Фільтр

 • Тип
  0
 • Виробник
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
   1 відгуків
По запросу
Купити
   1 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
   0 відгуків
По запросу
Купити
Показано з 1 по 15 із 31 (3 сторінок)
Піролізні котли

Організація опалювальної системи в приватному будинку часто супроводжується складним вибором котла. Тут можна поставити практично будь-який агрегат, тому залишається лише визначити найбільш вигідний і енергоефективний варіант. Більшість користувачів схиляються до того, щоб придбати піролізний котел. Така конструкція працює на твердому паливі, серед якого вугілля, дрова, тирса та інше. Однак поряд зі звичайними твердопаливними аналогами котли піролізного горіння здатні функціонувати більш тривалий період, забезпечуючи тим самим економію сировини.

Піролізний котел: Специфіка дії

Головною особливістю агрегатів є те, що після підпалу палива необхідно почекати загоряння всього його обсягу. Після цього піролізний котел переходить в режим роботи, і доступ повітря стає меншим. За рахунок такої специфіки горітиме лише незначна частина палива. А тепла, що виділяється, буде достатньо для розкладання решти сировини і виділення піролізного газу. Останній, в свою чергу, також згорає і утворює достатню кількість тепла, необхідного для нагрівання води в системі.

Піролізні Котли

Фахівці стверджують, що коефіцієнт корисної дії таких агрегатів досягає 85-89%. Цього цілком достатньо для забезпечення оптимальної температури в теплообміннику.

Піролізний котел: переваги

Купити котел піролізного горіння - це найкраще рішення для приватного будинку. І на це є безліч причин:

 1. Через згоряння газу утворюється додаткове тепло, за рахунок чого збільшується ефективність роботи пристрою.
 2. Час горіння палива складає приблизно 12 годин, що втричі більше у порівнянні зі звичайними твердопаливними котлами або піччю.
 3. Відходи практично відсутні. Сировина згорає повністю, тому котли не потребують частого чищення.
 4. При установці не потрібне отримання дозвільної документації та кардинальна перебудова наявної системи опалення.
 5. Котел відрізняється високою екологічністю за рахунок використання натуральної сировини в якості палива.

Ще один важливий плюс полягає в тому, що для агрегату можна використовувати різні види палива: дрова, брикети, кокс, вугілля, тирса, пелети та інше. В Україні ця сировина досить доступна, тому купити її буде легко.

Купити піролізний котел в Києві, Україні на karno.ua

ТОВ «Карно» займається продажем висококласного обладнання для опалювальних систем. Пропонуємо недорого купити піролізний котел - в Україні не знайти більш вигідної ціни і умов співпраці. Ознайомтеся з різновидами агрегатів на сторінці інтернет-магазину. Тут представлений перелік наявних моделей і вказана їх вартість. Ціна піролізних котлів різниться в залежності від технічних характеристик агрегату, наприклад:

 • мінімальна ціна - 32 000 грн за Твердопаливний котел Viadrus Hercules U32
 • максимальна ціна - 175 890 грн за Твердопаливний котел Atmos DC150
 • Якщо необхідно, наш фахівець допоможе з вибором і відповість на будь-які питання ☎ (044) 222-56-56

Піролізні Котли

Наша компанія старається встановлювати найадекватніші в Україні ціни на піролізні котли та інше обладнання. Тому тільки тут ви зможете зробити дійсно вигідне замовлення. Щоб купити агрегат, клікніть на відповідну кнопку і заповніть форму.

Ми продаємо продукцію надійних виробників і розробляємо індивідуальні рішення для кожного клієнта. Запевняємо, звернувшись у нашу компанію, ви отримаєте саме те, що потрібно вам. Співпрацюємо з клієнтами не тільки з Києва, а й з інших міст України.