Фільтр

 • Тип
  0
  0
  0
 • Виробник
  0
 • Потужність, кВт
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Конденсаційні котли

Встановлюючи у будинку систему опалення, власник керується максимальною ефективністю і продуктивністю котла. Саме цей агрегат є серцем контуру і впливає на якість обігріву приміщень. Якщо хочеться купити дійсно ефективний і потужний прилад, варто звернути увагу на конденсаційний котел. Таке обладнання здатне видавати до 100% ККД, що кардинально вище показників інших опалювальних агрегатів.

Однак перед покупкою варто розібратися в тому, що представляють собою конденсаційні котли і як вибрати відповідний варіант.

Конденсаційні котли: Особливості і установка

Конденсатний котел забезпечує максимальне згоряння палива з мінімальною кількістю продуктів згоряння. Він обладнаний покращеними пальниками, що і пояснює таку особливість. Під час переробки палива утворюється мала кількість шкідливих виділень. Завдяки цьому відсутня необхідність у спорудженні потужного димоходу - підійде навіть пластиковий.

Варто відзначити, що ефективність роботи конденсаційного котла багато в чому залежить від його грамотної установки і обслуговування. Тому такі роботи варто замовити у фахівців.

Конденсаційні газові котли: Незаперечні плюси

Конденсаційний газовий котел вигідно виділяється на тлі звичайних аналогів. Купити такий агрегат воліють ті, хто вкладає гроші в перспективу. При установці конденсаційного приладу можна отримати ефективну і економну опалювальну систему. Це досягається за рахунок таких переваг агрегату:

 • знижена кількість оброблених газів;
 • наявність «розумної» електроніки, що спрощує управління котлом;
 • тривалий термін служби, обумовлений високоякісними і міцними матеріалами корпусу і деталей;
 • стійкість до корозії;
 • безшумна робота;
 • низький ступінь вібрацій;
 • можливість використання для обігріву великих приміщень.

З урахуванням високих тарифів на газ в Україні, купити конденсаційний газовий котел стане найбільш вірним рішенням. Він дозволить скоротити витрати на паливо і гарантує високу продуктивність системи.Конденсаційні Котли

Конденсаційний котел: Як вибрати?

При купівлі будь-якого котла необхідно врахувати цілий ряд параметрів. У випадку з конденсаційними моделями також доведеться ретельно підійти до розгляду технічних характеристик. В першу чергу враховуйте:

 1.  Потужність. Розрахунок цього показника не відрізняється від традиційного. Тут тільки необхідно брати до уваги максимальну температуру води в прямому трубопроводі.
 2.  Матеріал теплообмінника. Найбільш поширений варіант - нержавіюча сталь. Також зустрічаються теплообмінники зі сплаву кремнію і алюмінію. В Україні більш популярні сталеві моделі, що гарантують тривалу і безперебійну роботу агрегату.
 3.  Комплектація. Зазвичай котли вже забезпечені всім необхідним. У випадку з підлоговими моделями може бути відсутнім вбудований бойлер. Тому доведеться купити його самостійно.

В цілому за допомогою у виборі котла конденсаційного типу краще звернутися до фахівця. Він порадить оптимальні параметри і пояснить специфіку формування ціни на агрегати.

Конденсаційний котел: ціна в Києві, Україні

ТОВ «Карно» пропонує широкий асортимент опалювальних агрегатів. У нас представлені різні прилади, серед яких і конденсаційні котли. Вибирайте відповідну модель, уточнюйте вартість і робіть замовлення. Гарантуємо: такий привабливої ціни на конденсаційний котел в Україні більше не знайти.

Також надаємо послуги по обслуговуванню та встановленню приладів. З інформацією можна ознайомитися на сайті karno.ua або по телефону. Також при необхідності уточнимо ціни послуг та особливості їх надання у Києві.