Фільтр

 • Тип
  0
 • Виробник
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
Показано з 1 по 15 із 46 (4 сторінок)
Котли тривалого горіння

Тепло і економія палива - ключові параметри, на які орієнтуються власники приватних будинків при виборі котла. І якщо врахувати нинішні ціни на газ і електрику в Україні, виявляється доцільним купити твердопаливне обладнання. Але і тут є великий простір для вибору, оскільки асортимент рясніє різноманіттям моделей. Якщо хочеться отримати дійсно енергоефективний і надійний прилад, то варто переглянути котли тривалого горіння. Такі агрегати показують підвищений ККД і мають масу інших переваг перед традиційними моделями.

Котли тривалого горіння: Особливості роботи

Котел тривалого горіння функціонує на основі піролізу. Вугілля, торф або інше паливо повільно тліє за рахунок малого надходження кисню. Поряд з традиційним горінням, в таких котлах виділяється теплотворний газ. Він потрапляє в камеру і також загоряється під впливом кисню. Завдяки такій особливості згорає практично все.

Твердопаливний Котел Довготривалого Горіння

Твердопаливні котли тривалого горіння: Технічні характеристики

Особливості різних котлів тривалого горіння можуть значно відрізнятися в залежності від виду агрегату. Але разом з тим існують усереднені показники, які здатні охарактеризувати ці прилади:

 • тип використовуваного палива: торф, вугілля, дрова;
 • тиск: 2 бар;
 • температура на виході: 80 градусів;
 • потужність: 10-15 кВт;
 • тривалість функціонування від 1 завантаження: 10-12 годин;
 • ККД: від 89%.

Перш ніж купити котел тривалого горіння, необхідно обов'язково визначитися з найбільш підходящими показниками. Так вийде підібрати такий агрегат, який буде виконувати свою роботу належним чином.

Переваги твердопаливних котлів тривалого горіння

Твердопаливні котли тривалого горіння визнані одними з найбільш ефективних серед відомих твердопаливних моделей. В першу чергу, агрегати стали популярними через збільшену ефективність роботи і відсутність необхідності постійно оновлювати топку. Також можна відзначити і інші плюси котлів тривалого горіння:

 1. Екологічність. Вугілля і дрова практично не утворюють токсичних речовин, що забруднюють навколишнє середовище. Крім того, сам котел розрахований на повне згоряння палива, що ще більше знижує шкідливі викиди.
 2. Автономність. Агрегати не потребують електромережі.
 3. Економію. Ціна твердого палива нижча, ніж вартість електрики.
 4. Високий рівень автоматизації. Багато моделей оснащені пультом управління, що дозволяє встановлювати температуру зручним чином.

Твердопаливний Котел Довготривалого Горіння

Для приватного будинку котли тривалого горіння підходять якнайкраще. Такі агрегати гарантують ефективну роботу опалювальної системи та створення оптимального мікроклімату в приміщеннях.

Купити котел тривалого горіння Стропува в Києві, Україні в ТОВ «Карно»: вигідно і надійно

Наш інтернет-магазин має в своєму розпорядженні великий асортимент котлів тривалого горіння. Тут представлено детальний опис агрегатів і вказана їх ціна. Тепер в Україні купити котел тривалого горіння можна швидко і просто: клікніть на відповідну кнопку і оформіть замовлення.

Котли Тривалого Горіння

Якщо цікавить монтаж приладів у Києві, детально проконсультуємо щодо послуг і відповімо на всі питання. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб ви отримали бажаний результат від співпраці з нами.

Поспішайте купити енергоефективний котел і особисто переконаєтеся в усіх його перевагах! Працюємо з клієнтами з Києва та інших міст. Деталі уточнюйте на сайті karno.ua або по телефону.