UA

RU

Незалежно від розмірів закладу громадського харчування і його місця розташування, без нормально функціонуючої системи вентиляції його діяльність просто неможлива. Щоб відкрити кафе, вентиляція в приміщенні повинна відповідати встановленим нормам, інакше постійних претензій і штрафів з боку контролюючих організацій не уникнути. Крім того, вентиляція для кафе необхідна, щоб і відвідувачі, і співробітники в будь-який час року відчували себе комфортно. Вона забезпечує підтримку потрібної температури і вологості, видалення неприємних запахів, надходження свіжого повітря в зал, кухню та інші приміщення.

Витяжки для кафе, вентиляція кафе

Якою має бути вентиляційна система?

Бажано, щоб проект вентиляції для кафе розроблявся заздалегідь, оскільки тоді в ньому можна буде найкращим чином врахувати особливості будівлі, дизайн інтер'єру, призначення окремих приміщень. Також необхідно брати до уваги такі вимоги:

  • Вентиляція кафе в житловому будинку повинна бути відокремлена від системи, яка забезпечує повітрообмін в основній частині споруди.
  • Окремі приміщення кафе також необхідно розділити: вентканали кухні, складу, санвузли та залу для відвідувачів повинні представляти собою незалежні системи.
  • Витяжну систему для кафе необхідно оснастити жировими фільтрами, щоб впоратися зі специфічними для кухні забрудненнями.
  • Розміщувати вентилятори слід так, щоб прямий потік повітря не виявився спрямований на місця для гостей.
  • Проект вентиляції кафе повинен передбачати зручне технічне обслуговування системи.

Важливо, щоб установка витяжки в кафе була виконана якісно, ​​адже від цього безпосередньо залежить ефективність її роботи. Навіть невеликі порушення герметичності можуть перешкодити нормальному функціонуванню системи. Важливо, щоб матеріали, з яких виконані вентиляційні канали, успішно протистояли високій температурі і вологості і не були схильні до корозії. А ті з них, за якими буде проходити гаряче повітря, потребують додаткової теплоізоляції. Тому слід доручати проектування і монтаж вентиляції для кафе фахівцям, які зможуть підібрати підходяще для конкретного випадку обладнання.

Від чого залежить вартість вентиляції?

Якщо ви плануєте встановити вентиляцію в кафе, ціна робіт буде залежати від декількох факторів. Перш за все, має значення площа приміщення і кількість співробітників і відвідувачів, які одночасно будуть в ньому перебувати. Від цього залежить, з яким навантаженням повинна буде справлятися система. Устаткування для витяжної системи зазвичай підбирають з невеликим запасом по потужності: воно повинно надійно справлятися з видаленням гарячого повітря з частинками жиру і пара. Кількість витяжок, які знадобляться для кухні, залежить від її розмірів - гаряче повітря повинен віддалятися від кожної духовки, печі, плити або варильної поверхні.

У гостьовому залі кафе зазвичай монтують припливно-витяжну вентиляцію: вона видаляє з приміщення тепле повітря, який накопичується під стелею, і забезпечує надходження свіжого повітря з вулиці. Для контролю температури і вологості повітря систему доповнюють кондиціонером. Аналогічним чином виконують і вентиляцію інших приміщень - комори, вбиральні, санвузлів, забезпечуючи для кожного з них окремі канали повітрообміну.

Проект вентиляції кафе, вентиляція кафе в житловому будинку

Надійна вентиляція для кафе

Таким чином, при облаштуванні витяжки для кафе в житловому будинку або окремій будівлі, одна з найважливіших завдань - забезпечити достатній повітрообмін для кухонної зони, щоб гаряче повітря і неприємні запахи не потрапляли в гостьовій зал. Щоб вона успішно вирішувалася, необхідно ретельно підбирати обладнання для витяжки, враховуючи площу поверхні столів і плит, над якими це обладання буде встановлюватися.

Вентиляція - одна з найважливіших інженерних систем для закладу громадського харчування. Ні бістро, ні булочна, ні кав'ярня не зможуть нормально працювати, якщо в приміщенні буде душно, а відвідувачі будуть раз у раз скаржитися на запахи з кухні. Зверніться до фахівців, які зможуть розробити проект вентиляції для кафе, взявши до уваги всі особливості побудови. Вони підберуть обладнання, яке найкращим чином впораються з поставленим завданням і при цьому впишуться в ваш бюджет.

Фахівці компанії Карно професійно і в строк створять індивідуальний проект вентиляції, доставлять обладнання і проведуть монтаж для вашого кафе, кав'ярні, закусочній і тд, а так само проконсультують на рахунок правильного використання та обслуговування системи. Зв'яжіться з нами по телефону (044) 222 56 56 або залиште заявку на зворотний дзвінок!
  • Додав :
  • 2020-10-08
  • Категорія: Вентиляція
  • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*