Фільтр

 • Тип
  0
  0
 • Виробник
  0
  0
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Настінні газові котли

Доцільність встановлення автономної системи опалення не піддається сумнівам. Однак до підбору котла треба підходити з особливою ретельністю, адже сучасний ринок переповнений різними моделями агрегатів. Що саме купити? Який прилад підійде якнайкраще? Якщо є можливість поставити модель, що працює на блакитному паливі, то обов'язково варто звернути увагу на настінні газові котли. Вони мають відмінні технічні параметри і компактні розміри, що дозволяє розмістити агрегат у будь-якому приміщенні.

Настінний газовий котел: У чому переваги?

Настінний газовий котел ідеально підходить для опалення квартир і приватних будинків. Це обладнання має потужність до 100 кВт, чого зазвичай достатньо для обігріву таких приміщень. Головні переваги агрегатів полягають у таких моментах:

 • компактні розміри і привабливий дизайн;
 • оснащення всіма необхідними комплектуючими, за рахунок чого настінні котли не поступаються своїми можливостями підлоговим моделям;
 • можливість заміни сопла. Це дозволяє адаптувати прилад до роботи з різноманітними енергоносіями - газоподібним і зрідженим пальним;
 • електронна начинка, завдяки якій можна зручно управляти котлом;
 • відсутність необхідності спорудження окремої котельні.

Досить визначитися з необхідними характеристиками і купити настінний газовий котел. А він впорається зі своїм завданням на всі 100%.

Економні газові котли. Специфіка вибору

Настінні газові котли опалення не обмежені одним різновидом. Тому вкрай важливо переглянути різні варіанти, щоб зупинитися на найбільш відповідному. В цілому виділяють два основних типи настінних опалювальних газових котлів: одноконтурні та двоконтурні. Перші призначені виключно для обігріву приміщень. Другі здатні забезпечити житло гарячою водою, тому їх ціна трохи вища.

Є й інші параметри, на які слід орієнтуватися при покупці настінного газового котла:

 1. Тип топки - відкрита або закрита.
 2. Потужність. Для одноконтурних цей параметр розраховується виходячи зі співвідношення 1 кВт на 10 м2. При покупці двоконтурного варто враховувати, що потужність витрачається ще й на нагрів води.
 3. Продуктивність. На ефективність роботи агрегату впливає кількість газу, який витрачається на годину, максимальна температура опалення і т.д.
 4. Розміри. Цей параметр повністю залежить від того, скільки місця під котел ви плануєте виділити.

При грамотному підході вдасться купити такий котел, який буде справлятися зі своїм завданням найкращим чином.

Купити газовий котел настінний в Києві, Україні на karno.ua

ТОВ «Карно» займається продажем опалювального обладнання, а також надає супутні послуги по встановленню та обслуговуванню агрегатів у Києві. У каталозі представлені настінні газові котли від перевірених виробників. Тут ви можете ознайомитися з моделями та уточнити вартість. Ціна настінних газових котлів залежить від характеристик агрегату.

 Економні Газові Котли

Щоб замовити обладнання, клікніть на кнопку «Купити» і оформіть заявку. При необхідності наш фахівець допоможе з вибором і покупкою, уточнить ціни. Співпрацюємо з клієнтами з усієї України. Деталі уточнюйте в інтернет-магазині або по телефону.