Фільтр

 • Тип
  0
 • Виробник
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Підлогові газові котли

Газовий котел - один з найбільш затребуваних в Україні агрегатів для організації опалювальної системи житлових будинків. Такі моделі характеризуються значними експлуатаційними можливостями та витривалістю. Якщо поруч з будинком прокладена відповідна магістраль, то підлоговий газовий котел підійде якнайкраще. Залишиться лише підібрати відповідний за характеристиками варіант і грамотно здійснити монтаж.

Види і переваги підлогових газових котлів

Щодо конструктивного виконання, розрізняють одно- і двоконтурні прилади. Причому обидві моделі здатні забезпечити опалення приміщень і нагрівання води. Відмінність полягає лише в тому, що для одноконтурних котлів застосовується зовнішній накопичувальний бойлер, а в другому випадку - вбудований або проточний. Але перед тим як купити той чи інший варіант, варто врахувати різницю в ціні між моделями.

Підлогові Газові Котли

Кожен із приладів має свої переваги. Однак варто відзначити загальні достоїнства підлогових газових котлів для опалення приватного будинку:

 1. Підвищена ступінь продуктивності, що дозволяє ефективно витрачати паливо.
 2. Відмінна тепловіддача агрегату.
 3. Можливість опалення малогабаритних і великих будівель.
 4. Мінімальні втрати палива, досягаються за рахунок автоматизованого управління.
 5. Невеликі габарити і мінімальний рівень шуму.
 6. Довговічність роботи.
 7. Екологічність використання котла.
 8. Оптимальна ціна монтажу.
 9. Високий коефіцієнт корисної дії (близько 90%).

Єдиний мінус - необхідність виділити окрему кімнату під підлоговий котел. Однак зазвичай такі моделі купують саме для обігріву великих будівель, де є можливість спорудити котельню.

Економні газові котли: Вибираємо відповідний

Підлогові газові котли опалення характеризуються переліком технічних параметрів, які розрізняють моделі між собою. Тому необхідно ретельно ознайомитися з основними характеристиками агрегатів, перш ніж купити той чи інший варіант. Обов'язково враховуйте:

 • потужність - варіюється в межах 40-700 кВт;
 • тип камери - закрита і відкрита;
 • кількість контурів - один або два;
 • паливо - природний або скраплений газ;
 • площа обігріву - 20-800 м2;
 • витрата газу - менше 2,4 м3 / год.

Зважаючи на ці параметри можна сміливо стверджувати доцільність монтажу підлогового газового опалювального котла. При грамотному виборі агрегат зможе забезпечити належну ефективність роботи системи.

Купити підлоговий газовий котел в Києві, Україні

ТОВ «Карно» спеціалізується на продажу опалювального обладнання побутового та промислового призначення, тому тут можна купити практично будь-який агрегат. Якщо ви шукаєте підлогові газові опалювальні котли, ознайомтеся з інформацією на сторінці інтернет-магазину. У каталозі представлений великий вибір приладів і вказана актуальна ціна. Запевняємо, ми формуємо найбільш адекватні розцінки на опалювальні агрегати в Україні.

Підлогові Газові Котли

Щоб купити газовий котел, заповніть запропоновану форму або зв'яжіться з нашим представником. Допоможемо вибрати агрегат, оформити замовлення і при необхідності додатково уточнимо ціни.

Також надаємо послуги по монтажу обладнання в Києві. Подробиці уточніть на сайті karno.ua або по телефону.