Фільтр

 • Виробник
  0
  0
 • Номінальна потужність, Вт
  -
 • Тип інвертора
  0
 • Кількість MPPT контролерів
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Автономні інвертори для сонячних батарей

Для нормальної роботи електростанції від Сонця важливо виробляти і перетворювати енергію, адже електроприлади повинні отримувати електрострум з певними параметрами. Цю функцію виконує інвертор – перетворювач електроструму. Якщо геліоелектростанції виконують допоміжну функцію, ставлять мережевий інвертор. Тоді надлишки можуть віддаватися в мережу. Якщо Сонце – основне джерело харчування, знадобиться автономний інвертор для сонячної електростанції.

Він підключається наступним чином. В системі встановлюють акумулятор, який заряджається від фотоелементів. Перетворювач подає електрострум з потрібними параметрами на підключені пристрої. Так можна домогтися повної автономності. Рішення з його використанням підходять для заміських будинків, де не виходить приєднатися до загальної мережі.

Особливості автономних інверторів

Автономний інвертор потрібен, щоб перетворити постійний струм, що йде від приєднаних до панелі фотоелементів АКБ, в змінний, необхідний для побутової техніки.

При виборі потрібно врахувати декілька технічних характеристик:

 • потужність – від неї залежить, скільки техніки можна буде включати одночасно;
 • тип синусоїди – ця характеристика визначає, наскільки точно витримуються потрібні параметри;
 • коефіцієнт корисної дії – потрібно вище 94-95%;
 • допустимі умови роботи, захист від впливу вологості;
 • захист від перевантажень і коротких замикань.

Звернувши увагу на ці критерії, ви зможете купити автономний інвертор для сонячної електростанції, який буде оптимальним для конкретного проєкту.

Головний критерій вибору – потужність. Багато виробників випускають моделі подібні за іншими параметрами, але з кількома варіантами за цим показником. Завдяки цьому легко знайти оптимальний за ціною.

Інвертор для сонячних батарей 30 кВт

Щоб розрахувати енергоспоживання, виконайте кілька дій:

 1. Визначте, скільки споживає кожен пристрій;
 2. Підсумуйте ці значення;
 3. Якщо серед підключених є техніка з електромотором, врахувати пускові струми.

Отриману величину треба збільшити ще на 15-20%. Потрібен запас на випадок несподіваних стрибків параметрів електроструму, підключення нових пристроїв або падіння вихідної напруги.

Модель на 30 кВт – один з найпотужніших варіантів. Він підійде для заміського будинку, в якому живе кілька людей, є опалювальний котел і насос для подачі води.

Інвертор для сонячних батарей 30 кВт

Інвертор для сонячних батарей 10 кВт

Якщо дозволене навантаження складає 10 кВт, цього все ще може вистачити для забезпечення заміського будинку. Однак потрібно приділити більше уваги розрахунку пускових струмів, тобто стрибків напруги, які відбуваються в момент включення. Вони теж не повинні виходити за поріг допустимої величини. Важливо, щоб зрештою залишався достатній запас.

Інвертор для сонячних батарей 5 кВт

Перетворювачі з розрахунком на невелике навантаження – оптимальне рішення для установки в квартирі в якості основного або допоміжного джерела енергії.

Як правило, до них підключають не всю техніку, а тільки найнеобхіднішу. Така геліосистема виступає як запасний ресурс на випадок незапланованого відключення електрики.

Інвертор для сонячних батарей 3 кВт

Геліосистема на 3 кВт частіше працює як додатковий засіб енергопостачання. Він стане в нагоді для безперебійного живлення, якщо зовнішнє живлення відключиться. Тому вистачає невисокої потужності, адже підключаються не всі пристрої, а тільки найнеобхідніші.

Купити автономні інвертори в Києві, Україна

Наша компанія з 2004 року проєктує, продає і монтує системи альтернативної енергетики. У каталозі ви знайдете інвертори для сонячних електростанцій та інші комплектуючі для облаштування домашньої геліоелектростанції – контролери, акумулятори, панелі фотоелементів. Ви можете придбати з доставкою продукцію надійних виробників з різних країн. Замовте проєкт геліосистеми, і ви зможете користуватися електрикою від Сонця вже через короткий термін.

автономні інвертори в Києві, Україна