тендер за даним об'єктом був виграний компанією "Карно" напередодні Дня Незалежності, 23 серпня 2020р. Узгодження та підписання документів тривало 1 місяць. Для запевнення замовника довелося виконати та додати до договору монтажну схему. За цей час виріс курс долара, але це нас не відвернуло довести спаву до кінця.


Одна частина проекту - встановлення канального кондиціонеру є технічно нескладною, коли є розуміння, яким чином розрахувати швідкість повітря у повітроводах.

Друга частина проекту - дообладнання існуючої вентиляції охолоджувачем, має той нюанс, що необхідно узгодити роботу існуючої системи автоматики вентиляції із новим обладнанням. Для того щоб не переробляти чужу роботу було приняте рішення встановити окремий щит керування охолоджувачем, на якому можна встановити окрему температуру припливного повітря для охолодження. Нашважливіше, що новий щит автоматики ми обладнали незалежними системами захисту та індикації несправностей.

Застосований у проекту компресорно-конденсаторний блок Midea також має вбудовані системи захисту по температурі, низькому та високому тиску фреона.

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*