Фільтр

 • Тип
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
   1 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Комбіновані котли

Інтенсивне будівництво заміських будинків призвело до істотного розширення ринку опалювального обладнання. Визначившись з тим, який з видів палива доступніший у даній місцевості, сміливо беріться до створення системи опалення. Ціни на паливо постійно змінюються і роблять питання вибору обладнання вкрай важливим і невизначеним? Навіщо переплачувати і ризикувати, якщо можна купити комбінований котел. Пристрій дозволяє використовувати найбільш доступне джерело отримання тепла і суттєво економити.

Комбіновані твердопаливні котли: Основні параметри вибору

Комбіновані Котли Опалення

Якщо вам належить купити обладнання для опалення будинку, слід врахувати одразу кілька факторів, що визначають можливий вибір:

 • Види палива

Комбіновані котли опалення можуть працювати на природному газі або твердих джерелах палива (деревина, вугілля, торф). Газове опалення має найнижчу ціну, проте вважається не дуже безпечним. Найдешевше вдається топити за допомогою метану. За годину для опалення будинку площею 200м3 буде потрібно всього 1,86м3 пального. При цьому ціна газу більш ніж у 3 рази дешевша в порівнянні з пропаном, який витрачається в такому приміщенні зі швидкістю 2,32 л/год.

Комбіновані Котли Опалення

Інший вид комбінованих котлів для опалення будинку може працювати на твердому паливі. Не впевнені, що зможете заготовити потрібну кількість дров на зиму? Не біда - комбіновані котли можна топити також вугіллям, пелетами або брикетами;

 • Потужність

Розраховується в залежності від площі приміщення, яке належить обігріти;

 • Кількість контурів

Котли на комбінованому паливі можуть бути одно- і двоконтурними. У першому випадку пристрій призначений тільки для обігріву приміщення, у другому – також для подачі гарячої води.

Оптимальний вибір комбінованого опалювального котла залежить від індивідуальних особливостей - розташування і доступності конкретних видів палива, площі приміщення та особистих уподобань.

Купити комбінований твердопаливний котел в Києві, Україна

Інтернет-магазин karno.ua надає комплекс послуг з продажу комбінованих котлів.

Переваги покупки на karno.ua:

 • купити якісне обладнання відомих виробників ✓Viadrus ✓Atmos ✓Stropuva,що відповідає міжнародним стандартам;
 • замовити комплекс робіт по установці котла фахівцями компанії. При необхідності співробітники ТОВ «Карно» також підготують проект підключення. Ціна послуг у такому випадку обговорюється індивідуально;
 • отримати кваліфіковане сервісне та гарантійне обслуговування, детальну консультацію щодо вибору відповідної моделі.

Ми реалізуємо комбіновані котли не тільки в Києві. Завдяки можливості оформлення послуги доставки товари з інтернет-магазину можна придбати в будь-якому місті України. Плануєте оптову закупівлю? Наші менеджери розрахують комерційну пропозицію протягом одного дня. Замовляйте комбіновані опалювальні котли у нас на найвигідніших умовах ☎ (044) 222-56-56.