Фільтр

 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Номінальна потужність, Вт
  -
 • Тип інвертора
  0
 • Кількість MPPT контролерів
  -
 • Ціна
  грн   -   грн
Показано з 1 по 15 із 66 (5 сторінок)
Мережеві інвертори для сонячних батарей

Щоб використовувати електроенергію, яка надходить від сонячних батарей, для побутових приладів, необхідно перетворити її. Через зміни погоди, інтенсивності світла, характеристики струму можуть коливатися, а електроприладам потрібні стабільні параметри електроструму. Щоб пристрої працювали безпечно і без збоїв, напруга, сила струму, форма синусоїди повинні бути витримані в певних рамках. Для того, щоб продавати надлишки електроенергії за зеленим тарифом, вона також повинна відповідати заданим вимогам. Цю задачу вирішують мережеві інвертори для сонячних електростанцій.

Під час монтажу батарей застосовують кілька різновидів. Автономні встановлюють, якщо зовнішнє підключення робити не планується – тоді електростанція буде виступати як автономне джерело електроживлення. А щоб скористатися зеленим тарифом, потрібно передавати напругу в мережу. Існують гібридні рішення – вони можуть функціонувати як мережевий інвертор для сонячних електростанцій і як автономний.

Особливості мережевих інверторів

Мережевий інвертор для сонячних електростанцій включається в ланцюг між комплектом панелей і електромережею загального користування. Частина електроенергії передається на ті електроприлади, які включені, а надлишки йдуть в зовнішню мережу. Якщо в схемі немає акумуляторів, накопичення не відбувається, тобто система працює тільки коли світить сонце. Тому такий підхід часто застосовують, якщо Сонце – допоміжне, а не основне джерело живлення.

Підбираючи інвертор, враховуйте особливості конкретної моделі.

Сучасні інвертори володіють наступними характеристиками:

 • захист від перевантажень, перепадів напруги;
 • вбудований дисплей, зручна індикація режимів роботи;
 • порти для підключення до комп'ютерної техніки;
 • управління по WiFi.

Сучасний інвертор – складний електронний пристрій. Він перетворює електричний струм і забезпечує оптимальний режим роботи геліосистеми.

Купити мережеві інвертори в Києві, Україна

Придбання мережевого інвертора для сонячної електростанції актуально для жителів України. За її законом, люди, які використовують альтернативну енергетику, можуть отримувати додаткову вигоду, продаючи надлишки. Виходить, що ви економите, скорочуючи власне споживання електроенергії, і навіть додатково заробляєте. Домашні геліоелектростанції швидко окупаються.

Мережеві інвертори в Києві, Україна

В інтернет-магазині karno.ua продаються інвертори окремо або готові комплекти. У них входить все необхідне – панелі, акумулятор, компоненти, потрібні для підключення.

Вибираючи інвертор, враховуйте його технічні характеристики:

1. Номінальну та максимальну потужність – від неї залежить, скільки та яких пристроїв можна буде підключити;

2. Форма вихідного сигналу – точне дотримання синусоїдальної форми важливо, якщо від сонця будуть запитані котли опалення або насоси;

3. Вхідна і вихідна напруга – визначає сумісність з конкретним типом батарей;

4. Допустимі умови роботи;

5. Коефіцієнт корисної дії.

В каталозі є моделі від українських і закордонних виробників з гарною репутацією. Найпростіше купити готовий комплект для монтажу панелей, в який вже буде входити сумісна техніка. Або зверніться до наших консультантів, які підберуть оптимальне рішення. Працюючи в цій сфері з 2004 року, ми накопичили чималий досвід. Він дозволяє підбирати обладнання для встановлення в будинках і квартирах з різним плануванням і особливостями споживання електрики.

Мережевий інвертор дозволяє досягти високої ефективності геліоелектростанції. Замовте його з доставкою, і ви забезпечите будинок або квартиру екологічною електрикою вже через короткий термін. Ви будете з вигодою використовувати енергію, яку вона виробляє, як для себе, так і для продажу за зеленим тарифом. Сонячна електростанція окупиться згодом і зробить електропостачання вашого житла більш надійним.

Найбільш поширені запитання про мережеві сонячні інвертори

☀️ Як вибрати інвертор для сонячних батарей?

Як правило, розмір вашого інвертора повинен бути аналогічний номінальному постійному струму вашої системи сонячних батарей; якщо ви встановлюєте систему потужністю 6 кіловат (кВт), ви можете очікувати, що й інвертор буде близько 6000 Вт, плюс-мінус невеликий відсоток.

⚡ Як працює мережевий сонячний інвертор?

Сонячне світло потрапляє на сонячні панелі, що виробляють електрику постійного струму. Електрика постійного струму подається в сонячний інвертор, який перетворює її в електрику змінного струму. Потім електрика змінного струму використовується для живлення електроприладів у вашому домі. Надлишки електроенергії повертаються до основної мережі.

✳️ Яка СЕС краще - мережева або автономна?

Мережеві системи відправляють надлишкову вироблену енергію в енергосистему. Це самі економічні та прості в установці системи. Автономні системи дозволяють зберігати сонячну енергію в батареях для використання при відключенні електромережі. Краще та система, яка більш оптимально забезпечіть ваші цілі.

✅ Де купити мережевий інвертор для сонячних батарей (панелей)?

На сайті karno.ua ви можете придбати мережевий інвертор для сонячних батарей і СЕС будь-якої конфігурації. Доступні пристрої для невеликих автономних систем і моделі високої потужності. Щоб купити інвертор для сонячної електростанції, ознайомтеся з каталогом доступних моделей і зробіть вибір.

Проекти Карно