UA

RU

Вентиляція квартирі - це процес циркуляції повітря і в основному використовується для контролю якості повітря в приміщеннях шляхом розведення і витіснення забруднювачів всередині приміщення. Вентиляцію також можна використовувати для управління температурою, вологістю і рухом повітря в приміщенні для підвищення теплового комфорту, задоволення інших аспектів внутрішнього середовища або інших цілей.

У сучасних багатоповерхових будинках передбачена система гравітаційної витяжної вентиляції. Але чи можуть міські квартири похвалитися хорошим повітрообміном? На жаль, немає, через те, що гравітаційна система очищення повітря працює не завжди ефективно. На її функціональність впливає безліч факторів. Але вихід є. Поліпшити стан повітря допоможе примусова вентиляція в квартирі. 

Коли справа доходить до вибору системи вентиляції квартири, особливо якщо вона маленька, виникає безліч питань. Будинки легше провітрювати, тому що у них більше варіантів дизайну; наприклад, в будинках часто встановлюються системи вентиляція на даху, в той час як в квартирах немає дахів, які можна було б використовувати (навіть якщо ваша квартира на верхньому поверсі). Отже, виникають питання: які варіанти у нас є, і який з них буде оптимальним?

Вентиляція в Квартирі: Вентиляційні системи для квартир

Системи вентиляції для квартири: Основні переваги установки

Системи вентиляції житлових будинків повинні забезпечувати своїх мешканців свіжим, чистим повітрям, в той же час контролювати якість повітря і кількість вологості. Це може бути досягнуто за допомогою різних систем вентиляції, включаючи природні, примусові і гібридні системи. Перш ніж вибрати, слід зрозуміти, які бувають примусові вентиляційні системи для квартир. Сучасний ринок переповнений всілякими приладами та обладнанням. Недосвідченому людині важко зорієнтуватися, тому давайте коротко розберемося, з чим маємо справу.

Примусова система вентиляції в квартирі буває наступних видів:

  • припливна;
  • витяжна;
  • припливно-витяжна

Вентиляційні системи для квартир: Види

Припливна вентиляція в квартиру

Припливні установки очищають повітря від пилу, забруднень і інших шкідливих для людини речовин. З їх допомогою контролюються вологість в приміщенні і температурний режим. На вартість впливає модель, площа приміщення, особливості будівлі та деякі інші фактори. Установка припливної вентиляції в квартиру - це хороший спосіб впоратися з затхлим несвіжим повітрям і створити комфортні умови в приміщенні.

Вентиляція в Квартирі: Вентиляційні системи для квартир

Витяжна вентиляція для квартири

Витяжна вентиляція квартири має на увазі установку вентиляторів в повітропровід замість звичайних вентиляційних решіток. Такі пристрої забезпечують видалення неприємних запахів, пилу і т. Д. Ціна невисока, а монтаж досить простий. Ефективно працює тільки для невеликих приміщень (кухні, санвузлів).

Припливно-витяжна вентиляція квартири

Є ще припливно-витяжної варіант з рекуперацією тепла. Вартість системи вище, ніж у двох попередніх, але ефективність набагато більше. Крім очищення повітря, така вентиляція в квартирі забезпечує можливість заощадити на опаленні.

Вентиляція в Квартирі: Вентиляційні системи для квартир

Якщо Вам складно визначиться з відповідною системою вентиляції, зателефонуйте в компанію Карно ☎ (044) 222 56 56 і ми допоможемо!

Проекти Карно

  • Додав :
  • 2020-08-27
  • Категорія: Вентиляція
  • Коментарі: 0

Замовте розрахунок

або задайте питання по вашому об'єкту досвідченим фахівцям прямо зараз