UA

RU

Рейтинг статті:

В офісі співробітники проводять весь робочий день, а тому, для продуктивної роботи необхідно створювати комфортне для них середовище. Зокрема, потрібно подбати про те, щоб повітря в приміщеннях завжди було свіжим, а температура підтримувалася на оптимальному рівні. Домогтися цього допоможе правильно облаштована система вентиляції та кондіціювання офісу. Якщо система повітрообміну функціонує ефективно, в офісному просторі буде приємно перебувати і співробітникам, і відвідувачам у будь-який час року.

Вентиляція Офісу

Створення проекту вентиляції для офісу

Важливо не відкладати проектування вентиляції офісів на потім. Облаштування вентиляційної системи вже після того, як була завершена основна частина ремонту - менш продуктивна та тягне за собою додаткові витрати. Необхідно передбачати її монтаж з самого початку, щоб використовувати найбільш ефективні технічні рішення.

Такий підхід тягне за собою відразу кілька переваг:

 • Вентиляція офісу буде вписана в дизайн інтер'єру, а значить, її елементи не будуть кидатися в очі і псувати зовнішній вигляд приміщень;
 • Вона без проблем інтегрується з іншими системами, включаючи кондиціювання, і розробляється з урахуванням особливостей їх роботи.
 • Обладнання підбирається з урахуванням заявленого бюджету, і з'являється можливість реалізувати саме ті рішення, які є оптимальними в конкретному випадку.
 • З'являється можливість узгодити час проведення різних видів робіт, виключивши ситуації, коли щось доводиться розбирати або переробляти.

Таким чином, доручивши професіоналам створення системи вентиляції і кондиціонування в офісі, ви будете впевнені в тому, що ваші кошти використовуються максимально ефективно, з урахуванням особливостей вашого приміщення.

Особливості вентиляції в офісі

Припливно-витяжна вентиляція в офісі зазвичай вирішує одночасно кілька завдань:

 • Видаляє надлишок вуглекислого газу, який неминуче накопичується в приміщенні, де працює велика кількість людей;
 • Регулює температуру в офісі, підтримуючи її на комфортному рівні;
 • Забезпечує оптимальний рівень вологості.

Хороше самопочуття - необхідна умова для продуктивної роботи. Тому вкладення в облаштування системи вентиляції для офісу абсолютно виправдані: співробітникам буде набагато складніше виконувати свої обов'язки в задушливому приміщенні, в спеку або на постійному протязі. Продумана система повітрообміну позбавляє від подібних неприємностей.

Крім того, останнім часом дотримання норм при організації вентиляції для офісу стало ще важливіше в зв'язку з поширенням коронавирусной інфекції. Відомо, що замкнуті приміщення з затхлим повітрям - сприятливе середовище для зараження.

В умовах поширення COVID-19 офісні системи вентиляції стають особливо важливі. Вони забезпечують постійний приплив свіжого повітря, а значить, створюють середовище, в якій вірусу складніше поширюватися.

У поєднанні з іншими заходами це істотно знижує ймовірність зараження. Також приточно-витяжна вентиляція офісу може бути доповнена системами знезараження повітря і додатковими фільтрами, які затримують забруднення. Оскільки вірус найчастіше переміщається на великих водяних краплях, сучасні фільтри його ефективно затримують.

Таким чином, грамотно спроектована і змонтована вентиляція офісних приміщень - це не тільки міра підтримки комфорту для всіх, хто в них знаходиться, але і турбота про здоров'я співробітників. Наші співробітники підберуть компоненти вентиляційних систем, які відповідають актуальним вимогам, включаючи нові запити, що виникли в зв'язку з епідеміологічною ситуацією.

Вентиляція Офісу

Замовляйте проектування і монтаж вентиляції у фахівців

Може здатися, що облаштування вентиляції в офісі своїми руками - це найменш витратний варіант, але це враження оманливе. Не маючи професійних знань і досвіду, складно розрахувати, яке обладнання необхідно насправді. Тому ви ризикуєте переплатити за компоненти, в яких немає необхідності, або, навпаки, вибрати систему, потужності якої буде недостатньо. Отже проектуванням і установкою вентиляції повинні займатися фахівці. У нашому асортименті ви знайдете сучасну техніку для вентиляційних систем зарубіжного виробництва. Звернувшись до нас, ви будете впевнені, що встановлена ​​у вашому офісі вентиляційна система прослужить протягом тривалого часу, створюючи в приміщенні комфортну середу.

Проектування і монтаж вентиляції офісу

Обслуговування вентиляції 

Крім того, система повинна бути зручною в обслуговуванні - з часом в ній, особливо в тій її частині, яка відноситься до кухні, будуть накопичуватися забруднення, такі як жир і нагар. Якщо продумати таку можливість заздалегідь, витрати часу на чистку зведуться до мінімуму.

Надійна і доступна вентиляція 

Проектування вентиляції - це не те завдання, де слід економити. Доручіть цю роботу фахівцям, які зможуть вибрати оптимальне обладнання, що найкращим чином підійде для вашого приміщення. Адже мають значення не тільки технічні характеристики, але і зовнішній вигляд, тому що воно повинно стати частиною дізайна.

Система може включати в себе витяжку, обладнання яке підігрівае повітря, вентилятори, фільтри, засоби для автоматичного керування режимами її роботи та інші. У нас ви зможете придбати ці та інші компоненти вентиляційних систем закордонного виробництва, що відповідають сучасним нормам.

Замовте весь комплекс робіт від проектування до монтажу вентиляції, і ви будете впевнені, що система надійно прослужить протягом довгого часу.

Фахівці компанії Карно професійно і в строк створять індивідуальний проект вентиляції, доставлять обладнання і проведуть монтаж у вашому офісі, а так само проконсультують на рахунок правильного використання та обслуговування вентиляційної системи. Зв'яжіться з нами по телефону (044) 222 56 56 або залиште заявку на зворотний дзвінок!

Проекти Карно

 • Додав :
 • 2020-10-12
 • Категорія: Вентиляція
 • Коментарі: 4

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 4
Анна 10-04-2021 13:43
Спасибо за статью! Подскажите, пожалуйста, выполняют ли кондиционеры функцию вентиляции или они только охлаждают/подогревают воздух? Мы планируем установить в офисных комнатах новые кондиционеры, но возможно это не лучшее решение?
Админ 10-04-2021 14:15
Спасибо за вопрос, Анна! Оценить обстановку и проконсультировать желательно после осмотра Вашего офисного помещения. Кондиционирование поможет Вам охладить офис летом и обогреть в холодное время, но не решит вопросов с воздухообменом: притоком свежего воздуха и выведением использованного и загрязненного воздуха. Позвоните нам, пожалуйста, ☎️ (044) 222-56-56 или оставьте заявку на обратный звонок и будем рады предложить варианты.
Игорь 12-04-2021 15:31
Я слышал, что часто в офисах устанавливают центральный кондиционер. В таком случае будет достаточно одного кондиционера?
Админ 12-04-2021 15:46
Спасибо за вопрос, Игорь! Центральное кондиционирование может обеспечить качественную систему вентиляции в офисе. Необходимое оборудование выбирается после расчетов технических характеристик: площади и назначения помещения, количества человек и тд.
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*